افشای تذکر همایون شجریان به حجاب یکی از حاضران

۲,۹۳۰
۳
۱
سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶

مجله دلگرم- تذکر حجاب همایون شجریان جنجالی شد.

پس از مراسم رونمایی از آلبوم ایران من خبرگزاری فارس با انتشار عکسی از مراسم رونمایی آلبوم «ایران من» اثر همایون شجریان نوشته که او در این مراسم به زنی در مراسم حاضر بوده تذکر حجاب داده است.

همایون شجریان

در واکنش به انتشار این عکس در شبکه‌های اجتماعی، آوا مشکاتیان، خواهرزاده همایون شجریان توضیحی در اینستاگرام خود نوشته است: «این عکس که با عنوان (تذکر به پوشش یکی از خانم های حاضر در مراسم رونمایی) توسط فارس نیوز منتشر شده است شیطنت خبرنگاری (و از نگاه خودشان خوش بینانه! )سوءتفاهمی بیش نیست. آن سه نفر در عکس خانواده همایون شجریان هستند و نفر وسط که در حال درست کردن روسری جلوی دوربین خبرنگاران است من هستم آوا مشکاتیان (خواهر زاده همایون جان).»

او ادامه داده: «اخرین چیزی که ایشون بخواهند در این دنیا متذکر شوند باز هم روسری افتاده بانویی نا آشنا در مراسم رونمایی نیست، ای کاش خبرنگارانی که از مقابل صحنه همین لحظه را ثبت کرده‌اند تصاویر را منتشر کنند تا حرف من سندیت پیدا کند.»

موافقان حجاب اجباری این اقدام همایون شجریان استقبال کرده‌اند و نوشته‌اند اینکه یک «سلبریتی» از حجاب حمایت کند، به معنای شکست کمپین‌های ضد حجاب اجباری و به ویژه مسیح علینژاد است.

گروهی از کاربران شبکه‌های اجتماعی هم با انتقاد از همایون شجریان گفته‌اند اینکه او به خواهرزاده خود تذکر حجاب بدهد قابل قبول نیست و چهره‌های مشهور نباید نقش گشت ارشاد را بازی کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • همایون شجریان
  • تذکر حجاب
  • خواهرزاده شجریان
  • آوا مشکاتیان

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ae
عاطفه | ۸ ماه پیش
سلام میشه نظرتون رو راجب حجاب بنویسید من همش میگم پس اینهمه خارجی که روسری سرشون نیست چی میشن تو اون دنیا و همه هم که حجاب کامل تو همین ایران هم ندارن ازطرفی هیچ ایه عذابی توقرآن ندیدم برا بیحجابی بعدشم توقرآن واقعا اشاره کامل نشده به حجابی که میگن خواستم اگر میشه لطف کنید سوالمو جواب بدین واقعا موندم چطور لباس بپوشم از پوشش کامل هم خوشم نمیاد ازطرفی باز از اینکه گناه باشه میترسم و همچنین نماز خوندن پس اینهمه ادمی که نماز نمیخونن چی میشن خیلی سایتتونو دوس دارم موفق باشید همیشه
۰
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter