پست اینستاگرامی کارگردان "گشت ارشاد" خطاب به ریحانه پارسا/ عکس

۲,۶۹۳
۰
۰
سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶
سعید سهیلی: دخترم ليلا ... دخترم ريحانه ... سلام ، موفقيتت را در سريال پدر تبريك مي‌گويم.

سعید سهیلی در پست اینستاگرامی خود خطاب ریحانه پارسا توصیه کرد تا به قضاوت هایی که درباره اش می شود توجهی نکرده و به مسیر پیش رویش توجه کند. به او گفت که تعاریف حامد عنقا و بهرنگ توفیقی زلال و دلسوزانه است.

مجله دلگرم- به نقل از خبرآنلاین، سعید سهیلی کارگردان «گشت ارشاد» با انتشار تصویری از ریحانه پارسا در اینستاگرام، توصیه‌هایی به او کرد که این شرح است: «دخترم ليلا ... دخترم ريحانه ... سلام ، موفقيتت را در سريال پدر تبريك مي‌گويم، به بهانه اين تبريك بگذار بگويم كه ... هيچكس حق قضاوت تو را ندارد، هيچكس جز خودت، قضاوت كار ساده اى نيست ، كار سختى ست كه اينروزها براى بسيارى سهل شده است ، اما چه سهل و چه سخت، چه خوب و چه بد، چه درست و چه نادرست، لااقل من اين كار را بلد نيستم، نه بلدم و نه مى‌پسندم.

اما ميتوانم پدرانه بگويم كه ... بيا و اين روزهاى شيرين زندگيت را تلخ نكن، بيا و پشت سرت را فراموش كن ، بيا و به روبرو خيره شو ، به روبرو ... به آينده ... به افق هاى دور ... به روزهاى بهتر ، از محبت ها غره و از بى مهرى ها مأيوس مشو ، بدان كه در ميانه اين هياهوى بيشمار ... بسيارى تو را دوست دارند.

اما مهر دو نفر از جنس ديگرى ست، متفاوت از همه ، هيچكس به اندازه آقاى عنقا و آقاى توفيقى تو را دوست ندارد ، بلاشك تعريف آنان زلال است و دلسوزيشان صادقانه، اما يك نفر ديگر هم هست، هواخواهى كه بيشتر از آن دو ... و بهتر از همه "هوايت" را دارد ، پس زلفت را به لطفش گره بزن و به روبرو خيره شو ، به آينده ، به افق هاى دور ، به روزهاى بهتر ، دخترم ريحانه ... دخترم ليلا ... خدانگهدارت ، همه جا ... همه وقت ... هميشه.»

سعید سهیلی، ریحانه پارسا، پست اینستاگرام، لیلا، سریال پدر
پست اینستاگرامی سعید سهیلی خطاب به ریحانه پارسا (لیلا)


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • سعید سهیلی
  • ریحانه پارسا
  • پست اینستاگرام
  • لیلا
  • سریال پدر
  • کارگردان

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter