نجات ۳۲ انسان با کمک محسن چاوشی

۲,۱۸۹
۳
۰
یکشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
محسن چاوشی خواننده محبوب کشورمان با راه‌اندازی یک کمپین مردمی در صفحه اینستاگرامش، مبلغ مورد نیاز برای آزادی و نجات یک جوان افغانی از چوبه دار را جمع‌آوری کرد...
نجات ۳۲ انسان با کمک محسن چاوشی

نجات جوان افغانی توسط محسن چاوشی

دلگرم : محسن چاوشی بار دیگر با راه‌اندازی یک کمپین مردمی در صفحه اینستاگرامش، مبلغ مورد نیاز برای آزادی یک انسان را جمع‌آوری کرد.

محسن چاوشی، خواننده موسیقی پاپ که همواره در زمینه انجام کارهای خیر و کمک به انسان‌های نیازمند پیش‌قدم بوده، به تازگی جوان افغان محکوم به اعدام را با راه‌اندازی یک کمپین و جمع‌آوری مبلغ مورد نیاز (200 میلیون تومان) از چوبه دار نجات داد.

آن گونه که بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی و همین‌طور برخی از نزدیکان محسن چاوشی می‌گویند، سید مصطفی سی و دومین فرد محکوم به اعدام است که با یاری محسن چاوشی نجات پیدا می‌کند. او هفته گذشته نیز مبلغ 17 میلیون تومان را برای کمک به یک نیازمند دیگر جمع‌آوری کرده بود.

خبرگزاری شفقنا افغانستان درباره ماجرای سید مصطفی نوشته است: مصطفی ۹ سال قبل در حالیکه 16 سال داشت در یک درگیری منجر به قتل متهم شناخته شد و به کانون اصلاح و تربیت و سپس به زندان منتقل شد.

خانم زینب دانش عدالت، یک تن از مسئولین کمپین مردمی که اتفاقا ایرانی هم هست به خبرنگار شفقنا گفت: به لطف خدا و حمایت مردم و کمک آقای چاوشی توانستیم یکبار دیگر یک محکوم به اعدام را آزاد کنیم و این افتخاری است برای تمام کسانی که در این مدت صادقانه برای آزادی مصطفی تلاش کردند.

خانم عدالت که از مدیران کمپین چتر نجات نیز می باشد، اذعان کرد: گروهی که دست به دست هم دادند تا مصطفی آزاد شود، متشکل از ایرانی ها و افغانستانی‌هایی است که در کنار هم ایستادند و صادقانه و مخلصانه برای آزادی مصطفی زحمت کشیدند.

محسن چاوشی، خواننده معروف و محبوب ایرانی در روزهای اخیر با پیگیری جدی از طرفداران خود خواست تا با شرکت در کمپین آزادی مصطفی شرکت کنند که این مساله باعث تسریع روند کمپین شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم