alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
تندیس فردوسی در قزوین تخریب شده است ؟ + عکس
0
پنج شنبه, ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
‏تخریب مجسمه فردوسی در قزوین تصویری در فضای مجازی منتشر شده است و بر اساس این تصویر اعلام شد که تندیس فردوسی در قزوین خراب شده است .

تخریب مجسمه فردوسی در قزوین شایعه یا واقعیت ؟

تصویری در فضای مجازی منتشر شده است و بر اساس این تصویر اعلام شد که تندیس فردوسی در قزوین خراب شده است .

در توضیح این تصویر آمده است : ‏تخریب تندیس فردوسی در قزوین!
در حالیکه در این ماه ۲۵ اردیبهشت روز فردوسی است! ‎

مجسمه فردوسی ، تندیس فردوسی ، تخریب مجسمه فردوسی

تندیس فردوسی تخریب نشده است

مهدیه سادات قافله‌باشی سخنگوی شورای شهر قزوین در خصوص شایعات تخریب مجسه فردوسی قزوین با تاکید بر اینکه موضوع اینگونه که منتشر شده، نیست گفت: مجسمه فردوسی سالم و سلامت در سازمان زیباسازی قزوین است و تنها پایه مجسمه تخریب شده است.

قافله‌باشی در خصوص دلیل تخریب پایه مجسمه فردوسی توضیح داد که در ابتدای خیابان فردوسی شمالی یک پارک قرار دارد که این پارک در حال اصلاح هندسی است؛ به همین دلیل مجسمه فردوسی فعلا بصورت موقت به انبار سازمان زیباسازی شهرداری قزوین منتقل شده است.


سخنگوی شورای شهر قزوین با اشاره به اینکه البته بهتر بود که سازمان زیباسازی برای این کار پایه را محصور می‌کرد تا در معرض افکار عمومی این اتفاق نیفتد افزود: ما نیز برای فرهنگ این کشور، برای حکیم ابوالقاسم فردوسی پدر زبان فارسی ارزش قائل هستیم و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که در اولین فرصت بعد از پایان اصلاح هندسی پارک، مجسمه بر پایه‌ای جدید نصب خواهد شد.


او همچنین گفت که برای اطمینان بیشتر با شهرداری منطقه دو و سازمان زیباسازی صحبت کرده‌است؛ او گفت: به شهروندان اطمینان خاطر می‌دهم که مجسمه فردوسی سالم است و در سازمان زیباسازی قرار دارد و به زودی در مکانی بهتر نصب خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits