دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۵ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
دلیل ممنوع التصویر شدن امیرمهدی ژوله در تلویزیون چیست ؟
0
1.9K
دوشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳
تصاویر امیر مهدی ژوله در تیزر تبلیغاتی فیلم سامورایی در برلین توسط تلویزیون حذف شده است . آیا این عمل تلویزیون ممنوع التصویری ژوله را نشان میدهد ؟

ممنوع التصویری امیر مهدی ژوله در تلویزیون

دلگرم : امیر مهدی ژوله در تلویزیون ممنوع التصویر شد. تصاویر او در تیزر فیلم سامورایی در برلین از تلویزیون پخش نشد .

حمید فرخ نژاد انتشار تیزر سانسور شده فیلم سامورایی در برلین نوشت : تیزر سامورایی که متاسفانه به شرط حذف و کم کردن تصاویر امیر مهدی ژوله که گویا در این کشور” یه بوم و صدهوا “از نظر حکومت خودمختار تلوزیون عنصر نامطلوب تشخیص داده شده و ناقص پخش شد ...

تیزر سانسور شده سامورایی در برلین


امیر مهدی ژوله هم در واکنش به این خبر نوشت:«بعد از ممانعت از حضورم در برنامه هفت شبکه سوم سیما، در تیزرهای تلویزیونی نیز همه نماهای من از روبرو حذف شد. الان عقب و بغلم خوبه، فقط از روبرو مشکل دارم؟ این بچه بازی‌ها چیه که سر فیلم مردم در می‌آورید؟».

تیزر اصلی و بدون سانسور سامورایی در برلینامیر مهدی ژوله نویسنده طنز سرشناس از طریق برنامه «خندوانه» و استندآپ کمدی های پرطرفدارش بود که توانش را در اجرا و بازیگری نشان داد و پس از آن وارد عرصه بازیگری شد و در سالهای اخیر در سریال‌هایی چون «دیوار به دیوار» هم ایفای نقش کرده بود. او طی ماه های اخیر و بعد از کنار گذاشتن عادل فردوسی پور انتقادات زیادی از صدا و سیما کرده بود و مشخص نیست دلیل ممنوع التصویری او این انتقادات بوده است یا خیر ؟
گفتنی است امیر مهدی ژوله سال گذشته در مراسم ختم مرحوم خشایار الوند نیز از ممنوع التصویریش در تلویزیون خبر داده بوداین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • صفحه شخصی حمید فرخ نژاد
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter