در ماه رمضان چه خوانندگانی کنسرت دارند ؟

۱,۶۸۷
۰
۰
شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
کنسرت هایی که در ماه رمضان امسال برگزار خواهند شد معرفی شدند . در این مطلب به اسامی خوانندگان ، محل برگزاری و قیمت بلیط آنها اشاره شده است
در ماه رمضان چه خوانندگانی کنسرت دارند ؟

کنسرت های ماه رمضان 98 و قیمت بلیط ها

دلگرم : کنسرت های ماه رمضان 1398 معرفی شدند . این کنسرت‌ها که در بازه زمانی یک هفته (۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت) در پایتخت روی صحنه می‌روند به شرح زیر هستند .

  1. علیرضا قربانی در ادامه شب‌های اجرای کنسرت «با من بخوان» ۲۱، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت در تالار وحدت برای دوستدارانش می‌خواند، قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۵۰ هزار تومان آغاز می‌شود و تا ۱۶۰ هزار تومان ادامه دارد.
  2. تالار رودکی پیش از ظهر ۲۳ اردیبهشت شاهد برگزاری کنسرت سازهای بادی چوبی و برنجی خواهد بود، بلیت‌های این اجرا ۳۰ و ۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.
  3. ارکستر سمفونیک تهران دومین کنسرت خود را در سال جدید بازهم با رهبر میهمان روی صحنه می‌برد؛ این کنسرت در دو شب متوالی یعنی ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌شود و رهبر مهمان آن نصیر حیدریان خواهد بود. قیمت بلیت‌های این اجرا ۴۵ تا ۱۰۰ هزار تومان است.
  4. گروه موسیقی «آوای موج» هم ۲۷ اردیبهشت در تالار رودکی کنسرت می‌دهد، بلیت‌های این اجرا ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter