شروع پخش برنامه سلام صبح بخیر جایگزین حالا خورشید

۲,۲۹۰
۰
۰
پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴
پس از برنامه پر طرفدار حالا خورشید به مجری گری رضا رشیدپور، زمزمه پخش برنامه سلام صبح بخیر به گوش می‌رسد. این برنامه که قرار است با مجری گری نجمه جودکی و حسین کلهر اجرا شود چه زمانی پخش خواهد شد؟
شروع پخش برنامه سلام صبح بخیر جایگزین حالا خورشید

زمان پخش برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر

برنامه زنده صبحگاهی «سلام صبح بخیر» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی کاوه امیری جاوید تا پایان تیر ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد. این برنامه با محوریت تزریق حال خوب صبحگاهی موضوعات مختلفی اعم از اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و… را در بر می‌گیرد. نجمه جودکی نیز به تازگی به جمع مجریان این برنامه پیوسته و در کنار حسین کلهر به اجرامی‌پردازد.

«ابوالفضل صفری» تهیه کننده برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» از پخش این برنامه در مدت زمان 3 ماهه خبر داد. او درباره طراحی فصلی «سلام صبح بخیر» گفت: شبکه سه سیما سفارش برنامه «سلام صبح بخیر» را به گروه تولید این برنامه داده که دارای طراحی فصلی سه ماهه است و تا پایان تیرماه به عنوان برنامه صبحگاهی شبکه مذکور روی آنتن می‌رود و هر روز از ساعت ۷ تا ۹:۳۰ صبح از شبکه سه پخش می شود.

وی افزود: این برنامه مردادماه وارد فصل جدید خود به نام «سلام عصر بخیر» می‌شود و بعد از سه ماه با عنوان «سلام شب بخیر» روی آنتن شبکه سه می‌رود.

 سلام صبح بخیر کی پخش می شود

وی در ادامه در واکنش به مصاحبه اخیر مدیر گروه اجتماعی شبکه سه خاطرنشان کرد: «سلام صبح بخیر» اساساً به عنوان یک برنامه محتوا محور طراحی دقیق و البته سنگینی دارد که حتما کارکرد این برنامه آنتن پرکن و یا رزرو نخواهد بود. به هرحال ساخت این مجموعه با یک قرارداد و برآورد مشخصی در شبکه جلو رفته و اینکه مدیر محترم گروه اجتماعی شبکه سه اینگونه بیان کرده‌اند، جای تعجب دارد.

تهیه کننده برنامه «سلام صبح بخیر» در پایان گفت: تصمیم ساخت یک برنامه جدید کاملاً از جانب شبکه سه گرفته و به سفارش شبکه اقدام شده است. اساساً برنامه‌سازی در تلویزیون دارای ساز و کاری است که برای همه برنامه سازان مشخص است.گمان می‌کنم جناب آقای رشیدپور هم در جریان آن بوده‌اند و احتمالا ایشان هم از این مصاحبه تعجب کرده‌اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • زمان پخش سلام صبح بخیر
  • جایگزین حالا خورشید
  • برنامه صبح شبکه سه
  • جایگزین رضا رشیدپور کیست
  • سلام صبح بخیر کی پخش می شود

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter