حمله تند خانواده عبدالمالک ریگی به الناز شاکردوست

۱۰,۶۳۸
۱۲
۱
دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷

مجله دلگرم : خانواده عبدالمالک ریگی در اعتراض به ساخت فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» گفتند: بدون اجازه ما «شبى که ماه کامل شد» را ساخته اند! هیچ اطلاعی از ساخت این فیلم نداشتیم!

الناز شاکردوست چگونه جرأت کرده بدون اجازه ما نقش خواهرمان را بازی کند؟ کدام قانون ارشاد این اجازه را داده که بدون رضایت اشخاص حقیقی درباره شان فیلم بسازند؟به دنبال شکایت از تولیدکنندگان هستیم.

ماجرای فیلم شبی که ماه کامل شد چیست ؟

فیلم شبی که ماه کامل شد ، روایت واقعی از ازدواج عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی سرکرده گروه جندالله با فائزه منصوری است که پس از ازدواج به پاکستان فرار میکنند و طی ماجراهایی برادر فائزه شهاب منصوری توسط عبدالمالک به قتل میرسد و ....

الناز شاکردوست در این فیلم در نقش فائزه منصوی به ایفای نقش می پردازد؛ شخصیتی حقیقی که پس از سفری به همراه خانواده به شهر زاهدان با عبدالحمید ریگی آشنا می شود و در پی اصرار عبدالحمید با او ازدواج می کند.

پس از این ازدواج عبدالحمید فائزه را مجبور می کند که برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی راهی پاکستان شود اما وقتی فائزه به همراه برادرش به پاکستان می روند درگیر فعالیت گروه تروریستی جندالله می شوند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(12 امتیاز , میانگین: 2.9 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سجاد | ۶ ماه پیش
عجب خانواده پر رویی هستن
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم