سرقت ادبی آهنگ دور شدی شادمهرشادمهر عقیلی + سند

۲,۸۹۸
۱
۰
سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴
علی ثابت‌قدم ترانه‌سرای موسیقی پاپ ایران آهنگ دور شدی با اجرای شادمهر عقیلی یک سرقت ادبی است. در ادامه جزئیات این ماجرا را مشاهده میکنید...
سرقت ادبی آهنگ دور شدی شادمهرشادمهر عقیلی + سند

سرقت ادبی آهنگ دور شدی توسط شادمهر

دلگرم: علی ثابت‌قدم ترانه‌سرای موسیقی پاپ ایران، برای اولین بار در خصوص سرقت ادبی در آلبوم جدید شادمهر عقیلی دست به افشاگری زد.

طبق ادعای این خواننده، آهنگ «دور شدی» در آلبوم جدید شادمهر عقیلی، ‌با ترانه‌ای از علی ثابت‌قدم و آهنگسازی سینا پارسیان خوانده شده است.

ترانه‌ای که دو سال پیش سروده شده و امتیاز خوانندگی آن به شخصی به نام محسن ارشدی واگذار شده بود. حال، دو سال پس از ضبط این اثر به خوانندگی محسن ارشدی، به گفته ثابت قدم، سینا پارسیان این ترانه را سرقت کرده و به شادمهر عقیلی فروخته و برای ‌این خواننده آهنگسازی نموده و رپر و ویدیوسازی به نام «اِی مین» را به عنوان ترانه‌سرای آن معرفی کرده است.

در حالیکه تا پیش از این، علی ثابت‌قدم ترانه‌سرای اصلی کار از این ماجرا بی‌خبر بوده است.

سند سرقت ادبی شادمهر

سرقت ادبی شادمهر عقیلی + سند

‌بر طبق اسناد ارائه شده از سوی علی ثابت قدم، در تاریخ ضبط و انتشار اثر «دور شدی» به خوانندگی شادمهر عقیلی، سینا پارسیان ‌به خاطر قراردادی که با این ترانه‌سرا دارد، ‌تمام فعالیت‌های هنری اش باید تحت‌نظر علی ثابت‌قدم به عنوان تهیه‌کننده باشد و او تا اردیبهشت ١٤٠٠ حق همکاری با هیچ خواننده دیگری بدون رضایت و اطلاع ثابت‌قدم را نداشته است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • آهنگ دور شدی شادمهر
  • سرقت ادبی شادمهر
  • سرقت ادبی آهنگ دور شدی
  • علی ثابت‌ قدم

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter