مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
خبر ازدواج دوم آزاده صمدی صحت دارد ؟

ازدواج دوم آزاده صمدی چقدر صحت دارد ؟

خبر ازدواج دوم آزاده صمدی صحت دارد ؟
4
آزاده صمدی هنرمند محبوب کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام به انتشار خبر ازدواج دومش دامن زد . اینستاپست این هنرمند را در ادامه مشاهده میکنید...

ازدواج مجدد آزاد صمدی شایعه یا واقعیت ؟!

دلگرم: آزاده صمدی با انتشار پستی در اینستاگرام شبهاتی در مورد ازدواج مجددش ایجاد کرد .

آزاده صمدی با انتشار تصویر زیر نوشت :
می توانم زن باشم می توانم قوی باشم شاد باشم مادر باشم تنها باشم همسر باشم همراه و همدل باشم خندان و گاهی گریان باشم شاد و گاهی غمگین باشم، آری می توانم زن باشم و از تو بخواهم مرا بپذیری همانگونه که من تو را می پذیرم و این آغاز "مدارا و دیگرپذیری" ست، .آغاز زندگی، توام با درک و احترام به گوناگونی...

این پست اینستاگرامی آزاده صمدی موجی از ابراز عشق و محبت همراهان و طرفداران وی را در پی داشت.

ازدواج دوم آزاده صمدی چقدر صحت دارد ؟

آزاده صمدی بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر کشورمان است که با سریال راه بی پایان به دنیای تلویزیون معرفی شد و با این نقش در میان بسیاری از مردم شناخته شده است.

حضور هنرمندانه وی در سریال 50 کیلو آلبالو هم او را بیش از پیش در بین مردم محبوب کرد.

separator line

ازدواج اول آزاده صمدی با هومن سیدی بوده است

آزاده صمدی در 17 دی 1357 در شهر لاهیجان متولد شد و پس از گرفتن مدرک کارشناسی تئاتر از دانشگاه سوره ، تصمیم می گیرد در کلاس های بازیگری موسسه کارنامه به مدیریت پرویز پرستویی شرکت کند و پس از مدتی به همراه هومن سیدی برای بازی در سریال تلویزیونی راه بی پایان دعوت می شود.

همین سریال بهانه ای برای آشنایی بیشتر این دو بازیگر باهم می شود و نهایتاً آن ها تصمیم به ازدواج گرفتند. منتشر شدن خبر ازدواج هومن سیدی با آزاده صمدی در سال 1386 سوژه داغ خبری رسانه ها می شود و همین موجب محبوبیت و مطرح شدن آن ها بر سر زبان ها می شود.

ازدواج دوم آزاده صمدی چقدر صحت دارد ؟

اما متاسفانه زندگی مشترک این دو زوج هنری زیاد تداوم نمی یابد و آن ها در سال 1393 از هم طلاق گرفتند. حاصل 7 سال زندگی مشترک این دو زوج یک فرزند دختر است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • www.asemooni.ir
    قرآن آنلاین
    دیدگاه ها

    درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است