ماجرای خبرساز سلبریتی‌ها و بادیگاردهایشان + ویدئو

۲,۷۵۵
۳
۰
پنج شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴
در حالیکه داشتن بادیگارد در ایران قانونی نیست و به رسمیت شناخته نمی‌شود، حضور افرادی از جمع هنرمندان با محافظان شخصی در فضای مجازی خبرساز و جنجالی شده است...
ماجرای خبرساز سلبریتی‌ها و بادیگاردهایشان + ویدئو

بادیگاردهای هنرمندان ایرانی

دلگرم: حضور برخی از هنرمندان به همراه بادیگارد در مکان‌های عمومی با حواشی بسیار و واکنش کاربران در فضای مجازی همراه شده است.

در حالیکه داشتن بادیگارد در ایران قانونی نیست و به رسمیت شناخته نمی‌شود، حضور افرادی از جمع هنرمندان با محافظان شخصی در فضای مجازی خبرساز و جنجالی شده است. انتشار ویدئوهایی از رفت و آمد این افراد به همراه بادیگارد و محافظان شخصی، واکنش‌های گسترده کاربران در فضای مجازی را به دنبال داشته است.

فریادهای بادیگار الناز شاکردوست


کاربران از شیلا خداداد، بهنوش بختیاری، شقایق دلشاد و برخی دیگر از هنرمندان مرد و زن نام می‌برند که در کنار محافظان شخصی‌شان در رفت و آمد هستند. آنها ضمن اینکه از این اقدام بسیار متعجب هستند، عقیده دارند این رفتار بدان معناست که آنها خود را برتر از دیگران می‌پندارند و در حقیقت به عموم مردم توهین می‌کنند.

ماجرای خبرساز سلبریتی‌ها و بادیگاردهایشان + ویدئو

تعدادی از کاربران عنوان می‌کنند حتی این افراد را نمی‌شناسند اما مقصر این ماجرا را خود مردم می‌دانند که آنها را بزرگ کرده و از آنها امضاء خواستند و اکنون شاهد فخرفروشی آنها هستند. این کاربران جلب توجه و دیده شدن را هدف اصلی این افراد می‌دانند.تعدادی از کاربران نیز با عنوان جملات طنزآمیز حضور این سلبریتی‌ها را با بادیگاردهایشان مضحک می‌دانند، ضمن اینکه عقیده دارند داشتن محافظ تجمل‌گرایی است و حتی چنین رفتاری از هنرپیشه‌‌های هالیودی نیز کمتر دیده می‌شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  
  • برچسب ها:
  • بادیگارد هنرمندان ایرانی
  • بادیگارد سلبریتی ها
  • بادیگارد شیلا خداداد
  • بادیگارد شقایق دلشاد
  • بادیگارد الناز شاکردوست

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter