چرا رامبد جوان با برنامه خندوانه خداحافظی کرد ؟

۳,۲۵۱
۴
۰
دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶

مجله دلگرم : خداحافظی رامبد جوان با برنامه خندوانه خبری است که شوک بزرگی برای علاقمندان این برنامه جذاب و پربیننده به همراه داشته است

رامبد جوان با انتشار پشت زیر نوشت :

سلام به همتون.
حدود ۷۲۰ قسمت خندوانه ساختیم و پخش کردیم.
ما سعی کردیم شادتون کنیم و در کنار این مهم، تا تونستیم کارای مهم و باحال با شما انجام دادیم.
ایشالا بعد از عید دیگه در خدمتتون نخواهیم بود.
سلامت و پایدار باشید.

خداحافظی رامبد جوان ، تمام شدن خندوانه

خندوانه، برنامه ۷۲۰ قسمتی بود که در 6 فصل از 21 خرداد 1393 آغاز شد و تا پایان عید 98 ادامه خواهد داشت.

خندوانه دارای فراز و نشیب‌های مختلفی در طی این مدت بود. «جناب‌خان» پُرطرفدارترین قسمت خندوانه بود که توانست مخاطب را پای تلویزیون میخکوب کند. «خنداننده برتر»، «ادابازی» و «لباهنگ» از آیتم‌های دیگر این برنامه بود.

خندوانه برنامه ای بود که همگان آنرا میپسندیدند و از فرمت خاص آن که آوردن خنده بر لبان مخاطب بود راضی بودند . مردم کشور میتوانستند برای یک ساعت هم که شده غمهایشان را با خندوانه فراموش کنند . برنامه ای که از خرسال تا کهنسال بیننده داشت و برای مردم ایران همانند تسکینی هر چقدر موقت عمل میکرد . این برنامه گاهی حرف دل مردم را به گوش مسئولین میرساند و از این بابت هم برای مردم خوشایند بود ..

گفتنی است که به هیچ عنوان تا قبل از اعلام رامبد جوان صحبتی از تمام شدن خندوانه نبود و جای سوال دارد که چه شد به یکباره تصمیم این چنینی گرفته شد . البته ممکن است رامبد مدتی دیگر در این رابطه شفاف سازی کند ...

واکنش رامبد جوان به پایان خندوانه

رامبد جوان در جشنواره فیلم فجر در خبرنگاران حضور پیدا کرد و به سوال خبرنگار در مورد پایان خندوانه پاسخ داد ، رامبد جوان گفت : من ترجیح میدم در مورد این قضیه در برنامه خندوانه صحبت کنم و الان جشنواره فیلم فجره و ارتباطی به برنامه خندوانه ندارداین مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم