دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
رنگ پارتی بچه پولدارها در تهران + عکس 2016
4
4.5K
دوشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲
رنگ پارتی در تهران + عکس 2016:مهمانی رنگ پارتی بچه پولدار ها در تهران شهریور 1395 با دلگرم همراه باشید تا با سرو وضع عجیب دختر پسر های پولدار تهرانی در رنگ پارتی آشنا شوید...

مهمانی رنگ پارتی بچه پولدار ها در تهران شهریور 1395

با دلگرم همراه باشید تا با سرو وضع عجیب دختر پسر های پولدار تهرانی در رنگ پارتی آشنا شوید...

رنگ پارتی در تهران

رنگ پارتی

رنگ پارتی در تهران

رنگ پارتی در تهران

مهمانی رنگ پارتی

این روزها شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و سایت های خبری پر از تصاویری شده که حکایت از برگزاری یک جشن دارد، جشن هایی که در لوکیشن تصاویر آن ها عناوینی همچون «Color Party»، «Color Festival» و «Shahriar» به چشم می خورد.


مهمانی رنگ پارتی که امروز دهان به دهان بین برخی بچه پولدارها در پایتخت و برخی شهرهای بزرگ می چرخد در نقاط مختلف تهران اجرا می شود اما پاتوق اصلی آنها معمولاً در حاشیه شهر است.

این روزها «پارتی» های شبانه شکل دیگری به خود گرفته و با عنوانی جدید به نام «رنگ پارتی» بچه پولدارهای پایتخت را دور هم جمع می کند.

جشن های رنگ پارتی

جشن های رنگ پارتی

پارتی رنگ

پارتی رنگ

مراسم غیر متعارفی که دختران و پسران جوان با ظاهری نامناسب و لباس‌هایی یک رنگ در آن حاضر می‌شوند و پس از جشن رنگ، به گفته خودشان تبدیل به زامبی‌هایی می‌شوند که در سطح شهر جولان می‌دهند.

رنگ پارتی

پارتی رنگ

مهمانی رنگ پارتی

مهمانی های رنگ پارتی 2016

رنگ پارتی در تهران

اجرای رنگ پارتی چگونه است؟

پارتی رنگ

در این مراسم به ظاهر جشن‌گونه، دختران و پسران بر اساس قانونی نانوشته و به گفته صاحب مهمانی با لباسی که تم رنگی مشخصی دارد، مثلاً سفید، سورمه‌ای و یا حتی قرمز در این مهمانی حاضر می‌شوند.

در ابتدای مهمانی و در بدو ورود مهمان‌ها، به آنها قوطی‌های رنگ مخصوص قابل شستشو می‌دهند و به این ترتیب مهمانی رنگ‌ها آغاز می‌شود.

رنگ پارتی چگونه اجرا میشود؟

مراسم رنگ پارتی

جشن رنگ پارتی

جشن رنگ پارتی

جشن و مهمانی های بچه پولدارهای تهرانی

رنگ پارتی در تهران تابستان 1395

رنگ پارتی در تهران تابستان 1395

جشن رنگ پارتی

نور و موسیقی و صدای دی.جی و سرو برخی نوشیدنی‌های غیرمجاز اساس مهمانی را تشکیل می‌دهد تا حاضران از این طریق به وجد بیایند و به سر و صورت و لباس همدیگر رنگ بپاشند.
جشن هولی یا «جشن رنگ‌ها» نام مراسمی است که هرساله، در ماه مارس و هم زمان با آغاز فصل بهار در هندوستان برگزار می‌شود.

رنگ پارتی در تهران تابستان 1395

رنگ پارتی در تهران تابستان 1395

نور و موسیقی در جشن رنگ

جشن رنگ پارتی

جشن رنگ پارتی2016

جشن رنگ پارتی

جشن رنگ پارتی بچه های پولدار

رنگ پارتی در تهران

جشن رنگ ها از کجا آمد؟

فلسفه ی جشن رنگ

جشن هولی یا «جشن رنگ ها» نام مراسمی است که هرساله، در ماه مارس و هم زمان با آغاز فصل بهار در هندوستان برگزار می شود.

رنگ پارتی در تهران تابستان 1395

در این جشن بر اساس یک سنت قدیمی، اهالی هر منطقه با پاشیدن آب و رنگدانه های مخصوص به سوی یکدیگر و اجرای موسیقی و رقص، جشن و پایکوبی می کنند.

در این آئین، همه افراد اعم از زن و مرد و پیر و جوان شرکت می کنند و باور دارند که با فرا رسیدن بهار، بار دیگر روشنایی بر تاریکی و خوبی بر بدی پیروز شده است.

اما باید پرسید این دختران و پسران جوان در کشور ما و پایتخت به چه مناسبت اصول اخلاقی را زیر پا گذاشته و اینگونه مراسم یا به اصطلاح خودشان جشنی را به پا می کنند؟

پای صحبت شان که می نشینی مهمترین بهانه برگزاری اینگونه جشن ها را سالگرد تولد، جشن فارغ التحصیلی و حتی ازدواج عنوان می کنند که با یک تأمل کوچک در می یابیم این به اصطلاح جشن چقدر با اصل آن فاصله گرفته است.

هرچند که در نگاهی کلی تر کپی برداری از یک اقدام غیربومی که هیچ سنخیتی با فرهنگ اصیل ایرانی-اسلامی ندارد نه تنها منطقی نبوده بلکه کاری اشتباه است.

با یکی از صاحبان معاملات ملکی در منطقه شهریار تماس می گیریم و می گوییم که برای هفته آینده جشن تولدی داریم که قرار است در آن رنگ پارتی هم داشته باشیم.

مشاور املاک ابتدا می گوید مورد سراغ ندارد اما همین که صحبت از پول می شود، می گوید:مبلغ برای 10 نفر مهمان یک میلیون تومان و برای تعداد 80 نفر از ساعت 7 شب تا 2 بامداد، 3 میلیون تومان است، اگر تعداد مهمان ها بیشتر شود قیمت هم بالاتر می رود.

وقتی متوجه می شود هزینه برایمان مهم نیست، می گوید:باغی که من به شما معرفی می کنم جزو بهترین باغ های این منطقه است، خود صاحب باغ در تمام مهمانی ها حضور دارد و اکثر اوقات من هم خودم برای مهمانی دعوت می شوم.

از او در مورد امنیت باغ و بگیر و ببند از سوی پلیس می پرسیم که می گوید:نگران نباشید صاحب باغ با آنها آشنا است و از لحاظ امنیتی مشکلی پیش نمی آید.

وی ادامه می دهد:این باغ دارای نورپردازی هوشمند و حرفه ای و به نوعی خوراک مهمانی های اینچنینی است، حتی بیرون محوطه هم نورپردازی حرفه ای انجام شده است.

حرف های صاحب باغ برایمان قابل باور نیست، مگر می شود نیروی انتظامی اینقدر ساده از کنار این موضوعات بگذرد؟

رنگ پارتی بچه پولدارها در تهران + عکس 2016

رنگ پارتی در تهران

قانون چه می گوید؟

رنگ پارتی در تهران

جشن رنگ پارتی

ابوالفضل ابوترابی، عضو سابق کمیسیون قضایی مجلس در گفت وگو با فارس اظهار داشت:هر فعل حرام یا اقدامی که باعث جریحه دار شدن عفت عمومی شود جرم محسوب می شود.

وی در پاسخ به این سؤال که مکان هایی مثل باغ یا ویلا برای برگزاری پارتی های شبانه حریم خصوصی محسوب می شود یا نه؟ می گوید:اینجا عدم ورود پلیس و دادستان به موضوع به بهانه اینکه مهمانی در حریم خصوصی شکل گرفته بی معنا است و دادستان می تواند اذن ورود به مخفیگاه بدهد.

این حقوقدان با تأکید بر اینکه پلیس و دستگاه قضایی هیچ اغماضی در مورد افراد برگزار کننده و شرکت کننده در پارتی ها ندارد، اضافه می کند:اگر گزارشی به صورت مستند برای دادستانی ارسال شود، دادستان موظف است به موضوع ورود کند.

عضو سابق کمیسیون قضایی مجلس در خصوص مجازات اینگونه جرائم می گوید:مجازات ها با توجه به اتفاقاتی که در مهمانی های مختلط می افتد تعیین می شود.

وظیفه مدعی العموم و پلیس چیست؟

اما سؤال اصلی اینجاست که علی رغم برخورد پلیس با برگزاری پارتی های شبانه و پیگیری های مدعی العموم و زیر مجموعه آن دادسرای ارشاد، چرا باز هم شاهد برگزاری چنین مراسمی آن هم به این شکل و شمایل هستیم؟

مگر شبکه های اجتماعی از سوی مسئولان و دستگاه های ذی ربط رصد نمی شود و مسئولان ار وجود چنین مراسمی بی خبر هستند که این افراد اینقدر راحت و بدون هیچ گونه نگرانی اقدام به برگزاری چنین جشنی و سپس انتشار عکس های خود در شبکه های اجتماعی می کنند؟

به نظر می رسد مدعی العموم و پلیس به عنوان ضابط دستگاه قضایی کشور بیش از پیش باید نسبت به اتفاقات نامیمون فرهنگی رخ داده در سطح شهر حساس بوده و عزم خود را برای برخورد با برهم زنندگان عفت عمومی جزم کنند.

هرچند می دانیم تاکنون مدعی العموم و پلیس و همچنین سایر دستگاه های امنیتی تلاش بی نظیری برای برخورد با ناهنجاری ها و اعمال منافی عفت انجام داده اند اما گویا مجموع این اقدامات برای برخورد با معضلات پایتخت 12 میلیون نفری کافی نبوده است و کاری جدی تر را می طلبد.

مهمانی رنگ پارتی2016

رنگ پارتی در تهران

نحوه ی اجرای مراسم پارتی رنگ


در این جشن بر اساس یک سنت قدیمی، اهالی هر منطقه با پاشیدن آب و رنگدانه‌های مخصوص به سوی یکدیگر و اجرای موسیقی و رقص، جشن و پایکوبی می‌کنند.

در این آئین، همه افراد اعم از زن و مرد و پیر و جوان شرکت می‌کنند و باور دارند که با فرا رسیدن بهار، بار دیگر روشنایی بر تاریکی و خوبی بر بدی پیروز شده‌ است.


اما باید پرسید این دختران و پسران جوان در کشور ما و پایتخت به چه مناسبت اصول اخلاقی را زیر پا گذاشته و اینگونه مراسم‌ یا به اصطلاح خودشان جشنی را به پا می‌کنند؟


پای صحبت‌شان که می‌نشینی مهمترین بهانه برگزاری اینگونه جشن‌ها را سالگرد تولد، جشن فارغ التحصیلی و حتی ازدواج عنوان می‌کنند که با یک تأمل کوچک در می‌یابیم این به اصطلاح جشن چقدر با اصل آن فاصله گرفته است.

مهمانی رنگ پارتی

مهمانی های رنگ پارتی

تهران پارتی

رنگ پارتی در تهران

گردآوری شده ی مجله ی اینترنتی دلگرم

مرجان امینیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • گردآوری شده ی دلگرم
۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
کیمیا | ۴ سال پیش
خسته نباشید خوب بود بازم به این بچه پولدارا همش به پارتین...
1
0
نازنین | ۴ سال پیش
چه جشن هایی خب چرا آخه جشن رنگ پارتی؟
0
0
محمد | ۴ سال پیش
سلام تشکر فراوان از مجله ی اینترنتی خوبتون ممنون بابت گذاشتن خبر های جدید.
0
0
نگاه | ۴ سال پیش
ممنون از سایت خوب دلگرم
0
0
hits
statcounter