ماجرای پیشنهاد نجومی شبکه ماهواره‌ای به عادل فردوسی‌پور

۲,۰۰۶
۱
۰
یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
از روز گذشته موج خبری در فضای مجازی به خصوص در توییتر و تلگرام راه افتاده مبنی بر اینکه عادل فردوسی پور از یکی از شبکه های ماهواره ای پیشنهاد کار با دستمزد بسیار بالا داشته است ...
ماجرای پیشنهاد نجومی شبکه ماهواره‌ای به عادل فردوسی‌پور

پیشنهاد شبکه ماهواره ای به عادل فردوسی پور

دلگرم: به نظر می‌رسد یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان به عادل فردوسی‌پور پیشنهاد همکاری با دستمزد بسیار بالایی را داده است.

برنامه «۹۰» با اجرای فردوسی‌پور از اسفند ۹۷ از کنداکتور شبکه سه حذف شد.

در ساعات گذشته جریانی خبری در فضای مجازی و به طور خاص در توییتر و تلگرام به راه افتاده، مبنی بر اینکه یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به عادل فردوسی‌پور پیشنهاد همکاری با دستمزد بسیار بالای ۲۰ هزار پوند برای هر ماه داده است.

این در حالیست که اسفند ۹۷ برنامه «۹۰» با اجرای عادل فردوسی‌پور که حدود ۲۰ سال هر هفته دوشنبه شب‌ها مهمان خانه مردم بود، تعطیل و از کنداکتور شبکه سه خارج شد و این مجری و برنامه‌ساز هم دیگر در هیچ برنامه‌ای در این شبکه حضور نداشت. مدتی بعد نیز دکور این برنامه هم جمع‌آوری شد. فردوسی‌پور به تازگی تندیس بهترین چهره تلویزیونی را از نوزدهمین جشن حافظ کسب کرده است.

فردوسی‌پور که با ناملایمتی مدیران صداوسیما از این سازمان برکنار شد، خبر می‌رسد که پیشنهادات چندمیلیاردی مدیران داخلی را رد کرده است، او معتقد است اعتماد مردم را نمی‌توان با هیچ چیزی عوض کرد.

گفتنی است که عادل فردوسی پور سال گذشته در برنامه حالا خورشید گفته بود : ما باید کاری کنیم مردم از تلویزیون لذت ببرند و به سمت ماهواره و اینگونه مسائل نروند.

وی هنوز به این ماجراها واکنشی نشان نداده است !


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم