پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق و از سر گرفتن زندگی با برد پیت

۲,۶۲۸
۲
۰
شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶
با وجود اینکه دو سال از انتشار خبر تمایل به طلاق برد پیت و آنجلینا جولی میگذرد و همگان این ماجرا را قطعی میدانستند امروز احتمال از سر گرفتن زندگی این زوج هنرمند داده میشود !
پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق و از سر گرفتن زندگی با برد پیت

منتفی شدن طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

دلگرم: طلاق برد پیت و آنجلینا جولی منتفی شد . چند ماه پیش بود که خبر جدایی آنجلینا جولی و برد پیت منتشر شد. همان زمان اعلام شد که این زوج محبوب بزودی طلاق خود را رسمی خواهند کرد اما با گذشت چندین ماه هنوز خبری از جدایی رسمی آنها نیست.

حالا خبر می رسد که آنجلینا جولی و برد پیت شاید بار دیگر به زندگی مشترک خود بازگردند! بله درست خواندید! گویا در این مدت که آنجلینای ۴۲ ساله و برد ۵۳ ساله جدا از یکدیگر زندگی کرده اند, متوجه این موضوع شده اند که جدایی آنها با توجه به داشتن ۶ فرزند کار راحتی نیست.

منتفی شدن طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

گفته می شود که عشق و علاقه آنها به فرزندان شان و همچنین علاقه فرزندان آنها به زندگی کردن با پدر و مادرشان, باعث شده است که برانجلینا تصمیم به بازگشت به زندگی مشترک خود بگیرند! فراموش نکنیم که آنجلینا و برد پیت چندسال پیش به درخواست بچه هایشان جشن عروسی خود را برگزار کردند و حالا این احتمال نیز وجود دارد که بخاطر درخواست آنها بار دیگر زندگی مشترک خود را از سر بگیرند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • طلاق آنجلینا جولی
  • منتفی شدن طلاق آنجلینا جولی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter