دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
افسردگی برینتی اسپیرز و حضور سام اصغری در کنار او + تصاویر
2
پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵
افسردگی برینتی افسردگی برینتی اسپیرز افسردگی خودش، برای اولین بار هنگام خروج از هتلی در بورلی هیلز به همراه نامزد ایرانی اش سام اصغری دیده شد، انتشار تصاویر زیر در شبکه های اجتماعی واکنش های مختلفی از سوی هوادارانش به همراه داشت.

افسردگی برینتی اسپیرز

دلگرم : بریتنی اسپیرز خواننده ۳۷ ساله آمریکایی بعد از گذراندن دوره درمان افسردگی خودش، برای اولین بار هنگام خروج از هتلی در بورلی هیلز به همراه نامزد ایرانی اش سام اصغری دیده شد، انتشار تصاویر زیر در شبکه های اجتماعی واکنش های مختلفی از سوی هوادارانش به همراه داشت.

مثل این که داستان ستاره های کوچولویی که در بزرگسالی به جنون رسیده اند تمامی ندارد. رفتارهای نا بهنجار او و اعتیاد به مواد مخدر که منجر به جدا کردن فرزندش از او نیز شد در دنیای رسانه سر و صدای زیادی به راه انداختند و خیلی ها فکر کردند که عمر فعالیت هنری او به پایان رسیده است.

با این حال او توانست سلامت خود را بازیابد و با قدرت به روی صحنه بازگردد. اما اینبار باید دید با افسردگی شدیدی که روبرو شده چه خواهد کرد.

افسردگی برینتی اسپیرز

گفتنی است افسردگی بریتنی اسپیرز به مدتها پیش برمیگردد ، زمانی که به دلیل اعتیادش و پس از جدایی از همسر اولش، سرپرستی فرزندانش را نیز از دست داده بود .

ویلیام اسپیرز دایی بریتنی سابقا اعلام کرده بود که بریتنی از سن ۱۳ سالگی، نوشیدن مشروبات الکلی را شروع کرده ودر سن ۱۴ تا ۱۸ سالگی انواع گوناگون موادمخدر نظیر داروهای روان گردان، کوکائین و کریستال را نیز مصرف کرده است. دایی بریتنی اعلام کرد که اعتیاد بریتنی اسپیرز، مشکل بزرگی را برای خانواده وی به وجود آورده است

افسردگی برینتی اسپیرز

بیشتر بخوانید

آیا بارداری بریتنی اسپرز از سام اصغری صحت دارد ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • moviemag.ir
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است