خواستگاری متفاوت ۳ سلبریتی معروف ایرانی + عکس

۲,۰۵۵
۰
۰
پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
ماجرای خواستگاری و ازدواج برخی سلبریتی ها در نوع خودش جالب و گاها عجیب قلمداد میشود . در این مطلب به ماجرای خواستگاری و ازدواج سه سلبریتی معروف ایرانی میپردازیم
خواستگاری متفاوت ۳ سلبریتی معروف ایرانی + عکس

خواستگاری متفاوت 3 سلبریتی معروف ایرانی

دلگرم: گاهی اوقات شیوه خواستگاری شکل غیرمعمول به خود می گیرد و اگر این موضوع مربوط به چهره های مشهور باشد بازتاب های زیادی پیدا می کند.

خواستگاری از شیوا طاهری زیر آب

داغ‌ترین سوژه مراسم عجیب خواستگاری ، مربوط به شیوا طاهری است. وی که با سریال گذر از رنج‌ها شناخته شد چند روز قبل با انتشار ویدئویی در زیر آب خبر ازدواجش را رسانه‌ای کرد. این ویدئو را از اینجا ببینید.

خواستگاری جالب سلبریتی ها

خواستگاری 5 صبح فرهاد آئیس

فرهاد آئیش در برنامه دورهمی راجع‌ به خواستگاری‌اش خاطره جالبی را تعریف کرد.
این بازیگر گفت: من با مائده تئاتری را در آلمان اجرا کردیم من به این نتیجه رسیدم که ایشان یک آدم خاصی است. بعد از دو سال در عرض 3 روز خوابش را دیدم، یادش افتادم، گفتم حتما این نشانه‌ای‌ست و او جفت من است. همان موقع ساعت 5 صبح به او زنگ زدم و گفتم می‌خواهم با شما ازدواج کنم.

خواستگاری جالب سلبریتی ها


خواستگاری اینترنتی ماه چهره خلیلی

ماه‌چهره خلیلی که در انگلیس درس خوانده و خانواده‌اش نیز ساکن لندن هستند درباره نحوه خواستگاری‌اش گفت: به دلیل اینکه مادر و پدرم در لندن هستند از طریق اینترنت خواستگاری کردند. خانواده داماد ایران بودند ما همه انگلیس بودیم، گل خریدیم، من چای آوردم، بعد از اینکه من بله را گفتم این طرف نقل پاشیدن در تلویزیون....

خواستگاری جالب سلبریتی ها


خواستگاری دانشجویی داریوش ارجمند

داریوش ارجمند چند سال قبل در مصاحبه‌ای با جام جم درباره ازدواجش گفته بود: سال اول که در دانشگاه مشهد قبول شدم در کلاس آقای دکتر علی شریعتی دخترخانمی را دیدم که در همان نگاه اول از او خوشم آمد. چهارسال در آن دانشگاه درس خواندیم و من همیشه به آن خانم علاقه‌مند بودم، بی‌آن که حرفی بین ما ردوبدل شود. سال چهارم پس از اتمام امتحانات من در حیاط دانشگاه منتظر ایشان ایستادم تا از پله‌ها پایین بیاید، او آمد. با هم سلام و علیک کردیم و چندقدم بیرون از دانشگاه راه رفتیم. به من گفت: آقای ارجمند با من کجا می‌آیید؟ گفتم: می‌خواهم شما را به منزل برسانم. او متعجب گفت: صورت خوشی ندارد. بقیه ما را می‌بینند و من پاسخ دادم: هیچ اشکالی ندارد. هرکس ما را با هم دید شما اسمش را بگویید تا من برایش کارت دعوت عروسی بفرستم و این‌گونه من از ایشان خواستگاری کردم.

خواستگاری جالب سلبریتی ها


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • خواستگاری سلبریتی ها
  • ازدواج سلبریتی
  • خواستگاری شیوا طاهری

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter