دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۰۶ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
اولین واکنش ستاره اسکندری به ماجرای ویدئوی جنجالی در ترکیه
0
1,192
یکشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲
ستاره اسکندری بازیگر سرشناس کشور که به دلیل انتشار یک ویدئو از وی در ترکیه تبدیل به بحث داغ محافل مجازی شده بود پس از مدتها نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد...

واکنش ستاره اسکندری به انتشار فیلمش در ترکیه

دلگرم: بعد از گذشت حدود 3 ماه از انتشار ویدئوی جنجالی ستاره اسکندری در ترکیه ، این بازیگر بالاخره سکوت خود را شکست و درباره حاشیه ناخواسته ای که برایش رقم خورده است صحبت کرد.

او در گفتگو با روزنامه هفت صبح در مورد حاشیه ای که حدود دو ماه پیش در فضای مجازی درگیر آن شد، اظهار کرد: چیزی که ذهنم را مشغول می کند این مقدار و حجم از خشونت در این فضاست. خشونتی که حتی با هر لفظ و در هر رسانه منعکس می شود.

ما ایرانی ها ملت مهربان و مهمان نوازی بودیم، دلگیر می شوم وقتی می بینم این همه خشونت در فضای مجازی تکثیر می شود و مثل آینه به جامعه باز می گردد. چطور می شود بعد از 26 سال کار هنری، به کارنامه و گذشته ات نگاه نمی کنند و یک خبر زرد، جای این همه سال فعالیت را می گیرد. وقتی این ها را می بینم به یک حس بیهودگی و دلگیری می رسم. مسئله این است که همیشه سعی کردم بدون حاشیه زندگی کنم و اگر تهمت و افترایی هم هست از راه قانونی پیگیری می کنم.

اسکندری در ادامه تاکید کرد: امیدوارم روزی فرا رسد که دنیای واقعی بر مجازی غلبه کند. من در این شهر و کشور زندگی می کنم و هنوز هستند نگاه های مهربانی که مرا مورد لطف قرار می دهند. همین برایم کافی است. فضای مجازی یعنی همین آدم هایی که پشت اکانت های فیک پنهان می شوند و دشنام می دهند به خیال اینکه تاثیر گذارند، در صورتی که اینطور نیست.

اصولا در ماجرای اخیر یا اتفاق های مشابه برای دیگران، می ایستم و نگاه می کنم. معتقدم آن آدم ها در فضای مجازی واقعی نیستند. آدم های واقعی در کوچه و بازار هستند..

او در مورد کسانیکه با سناریوی خارجی به این حاشیه دامن زدند، گفت: گاهی امثال من، وجه المصالحه جریان های خاص و دشمنی ها می شوند. مسئله ای که خیلی دلگیر کننده است، اپوزیسیون خارج نشین و تندروهای داخلی ادبیات مشترکی دارند. ترجیح می دهم درباره خودم صحبت کنم: به عنوان یک انسان از این همه نفرت پراکنی و خشونت گرایی و تبعیض جنسیتی تعجب می کنم. امیدوارم که حداقل کمی هوش انتقاد داشته باشیم به جای فحاشی! امیدوارم بدون تحقیق تهمت و افترا نزیم..

separator line

بیشتر بخوانید

واکنش نیوشا ضیغمی به کشف حجاب ستاره اسکندری + فیلم

شکایت ستاره اسکندری از یک روحانی !

بیوگرافی و حواشی ستاره اسکندری بازیگر مشهور کشور + عکس و فیلم

واکنش لاله اسکندری به ماجرای فیلم خواهرش در ترکیه


  • منبع
  • filmnews
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

hits
statcounter