حمله تند شیلا خداداد به ساشا سبحانی و آناشید حسینی

۶,۷۴۳
۷
۱۳
سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶
شیلا خداداد: متنفرم از همشون

حمله تند شیلا خداداد به ساشا سبحانی و آناشید حسینی

روز گذشته شیلا خداداد مهمان برنامه ری اکشن بود. او سخنان تندی در مورد ساشا سبحانی و آناشید حسینی گفت.

شیلا خداداد در واکنش به گفتار و رفتار بد ساشا سبحانی در مورد مردم، گفت:

این انسانها لایق زندگی در خارج از کشور نیستند. ما خلبانهای قدیمی که همگی آدمهای درستی بودند را داشتیم که جنگ به این بزرگی را بین ایران و عراق نجات دادند. اینها آدمهای باهوشی بودند و بورسیه شدند و برگشتند و به مردم خدمت کردند. این بی لیاقتها پول باباها را بردند خارج از کشور خرج میکنند. باید شاگرد اولای کنکور برن خارج از کشور تحصیل کنند و به ملت خدمت کنند نه این جور آدمها، خانه از پای بست خراب است.

شیلا خدادا خطاب به ساشا سبحانی گفت: تو خودت تعجب کردی که کفش هفت میلیونی پاته، بدبخت بیچاره.

شیلا خداداد در واکنش به صحبتهای آناشید حسینی که ادعا کرده است مبانی رنگ را می داند و خوش تیپ بودن ربطی به ثروتمند بودن ندارد گفت: خانم، طرف پول نداره یه بلوز بخره تنش کنه تو میخای مبانی رنگ به ماها یاد بدی، تو خودت کی هستی؟؟؟

آقای سفیر ایران در دانمارک این خانمو جدی نمیگیره که ما انقدر در اینستاگرام بزرگش کردیم، جای همه عوض شده، متنفرم از همشون، جای شماها اینجا نیست فکر نکنین جای شما اینجاست، متنفرم از همشون، از همه اینایی که حرف بیخود و اضافه میزنن متنفرم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(7 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۱۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
محمود | ۴ ماه پیش
شیلا خداداد از جنس مردم نیست. این یک شیوه نسبتا جدیده که بازیگرا هر کاری می خوان با اون پول های باداوردشون می کنن بعد حس دلسوزی به مردم پیدا می کنن . منم از بازیگرایی مثل تو متنفرم
۰
۰
 
 
2 | ۴ ماه پیش
ببخشیدا ولی دماغ آناشید حسینی ام عملیه پس همچین قیافه ی طبیعی هم نداره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ملیکا رفیعی | ۲ ماه پیش
  اصلا به شیلا خدادا و کسایی که طرفدارشن چه ربطی داره ......
  ۰
  ۰
 
 
ir
کامیار | ۴ ماه پیش
البته شما در این احساس تنها نیستید. ما هم متنفریم از یک ف... باحجاب که رفتار و گفتارش هیچ فرقی با زن پادشاه قطر ندارد. بنظرم این زن زشت رو را فقط میتوان با همسر امیر قطر مقایسه کرد. چون او هم یک بددهن محجبه و اسلامی است.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  هستی | ۴ ماه پیش
  ببخشید اقای احمد مثلا خطای اناشید حسینی چی بوده که ازش ناراحتین. مثل همه که این روزا افتاد نتو خط مد اونم داره همن کار رو می کنه. چرا در کشور ما هنرپیشه هر کاری بخوان بکن ازادن و لی مردم عادی نه. همین خانم خداداد کم عکس ها رنگی برای مردم نمی زاره از همه مراحل زندگیش. چرا به اون خرده نمی گیرید؟؟؟؟
  ۱
  ۰
 
 
ir
احمد | ۴ ماه پیش
جناب آقای ساشا سبحانی متاسفم برای خودمکه وقت گذاشتم و کلیپی که شما از خودتون گذاشتید را دیدم.....سعدی یا مرد نکو نام نمیرد هرگز مرده آن است که نامش به نکیی نبرند ....مردم ایرام همیشه زنده است و زنده می ماند تو و امسال تو مرده هستید
۰
۰
 
 
ir
باربد | ۴ ماه پیش
اناشید بانوی زیبای ایرانی که تنها اشتباهش ازدواج با پسر سفیر بود. و اشتباه دیگه ش زیبا بودنش
۰
۰
 
 
ir
شاهرخ | ۴ ماه پیش
حالا اگه مهناز *** نظر داده بود یه چیزی. تو که بازیگر حساب نمیشی
۰
۰
 
 
ir
نگار | ۴ ماه پیش
تویی که برای زایمان میری خارج و ادای ادم های روشنفکر در میاری . نمی خواد از یه بچه ایراد بگیری. تو که جنس ما مردم نیستی . چون واسه یه بچه سه کیلویی کلی خرج می کنی که متولد ایران نباشه . الان داری حرف خلبان شهید می زنی؟؟؟ راستی می دونی شهید چیه. یه جای دیگه هم مثل احمق ها حرف می زنی که رتبه های یک ما باید برن خارج. عوضی این که میشه فرار مغزها. اتفاقا شما های به درد نخور باید برید خارج که اونجا بشید خدماتی مراکز فیلمبرداری . وگرنه خارجی ها که احمق نیستن به شما بگن بازیگر . هر چند در هندوستان جایی برای شما پیدا خواهد شد.که با کلی عمل به خودت قیافه دادی.
یه جور میگه مردم که انگار بچه ش رو تو یکی از روستاهای زابل به دنیا اورده. نفهم پولدار
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  محمد | ۴ ماه پیش
  حاضر نیستن بچه هاشون تو ایران به دنیا بیاد بعد از ما حمایت می کنن. نه بازیگری خودت و نه جراحی همسرت در کشورهای پیشرفته جایگاهی نداره. برو بپرس بهترین متخصص های به ظاهر خوب ایران وقتی میرن امریکا با کلی سختی و ازمونهای مکرر تازه به عنوان پزشک عمومی کار می کنن. تو هم که کلا عملی هستی و امریکا جایی نداره چون بازیگر خوبی نیستی و امریکای ها ظاهر هندی ساخته تو رو نمی پسندن چون اندام اونجا حرف اول میزنه که خدا رو شکر تو نداری. پس هر دوی شما امریکا بیکار میشید و گرنه می رفتین. بچه هاتون اگه اونجا دنیا می ارید برای اینه که اگه از بچگی بخوان برن بتونن و گرنه در سن تو در امریکا جایی برای کار نیست. تو باید بری نه رتبه های اول کنکور که مغزهای اینده ایران هستن. تو که شیمی دانشگاه ازاد خوندی چه می دونی رتبه یک چیه که در مورد نخبگان ما نظر میدی. خلبانان ما نرفتن شهید بشن که یکی مثل تو هر روز یه عمل زیبایی انجام بده. رفتن برای کل کشور. در اخر اینکه خانم اناشید پسر سفیر رفت خواستگاریش جواب داد. نرفت مطب پزشک ها مخ بزنه. چه جور تو بازی مسخره بکنی و پول در بیاری خوبه ولی اون در مورد رنگ ها صحبت کنه بده.
  ۱
  ۰
 
 
ir
نگارا | ۴ ماه پیش
به نظرم چون خانم خداد نتونسته با علم های زیاد شبیه اناشید حسینی بشه داره حرص میخوره. خانم خداد شما جای مادر اناشید هستی . البته از نظر سنی وگرنه از نظر قیافه که تو تو کلی عمل داری که مصنوعی شدی
راستی جراجی بینی این روزا نرخش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  گلی | ۴ ماه پیش
  نرخ جراحی بینی مگه زیاد نشده که به هنر اناشید که در مورد رنگ ها هست حسودی می کنی؟؟؟؟؟؟؟
  ۰
  ۰
  ir
  جمشید | ۴ ماه پیش
  لطفا بازیگرا در مورد همه چی نظر ندن. یه جورایی دارن ادای ادم باسواد ها در میارن. همتون که دانشگاه ازادی هستین. رتبه یک کنکور از ایران بره بعد تو کجا بری . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  اونا اگه برن که امریکا برشون نمیگردونه ولی تو رو به افریقا پاس میده
  ۰
  ۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter