مجسمه‌ای عجیب از ملانیا ترامپ در زادگاهش (عکس)

۲,۰۹۲
۰
۰
دوشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۱
مجسمه چوبی ملانیا بانوی اول امریکا و همسر دونالد ترامپ در شهر زادگاهش سونیتسا واقع در اسلوونی رونمایی شد که موجب تعجب همگان شده است...
مجسمه‌ای عجیب از ملانیا ترامپ در زادگاهش (عکس)

مجسمه ملانیا ترامپ در زادگاهش

دلگرم: مجسمه‌ای عجیب از «‌ملانیا ترامپ» ـ همسر دونالد ترامپ ـ در شهر زادگاهش «سونیتسا» واقع در «اسلوونی» رونمایی شد.

مجسمه «‌ملانیا ترامپ» توسط «برد دونی»‌ هنرمند ۳۹ ساله آمریکایی با همکاری یک هنرمند محلی و با استفاده از تنه‌ی یک درخت ساخته‌شده است.

به گفته‌ی «دونی»، این مجسمه چوبی اولین یادبود ساخته‌شده از «‌ملانیا ترامپ» محسوب می‌شود. این مجسمه چوبی، «ملانیا ترامپ» را در لباس آبی‌رنگی که در روز شروع به کار «‌ترامپ» در سال ۲۰۱۷ به تن کرده بود، نشان می‌دهد.

مجسمه‌ای عجیب از ملانیا ترامپ در زادگاهش (عکس)


ساختار این مجسمه واکنش‌های متفاوتی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است تا جایی که برخی از کاربران این مجسمه را «‌ترسناک» توصیف کرده‌اند.


«دونی» هدفش از ساخت این مجسمه را ایجاد ارتباط با شرایط سیاسی کشورش و جلب‌توجه مردم به «ملانیا ترامپ» همسر مهاجر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری که خود مخالف سرسخت مهاجران است، بیان کرد.

درحالی‌که برخی از ساکنان محلی معتقدند این مجسمه هیچ شباهتی به «‌ملانیا ترامپ» ‌ندارد،‌ برخی دیگر معتقدند ساخت این مجسمه بر فراز یک سکوی بلند، اشاره‌ای نمادین به دختر کوچکی از «سونیتسا» است که اکنون به‌عنوان بانوی اول آمریکا شناخته می‌شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • مسجمه ملانیا
  • مسجمه چوبی ملانیا
  • مجسمه ملانیا در زادگاهش
  • مجسمه ملانیا در اسلونی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter