محسن چاوشی از نگرفتن مجوز تا مهاجرت از کشور

۱,۶۸۱
۰
۰
دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰
آیا رفتن محسن چاوشی از ایران حقیقت دارد ؟

مجله دلگرم- محسن چاوشی شخصیتی است که نسبت به سایر خوانندگان بسیار مرموز و خاص به نظر می رسد او که تاکنون با هیچ مجله و یا شبکه ای مصاحبه نکرده است و هر از چند گاهی که برایش حاشیه ایجاد می شود به پاسخگویی در اینستاگرامش و یا دادن بیانیه ای به یکی از مجلات اکتفا می کند.

محسن چاوشی

او مدتی است که آلبومی به نام آلبوم ابراهیم تهیه کرده است.اما بنا به دلایلی نتوانسته است که آن را تا شش ماه پس از آن منتشر کند و این ماجرا بسیار او را رنجانده است. و او در صفحه اینستاگرامش نوشت که در صورتی که در هفته جاری برای این آلبوم مجوز های مورد نیاز را کسب نکند، حتما آن را بدون مجوز و البته با کپی رایت جهانی منتشر خواهد کرد.

محسن چاوشی

مهاجرت محسن چاوشی از ایران صحت دارد ؟

حال که از مدت تعیین شده توسط او گذشته است او نیز اقدام به انتشار این آلبوم کرده است گویا این ماجرای برای او حاشیه ها و شاید مشکلاتی ایجاد کرده است که او به تنگ آمده است و قصد مهاجرت از ایران را دارد.

او در این رابطه در اینستاگرامش پستی نوشت با این مفهوم که دیگر محیط ایران برای او کوچک است و او قصد ترک کردن این کشور را دارد.

با این وجود برخی از تیتر های مجلات را می بینیم که تیتر های شبیه به محسن چاوشی نیز به سرنوشت شادمهر عقیلی دچار می شود و از ایران فرار می کند و …

محسن چاوشی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter