توقف اکران ما همه باهم هستیم در کرمان

۲,۰۳۹
۰
۰
سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱
دادستان عـمومی و انقلاب مـرکز استان کــرمان از توقف اکران فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم در کلیـه سینماهای استان کرمان خبر داد...
توقف اکران ما همه باهم هستیم در کرمان

دلیل توقف اکران ما همه با هم هستیم در کرمان

دلگرم: اکران فیلم سینمایی پرطرفدار ما همه با هم هستیم در سینماهای کرمان متوقف شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: به لحاظ تبعات اجتماعی دستور توقیف اکران فیلم سینمایی "ما همه با هم هستیم" در سراسر سینماهای استان کرمان صادر شد.

به گزارش ایسنا، "دادخدا سالاری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از رصد فضای مجازی توسط معاونت رصد فضای مجازی و معاونت حقوق عامه دادسرای مرکز کرمان و با توجه به واکنش های اجتماعی در بین مردم استان در خصوص لهجه کرمانی بازیگری که در نقش فروشنده موادمخدر بازی می‌کرد و موجب اعتراضات شدید مردمی شده دستور توقیف اکران این فیلم در سطح استان کرمان صادر و اقدامات مقتضی در خصوص پیگیری موضوع صادر شده است.

توقف اکران ماهمه باهم هستیم در کرمان

سالاری افزود: با عنایت به نقش پررنگ استان کرمان در امر مبارزه با مواد مخدر که خاکریز مقدم مبارزه با باندهای مواد مخدر وارداتی است با وجود فشار مضاعف قاچاقچیان مواد مخدر که عمدتا غیربومی استان کرمان هستند این استان به عنوان سنگری در جهت عدم توزیع مواد مخدر در داخل کشور عمل کرده و شایسته نیست این چنین مورد بی‌مهری قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در پایان افزود: در این رابطه پرونده‌ حقوق عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب کرمان تشکیل شده و با افرادی که احساسات و عواطف مردم استان کرمان را جریحه‌دار کرده‌اند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

separator line

بیشتر بخوانید

خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • توقف اکران ما همه با هم هستیم در کرمان
  • دلیل توقف اکران ما همه با هم هستیم

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter