همکاری مجید مجیدی و شاهرخ خان بازیگر هندی ؟!

۲,۰۶۹
۰
۰
یکشنبه, ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۵

حضور شاهرخ خان در فیلم مجید مجیدی ؟

دلگرم : پس از آن‌که مجید مجیدی اعلام کرد قصد دارد فیلم جدید خود را در ایران جلوی دوربین ببرد، انتشار عکسی از او در کنار شاهرخ خان، این شایعه را دامن زد که شاید او دوباره با هنرمندان هندی همکاری داشته باشد.

مجید مجیدی، فیلم جدید خود را اوایل تابستان در ایران جلوی دوربین‌ می‌برد؛ فیلمی که هنوز نام آن رسانه‌ای نشده اما فیلمبرداری آن، تمام تابستان طول می‌کشد.

تاکنون تنها حضور جواد عزتی در فیلم‌ تازه مجیدی قطعی شده است و انتشار عکسی از شاهرخ خان و مجید مجیدی در کنار هم در حاشیه جشنواره جهانی فیلم پکن، شایعه همکاری این دو چهره شناخته شده و بین‌المللی را تقویت کرده است.

شاهرخ خان در فیلم مجیدی

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت : بعد از این که فیلم سینمایی «صفر» با بازی شاهرخ خان در گیشه های فروش موفق ظاهر نشد، به این فوق ستاره نقش های بسیار زیادی پیشنهاد شده که تا کنون او هیچ یک از این نقش ها را قبول نکرده است.

به نظر می رسد شاهرخ خان بعد از شکست آخرین فیلمش در گیشه ها قصد دارد، در انتخاب نقش های آتی خود وسواس بیشتری به خرج دهد. گمانه زنی هایی که در فضای مجازی منتشر می شود، همکاری وی با چندین کارگردان را مطرح کرده است، اما اخیرا رسانه های هندی با انتشار عکس از شاهرخ خان در کنار مجیدی بر احتمال حضور وی در فیلم بعدی مجید مجیدی دامن زدند.

مجید مجیدی برای نمایش فیلم «آن سوی ابرها» و شاهرخ خان نیز برای نمایش فیلم «صفر» در یک جشنواره سینمایی حضور پیدا کرده بودند. مجیدی همچنین به عنوان داور در این جشنواره حضور داشت.

رسانه های هندی این خبر را به صورت رسمی تایید نکرده اند و تنها به بررسی احتمال حضور وی پرداخته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • شاهرخ خان
  • مجید مجیدی
  • فیلم مجید مجیدی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter