دلگرم
امروز: شنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
گوشی های شیائومی در ایران از کار می افتند ؟
8
آیا گوشی شیائومی شما از کار افتاده ؟ اگر گوشی شیائومی شما مسدود شده است این مطلب را بخوانید.

از کار افتادن گوشی های شیائومی

شرکت چینی شیائومی برای رعایت مقررات صادرات و جلوگیری از مشکلات تحریم مجبور شده گوشی‌های همراه خود در برخی از کشورها از قبیل ایران و سوریه مسدود کند.

به گزارش انجمن ایکس‌دی‌ای، توسعه‌دهنده نرم‌افزار تلفن همراه، در صورت فعال شدن گوشی‌های شیائومی در این کشورها، قفل خودکار خواهد شد.

گوشی شیائومی من از کار افتاده است

شیائومی اجازه فروش و ارائه ی محصول در منطقه ای که شما اقدام به فعال سازی کرده اید، نمیدهد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسدود شدن گوشی شیائومی خود با فروشندگان تماس بگیرید.

گفته شده یک کاربر اهل سوریه مدعی شده که گوشی شیائومی خود در هفته جاری قفل و از کار افتاده است .

گفتنی است گوشی هایی که از رام های سفارشی شده استفاده می کنند غیرفعال نمی شوند . البته با توجه به کم بودن گزارش های مسدود سازی گوشی شیائومی شاید این نتیجه گیری منطقی و معتبر نباشد.

اما موضوع کاملا مشهود این است که شرایط و ضوابط شیائومی مدتهاست به خریداران هشدار داده که به کشورهایی چون ایران که تحریم هستند گوشی صادر نکنند.

در بند 14.2 این شرایط آمده :
قرارداد و تمام محصولات فروخته شده مشمول قوانین کنترل صادرات هستند . این قوانین شامل قوانین کنترل صادرات ایالات متحده و کشور شخص خریدار می باشد .
خریدار نباید هیچ محصولی را به کشور یا مناطقی که قوانین کنترل صادرات منع کرده صادر کند. این کشورها شامل: کوبا، سوریه ، ایران، کره شمالی، سودان و منطقه کریمه هستند.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (8 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است