ماجرای جنجالی کوتاهی اورژانس تهران در رسیدگی به خشایار الوند

۱,۷۴۰
۰
۰
دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۳۶
کیومرث پوراحمد ادعا کرده که اورژانس تهران برای رسیدگی به خشایار الوند کوتاهی کرده است اما اورژانس این ادعا را رد کرد
ماجرای جنجالی کوتاهی اورژانس تهران در رسیدگی به خشایار الوند

دلگرم : صبح روز پنجشنبه 9 اسفند زمانی که خشایار الوند دچار سکته قلبی شده است خانواده او با اورژانس تهران برای رسیدگی به وضعیت مرحوم تماس گرفته اند . کیومرث پوراحمد نویسنده و همکار خشایار الوند ادعا کرده که پس از گذشت مدت زمان زیادی از تماس خانواده الوند ، اورژانس در محل حاضر شده است و از کوتاهی اورژانس در این رابطه انتقاد کرد

روزنامه وطن امروز در این رابطه نوشت : کیومرث پوراحمد، کارگردان سینما در برنامه تشییع خشایار الوند صحبت‌هایی را به زبان آورد که تشییع را به حاشیه برد.

وی با طرح این ادعا که پس از تماس تلفنی خانواده الوند در ساعت ۶ صبح با اورژانس، ۴۵ دقیقه طول کشیده تا آمبولانس به خانه آن مرحوم برسد، با کنایه بیان داشت افرادی، چون الوند در اینجا تلف می‌شوند. ادعای پوراحمد مستقیما متوجه اورژانس تهران بود.

محمدکرم درآبادی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با ارائه گزارش اورژانس مربوط، بیان داشت: «ساعت ۶:۰۲ دقیقه با اورژانس تهران تماس گرفته شد که آدرسی نامفهومی هم برای ارسال آمبولانس داده شد. آمبولانس راس ساعت ۶:۲۰ در محل حاضر بود».
وی با بیان اینکه از همان ابتدا مرحوم الوند تمام علائم حیاتی خود را از دست داده بود، اعلام داشت: «بعد از رسیدن به محل، بیمار را با CPR مستقیما به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال می‌دهند».

بیشتر بخوانید

صحبتهای کیومرث پوراحمد در مراسم خشایار الوند جنجالی شد + فیلم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter