alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
هنرنمایی پسر نصرالله رادش در برنامه عصر جدید + فیلم
5
5K
دوشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۳
پسر نصرالله رادش در برنامه عصر جدید به هنرنمایی پرداخت . او به همراه گروه کارونیا با اجرای نمایشی ریتمیک توانست واکنش خوبی از تماشاچیان حاضر در سالن دریافت کند...

پسر نصرالله رادش در عصر جدید

دلگرم : در آخرین قسمت از مرحله دوم سری مسابقات عصر جدید پسر نصرالله رادش در یک نمایش ریتمیک در گروهی به نام کارونیا خوش درخشید.

گروه کارونیا چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را برعهده داشت و با حرکاتی نمایشی و هماهنگ نظر بسیاری از تماشاگران را جلب کردند اما تنها توانستند دو رای مثبت از داوران عصر جدید بگیرند و با انتخاب مردمی در فینال این برنامه حضور داشتند.

گروه کارونیا نمایشی ریتمیک و هماهنگ از ۴ جوان پرانرژی خوزستانی که در پی پیوند حرکات فرم و پیام بودند . یکی از اعضای این گروه پسر نصرالله رادش بازیگر سرشناس کشورمان است


پسر نصرالله رادش در میان اعضای گروه کارونیا لباس آبی رنگ به تن دارد.

در بخش پایانی این برنامه از مسابقه عصر جدید از میان چهار شرکت کننده حاضر در فینال گروه شوک و سربازان وطن برای انتخاب مردمی راهی مرحله فینال شدند.

پسر نصرالله رادش در برنامه عصر جدید + فیلم

در آخر امین حیایی از حضور پسر نصرالله رادش بازیگر سرشناس کشورمان در گروه کارونیا خبر داد و او را به عنوان پسر یکی از همکارانش که دوران جوانی را با او گذرانده بود معرفی کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (5 رای)  
  • منبع
  • صفحه رسمی عصر جدید
  • نمناک
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits