دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۷ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
ماجرای تشکر از شیطان بخاطر برنده شدن در گلدن گلوپ چیست ؟
0
یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲
کریستین بیل یکی از برندگان گلدن گلوپ موقع دریافت جایزه اش از شیطان تشکر کرد . چون اعتقاد دارد که شیطان او در بازی یکی از نقش هایش کمک کرده است ، این نقش همان نقش در فیلم معاون است که او نقش دیک چینی را داشته است

مجله دلگرم : کریستین بیل بازیگر فیلم «معاون» (Vice) در مراسم گلدن گلوب 2019 از «شیطان» به خاطر الهام بخش بودنش تشکر کرده بود

کریستین بیل، ستاره فیلم «معاون» (Vice) که در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۹ جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را بدست آورد، هنگام دریافت جایزه خود از الهام بخش بودن شیطان در ایفای نقش دیک چنی تشکر کرد.

دیک چینی کیست ؟

ریچارد (دیک) چنی در بسیاری موارد به عنوان پر­قدرت­ ترین معاون رئیس‌جمهور در تاریخ ایالات‌متحده شناخته می­ شود که نقشی گسترده و سودمند در همه چیز از گسترش جنگ قدرت رئیس جمهوری تا حمایت از جنگ علیه تروریسم بازی می­ کند.

کریستین بیل در فیلم معاون نقش دیک چینی را بازی کرده است . این فیلم زندگینامه ای در واقع هجوی است بر چگونگی رسیدن دیک چنی به بالاترین مقام اجرایی ایالات متحده پس از رییس جمهور و بار دیگر شاهد یکی از همان تغییر چهره ها و ظواهری هستیم که همه بیل را با آن می شناسند. کریستین بیل باز به شکل باور نکردنی بر وزن خود افزوده و دیگر خبری از ماهیچه های قطور او در فیلم «شوالیه تاریکی» نیست.

رنجیده شدن دختر دیک چینی

کریستین بیل در صحبتهایش از شیطان تشکر کرد که به او در بازی این نقش کمک کرده است ، این صحبتهای کریستین باعث رنجیده شدن دختر دیک چینی شده است همچنین این کار او ، باعث عصبانیت محافظه‌کاران آمریکا شده و برخی از طرفداران نظریه‌های توطئه هم گفتن شیطان کنترل جهان رو در دست داره و افراد برای موفقیت روحشون رو به شیطان میفروشن!

پس از اتفاقات باورنکردنی و غیرمنتظره ای که در مراسم امسال رخ داد و برخی از جوایز جنجال آفرین شد این بار نوبت به صحبت های بیل رسید که بر متفاوت بودن گلدن گلوب ۲۰۱۹ بیفزاید. در حالی که بیل ظاهر و دلربایی یک ستاره برجسته هالیوودی را دارد، از بسیاری جهات نیز یک بازیگر شخصیت به شمار می آید؛ بدین معنی که تماماً در نقش خود فرو می رود و از سبک بازیگری متد اکتینگ در نهایت حد ممکن خود پیروی می کند. او در نقش هایش گم می شود، چیزی شبیه کاری که همبازی اش، هیث لجر برای ایفای نقش جوکر در فیلم «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) انجام داد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • ایران موی
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter