رستوران فرزاد فرزین به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی تعطیل شد

۲,۸۲۱
۰
۰
یکشنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۷
فرزاد فرزین مالک کافه رستوران ماتریکس با انتشار پستی در اینستاگرام خبر تعطیل شدن این رستوران را اعلام کرد . این رستوان سال گذشته تاسیس شده است...
رستوران فرزاد فرزین به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی تعطیل شد

تعطیلی رستوران فرزاد فرزین

دلگرم: کافه‌رستوران ماتریکس متعلق به فرزاد فرزین به دلیل عدم رئایت شئونات اسلامی و بدحجابی تعطیل شد.

طی روز‌های اخیر شایعه‌ای مبنی بر برخورد با بدحجابی در برخی کافه‌های تهران در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود. در همین بین فرزاد فرزین خواننده پاپ کشورمان با انتشار پستی خبر از تعطیل شدن کافه‌رستوران ماتریکس داد.

فرزین نوشت: «به اطلاع مشتریان محترم کافه‌رستوران ماتریکس می‌رسانیم که به امید خدا از فردا در خدمت شما عزیزان خواهیم بود و لازم به ذکر است خود را ملزم به رعایت شئونات و قواعد کشور عزیزمان می‌دانیم. از غفلت پیش‌آمده متأسفیم و امیدواریم با رعایت صحیح ضوابط مربوطه و همکاری همه عزیزانی که ما را دوست دارند و همیشه همراه ما بوده‌اند دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.»

تعطیلی رستوران فرزاد فرزین

این خواننده پاپ در حالی از بازگشایی کافه‌رستورانش در تاریخ دوم تیرماه خبر می‌دهد که برخی کاربران رسانه‌های اجتماعی مدعی شدند که تعدادی از کافه‌های شهر تهران به علت تخلف و عدم رعایت شئونات اسلامی تا اطلاع ثانوی تعطیل‌شده‌اند.

آن‌ها در صفحات اجتماعی خود این‌گونه روایت کردند که پنج‌شنبه‌شب گذشته در مرکز خرید «آ.اس.پ تهران»، روی درب چهار کافه برچسب پلمپ نصب‌شده که دلیل آن رعایت نکردن شئونات اسلامی از سوی مشتریان اعلام‌شده است.

در ادامه ویدئویی از سلبریتی‌های حاضر در افتتاحیه کافه‌رستوران ماتریکس را مشاهده می‌کنید. رستوران فرزاد فرزین در دی‌ماه سال 97 افتتاح شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم