دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۷ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
وام چند صد میلیونی رامبد جوان ! + سند
1
دوشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹
رامبد جوان ریاست انجمن خانه فراغت را عهده دار است دریافت وام رامبد جوان از سازمان سینمایی کشور حاشیه ساز شده است او طی 9 ماه اخیر برای بازاریابی نمایش‌ فیلم‌‌های کودک در شهرستان‌ها

مجله دلگرم : انجمن اوقات فراغت متعلق به رامبد جوان که کارکرد آن ارتباطی با اکران فیلمی ندارد، در اتفاقی قابل تأمل، بودجه چندصد میلیونی برای بازاریابی نمایش‌ فیلم‌‌های کودک در شهرستان‌ها طی 9 ماه اخیر از سازمان سینمایی دریافت کرده است؛

رقمی قابل توجه که مشخص نیست رامبد جوان بر چه مبنایی آن را مطالبه کرده و با توجه به نقدهایی که درباره عملکرد این سلبریتی پیرامون خانه دبیرالملک مطرح شده، توجیه این رقم چه بوده است.

به گزارش «تابناک»؛ پس از انتشار گزارش بنیاد فارابی درباره عملکرد این مجموعه طی نه ماه نخست سال 1397، برخی موارد در این بودجه به شدت مورد توجه واقع شد اما برخی پرداخت‌ها در حاشیه قرار گرفت. از جمله این پرداخت‌ها می‌‌توان به پرداخت 255 میلیون تومان به انجمن اوقات فراغت متعلق به رامبد جوان اشاره کرد. با وجود آنکه این انجمن قرار بوده در حوزه بازی و سرگرمی فعال باشد، در ذیل ردیف «حمایت از تبلیغات، بازاریابی و اکران آثار سینمایی کودک و نوجوان» و با نام «بازاریابی نمایش فیلم‌ها در شهرستان‌ها» این رقم پرداخت شده است!

وام میلیونی رامبد جوان ، انجمن خانه فراغت

انجمن خانه فراغت

رامبد جوان سال 1395 در مورد انجمن خانه فراغت که خود ریاستش را بر عهده دارد گفته است : اگر مهارت استفاده صحیح از اوقات فراغت را چه در فضای شهری و چه در فضای اجتماعی داشته باشیم روابط اجتماعی‌مان بهتر می‌شود.

وی همچنین با بیان این که « استفاده صحیح از اوقات فراغت می‌تواند موجب بروز خلاقیت شود » تصریح کرد که هنوز به اهمیت اوقات فراغت به طور کامل پی نبرده‌ایم و این در حالیست که هر چقدر بتوانیم اوقات فراغت بهتری را سپری کنیم بیشتر قادر خواهیم بود افراد مفیدتر، خلاق‌تر و تاثیرگذارتری باشیم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter