محمدرضا گلزار سفیر بین المللی سیتی وان شد + سند

۲,۴۹۵
۰
۰
چهارشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۷ ۱۷:۵۳

مجله دلگرم : محمدرضا گلزار اولین ایرانى هنرمند و خلاق و کار آفرین از سوى سازمان بین المللى سیتى وان ( SITI1 ) عضو وابسته UNWTO و از سوى IAUP مستقر در نیویورک و لندن به عنوان سفیر سیتى وان ( SITI1 ) در حوزه کیفیت،سلامت،حلیت و اصالت در جهان برگزیده شد.

سازمان سیتی وان چیست ؟

سازمان بین المللی سیتی وان، اولین سازمان بین المللی در جهان است که اتحادیه بین المللی روٌسای دانشگاههای جهان (IAUP) مستقردر نیویورک و لندن در جولای 2017 ، این سازمان را به عنوان اولین سازمان علمی پژوهشی در شورای اجرایی اتحادیه (IAUP) در کشور اتریش انتخاب نمود.

این سازمان طی مصوبه 8 ژوئن 2018 به عضویت رسمی سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNWTO) درآمده و به عنوان تنها سازمان بین المللی در حوزه کیفیت، سلامت ، حلیت و اصالت به تمام کشورهای عضوUNWTO معرفی شده است.

علت انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان سفیر سیتی وان چیست ؟

علت انتخاب محمدرضا گلزار این است که پروفسور کاخا شنگیلیا رئیس IAUP اعلام کرد که در شوراى اجرایى این نهاد بسیارى از هنرمندان و فلاسفه و دانشمندان و کار آفرینان را از سراسر جهان در حال انتخاب هستیم که بتوانند استاندارد بین المللى ،در حوزه هاى مختلف کیفیت،سلامت،حلیت و اصالت را به مردم دنیا اعلام نمایند. و از این رو انتخاب افراد به عنوان سفراى بین المللى در جهان بر اساس معیارهاى مقبولیت اعتماد و نخبگى در سطح ملى و بین المللى صورت مى پذیرد.

محمدرضا گلزار ، سفیر سیتی وان


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم