alexametrics
دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۹ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۱۲ مه ۲۰۲۱ میلادی
پل آستر: برای گوش کردن کتاب می‌نویسم
0
یکشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۷:۳۰
کتاب خواندن با صدای بلند به من کمک می‌کند تا بفهمم اشتباهم‌ در متن کجاست و موسیقی کلامم در کدام قسمت‌ها ناهماهنگ است پل آستر نویسنده مشهور آمریکایی در

کتاب خواندن با صدای بلند به من کمک می‌کند تا بفهمم اشتباهم‌ در متن کجاست و موسیقی کلامم در کدام قسمت‌ها ناهماهنگ است پل آستر نویسنده مشهور آمریکایی

کتاب خواندن با صدای بلند به من کمک می‌کند تا بفهمم اشتباهم‌ در متن کجاست و موسیقی کلامم در کدام قسمت‌ها ناهماهنگ است

پل آستر: برای گوش کردن کتاب می‌نویسم

پل آستر نویسنده مشهور آمریکایی در گفت‌وگویی با یک نشریه آلمانی گفت برای شنیده شدن کتاب‌ها به نویسندگی می‌پردازد.

به گزارش ایبنا به نقل از خبرگزاری آلمان، آستر در گفتگو با نشریه مورگن پست برلین گفت: من تنها برای گوش‌ها کتاب می‌نویسم و تمام نوشته هایم را با صدای بلند برای خودم می‌خوانم و به آن‌ها گوش می کنم. کتاب خواندن با صدای بلند به من کمک می‌کند تا بفهمم اشتباهم‌ در متن کجاست و موسیقی کلامم در کدام قسمت‌ها ناهماهنگ است.

این نویسنده 65 ساله در ادامه این مصاحبه افزود : گوش ها کمک می‌کنند تا خطاهایی که از چشم ها پنهان مانده ، آشکار شوند. آستر که همچنین تهیه نسخه شنیداری تمام کتاب‌هایش را شخصا بر عهده دارد گفت: به علاوه من تمام کتاب‌هایم را از نخستین جمله تا آخرین جمله با صدای بلند برای توليد این کتاب‌های شنيداری خوانده‌ام.

این چهره سرشناس ادبیات آمریکا که علاوه بر کار نویسندگی به کارگردانی، مترجمی و نقد نیز می‌پردازد، در حالی به مصاحبه با این نشریه برلینی پرداخت که ترجمه تازه‌ترین رمانش «سانست پارک» اخیرا در آلمان به چاپ رسیده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • hamseda.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits