حضور شهاب حسینی در فصل جدید شکرستان قطعی شد

شهاب حسینی در فصل جدید شکرستان ، نوروز 99
۱,۶۸۷
۰
۰
پنج شنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۳۲
در حالی که خبرها حاکی از قطع همکاری شهاب حسینی با برنامه شکرستان داشت . امروز شهاب حسینی با انتشار ویدئویی خبر بازگشتش به این مجموعه را رسانه ای کرد...
شهاب حسینی در فصل جدید شکرستان ، نوروز 99

حضور شهاب حسینی در فصل جدید شکرستان

دلگرم: مجموعه جدید «شکرستان» با روایتشهاب حسینی تا پایان امسال آماده نمایش خواهد بود.

ماجرا با یک شایعه شروع شد که شهاب حسینی دیگر در «شکرستان» حضور ندارد. محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز صبا این خبرسازی‌ها و شایعه را رد کرد و به خبرنگار تسنیم گفت: استودیویی پیدا نکردیم مگرنه شهاب حسینی در مسافرت هم این روایت‌ها را می‌خواند. این شایعات مبنا و اساسی ندارند و در سری جدید شهاب حسینی دوباره راوی «شکرستان» خواهد بود.

تهیه‌کننده «شکرستان» هم این موضوع را با ابراز تعجب، یک شایعه دانست و حتی گفت که مردم از حضور شهاب حسینی استقبال کرده‌اند و این بازیگر هم دوست دارد با «شکرستان» ادامه دهد.

چند روز بعد شهاب حسینی هم در صفحه مجازی خودش به این اتفاق واکنش داد و نوشت: «علت بعضی از خبرسازی‌های غیرواقعی و انگیزه‌های پشت آن بر بنده روشن نیست. انشاءالله بعد از اتمام پروژه‌های کاری در خارج از کشور برای رفع دلتنگی و انجام پروژه‌هایی طبق قرار‌های قبلی در ایران همیشه عزیز خواهم بود. انشاءالله، به شرط بقا. آمین.»

انیمیشن شکرستان با صدای شهاب حسینی

حضور شهاب حسینی با شکرستان در نوروز 99

شکرستان پویانمایی موفقی است که با صدای زنده یاد مرتضی احمدی روزهای پربیننده ای را سپری کرد و در واقع میتوان گفت که صدای زنده یاد مرتضی احمدی طنین خاصی به این برنامه بخشیده بود.
شهاب حسینی مدتی قبل به عنوان راوی با مجموعه شکرستان همکاری کرد و این مجموعه با صدای این بازیگر کشورمان نوروز 98 روی آنتن رفت.
مجموعه 13 قسمتی شکرستان در ایام عید نوروز با صدای شهاب حسینی بعد از سالها دوری از تلویزیون روی آنتن رفت و قرار بود که این همکاری ادامه داشته باشد اما خبرهایی مبنی بر قطع همکاری با این بازیگر سرشناس به دلیل حضورش در آمریکا به گوش رسید.


حضور شهاب حسینی در فصل جدید شکرستان قطعی شد

بازگشت شهاب حسینی با شکرستان در نوروز 99

امروز ویدئویی منتشر شده که شهاب حسینی در کنار مسعود صفوی تهیه‌کننده شکرستان قرار دارد و تأکید کرد به هیچ عنوان نمی‌توان شکرستان را رها کرد و امیدوارم مخاطبان رسانه‌ملی از قسمت‌های جدید‌ «شکرستان» استقبال بیشتری کرده و لذت ببرند.

محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز صبا پیرو این ویدئو در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیماعلام کرد که مجموعه جدید «شکرستان» با روایت آقای سوپراستار تا پایان امسال آماده می‌شود و عید نوروز 99 مجموعه 18 قسمتی «شکرستان» روی آنتن خواهد رفت.

او تأکید کرد: در استودیویی کار ضبط قسمت‌های جدید شروع شده و این 18 قسمت به علاوه چند کار خردسالانه دیگر در مجموعه صبا برای نوروزِ تلویزیون آماده خواهند شد.

شهاب حسینی هم در این باره گفت :
سلام. مردم عزیز به خصوص بچه های خوب، با آقای مسعود صفوی به این نتیجه رسیدیم که نمیشه شکرستان را رها کرد، هرجوری که بود خودمون را به هم رساندیم تا دوباره بتوانیم با هم قسمت های جدید را ادامه دهیم، امیدوارم هر چه اتفاق می افتد مورد پسند شما باشه و خوشتون بیاد.

بازگشت شهاب حسینی به شکرستاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم