اهدای جایزه برترین چهره تلویزیون به عادل فردوسی‌پور + فیلم

عادل فردوسی‌پور برنده جایزه جشن حافظ شد
۱,۹۲۴
۱
۰
شنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰
عادل فردوسی پور به عنوان برترین چهره تلویزیونی نوزدهمین جشن حافظ انتخاب شد و در میان تشویق تماشایی مردم جایزه اش را دریافت کرد.
عادل فردوسی‌پور برنده جایزه جشن حافظ شد

عادل فردوسی‌پور بهترین چهره تلویزیونی شد

عادل فردوسی‌پور در نوزدهمین جشن حافظ تندیس بهترین چهره تلویزیونی را در میان تشویق یک‌ صدای حاضران در سالن همایش‌های برج میلاد دریافت کرد.

پژمان جمشیدی که برای اهدای این جایزه روی صحنه آمده بود، در سخنانی گفت: « اصلاً نیازی نبود که پاکت حاوی نام برنده را به من بدهند، چرا که تنها جایزه جشن حافظ است که مردم انتخاب می‌کنند و این‌جا دیگر حق عادل خورده نشد.»

عادل فردوسی‌پور که از همان ابتدای اعلام اسامی نامزدهای این بخش، مورد تشویق بی‌امان تماشاگران قرار گرفته بود، با تکرار تکیه کلام محبوب «چقدر خوبید شما» گفت:

« خوشحالم این جایزه را از پژمان جمشیدی می‌گیرم که دوست من است و از دیدن موفقیتش خوشحالم. همچنین بی‌نهایت خوشحالم که این جایزه را از مردم می‌گیرم، خوشحالی‌ام قابل توصیف نیست.»

او ادامه داد: « این انتخاب شدن توسط مردم و ۲۰ سال در کنار مردم بودن و مردم کنار من بودن، مایه مباهات است. از همه اهالی رسانه و مردم و هنرمندان و ورزشکاران که در این مدت وحشتناک و عجیب غریب از من حمایت کردند، متشکرم.»

فیلم لحظه اهدای جایزه برترین چهره تلویزیون به عادل فردوسی پوراین مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم