جشنواره جام جم و همه حواشی برگزاری آن

۱,۶۷۶
۱
۰
دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱
جشنواره جام جم که از 23 بهمن رای گیری آن آغاز شده است حواشی بسیاری در پی داشته است
جشنواره جام جم و همه حواشی برگزاری آن

دلگرم : جشنواره تلویزیونی جام جم جشنواره ای است که انتهای هر سال بر اساس آرای مردمی بهترین برنامه تلویزیونی و مجری را انتخاب میکند امسال برخلاف سال گذشته این جشنواره مسائل و حواشی جالبی به همراه داشته است

انصراف مهران مدیری از جشنواره جام جم 97

مهران مدیری و برنامه دور همی اش از جشنواره تلویزیونی جام جم ، انصراف داد . روابط عمومی برنامه تلویزیونی «دورهمی» با انتشار نامه‌ای از ادامه حضور این برنامه در نظرسنجی جشنواره جام جم انصراف داد.

جشنواره جام جم ، برنده باش ، برنامه نود ، تقلب ، دور همی ، انصراف مدیری

بنا بر این گزارش، در این نامه آمده است: با توجه به اینکه مجموعه «دورهمی» در ۲ سال گذشته توانسته تقریباً تمامی جوایز مردمی و داوری را به خود اختصاص دهد، هم برنامه «دورهمی» و هم آقای مهران مدیری به عنوان مجری این مجموعه، توانسته‌اند نتیجه تلاش خود را از مردم این سرزمین به دست آورند، به اطلاع میرسانیم بنا به درخواست مخاطبان همیشگی دورهمی از شرکت در این نظرسنجی انصراف می‌دهیم و این رقابت را به دیگر دوستان و برنامه‌ها سپرده و امیدواریم رقابت سالمی صورت پذیرد.
از تمامی هواداران و دوستانی که برای این نظرسنجی زحمت کشیدند و لطفشان مثل همیشه شامل حال ما بود، بی‌نهایت سپاسگزاریم.

اختلال یا تقلب در رای گیری جشنواره جام جم

رای گیری جشنواره جام جم امسال با مشکلات و حواشی زیادی همراه بوده است. نظرسنجی ها بر اساس پیامک مردم مشخص میشود که در آن اختلالات و تقلب هایی صورت گرفته است

جشنواره جام جم ، برنده باش ، برنامه نود ، تقلب ، دور همی ، انصراف مدیری

رقابت بین برنامه نود و برنده باش

برنامۀ «نود» در سال‌های گذشته همواره به عنوان پربیننده‌ترین برنامۀ تلویزیونی از سوی مخاطبان انتخاب شده است. در نظرسنجی مربوط به جشنواره جام جم نیز رقابت شدیدی میان این دو برنامه به وجود آمد. اتفاق عجیبی که در نظرسنجی افتاد نیز مربوط به این دو برنامه معروف و پر قدرت بود . ماجرا از این قرار بود که بسیاری از مخاطبان بدون شرکت در رای‌گیری، به صورت خودکار پیامک تایید رای به برنامۀ «برنده باش» دریافت کردند که این موضوع حواشی بسیاری در فضای مجازی به‌راه انداخت چرا که پس از اشتباه پیش آمده در این نظرسنجی، برنامۀ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار در رتبۀ اول قرار گرفت. در نهایت نیز با اعلام دبیرِ جشنوارۀ جام‌جم این رای‌گیری متوقف شد.

پست اینستاگرامی پیمان معادی در حمایت از برنامه نود

پیمان معادی در حمایت از برنامه نود و عادل فردوسی پور ، پستی را در اینستاگرامش منتشر کرد

معادی در اینستاگرامش نوشت : عادل که باشی جات توی قلب همه ادماست

جشنواره جام جم ، برنده باش ، برنامه نود ، تقلب ، دور همی ، انصراف مدیری

استوری پیمان معادی و حمله به برنده باش و محمدرضا گلزار

پیمان معادی بازیگر برجسته کشورمان با جهت گیری در مقابل برنامه برنده باش و محمدرضا گلزار با قراردادن استوری زیر این برنامه و مجریش حمله ور شد

جشنواره جام جم ، برنده باش ، برنامه نود ، تقلب ، دور همی ، انصراف مدیری

توضیحات دبیر جشنواره جام جم در مورد تخلف در رای گیری

دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم درباره‌ی دستکاری نظرسنجی آرا مردمی اظهار کرد: در جذب و شمارش آرای مردمی در 24 ساعت منتهی به روز شنبه هفته جاری سهل انگاری و تخلف شده است.

مسعود احمدی افزادی در گفتگو با روابط عمومی معاونت سیمای رسانه ملی با تاکید بر حفاظت از تک تک آراء و نظرات مردم در این بخش افزود: در حال حاضر کمیته بررسی فنی و مرکز صیانت و حفاظت سازمان صدا و سیما با همکاری پلیس فتا در حال پیگیری قانونی این موضوع برای برخورد با عامل یا عاملان تخلف در شرکت مذکور هستند.

وی تاکید کرد: همچنین گزارش تخلف این شرکت به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه شده و خواستار برخورد قانونی آنها نیز شده‌ایم و امیدواریم با حساسیتی که وزیر ارتباطات درخصوص حفاظت از حق‌الناس دارد، شاهد پیگیری قاطع این وزارتخانه هم باشیم.

دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم با بیان این که دستگاه‌های مسؤول در حال بررسی دقیق ابعاد این تخلف هستند، تصریح کرد: سازمان صداوسیما در عین حال با تشکیل پرونده این موضوع از متخلف یا متخلفان به پلیس فتا شکایت کرده و خواستار اقدام قانونی لازم است.

واکنش آذری جهرمی به تقلب در رای گیری جشنواره جام جم

آذری جهرمی پستی در اینستاگرامش منتشر کرد که حاکی از پیگیری های وی از میزان تقلب در رای گیری جشنواره جام جم بین برنامه های برنده باش و نود داشت.

آذری جهرمی نوشت: بررسیهای بیشتر نشان می‌دهد، دستکاری در نظر مردم برای انتخاب محبوبترین برنامه سال صداوسیما صرفا محدود به یک روز نبوده است و سه روز متوالی رخ داده است.
#حق‌الناس

جشنواره جام جم ، برنده باش ، برنامه نود ، تقلب ، دور همی ، انصراف مدیری


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)  
 • برچسب ها:
 • جشنواره جام جم
 • برنامه نود
 • برنده باش
 • مهران مدیری
 • تقلب
 • رای گیری

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter