دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۲۲ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۰۲ اوت ۲۰۲۱ میلادی
جزئیات راه اندازی تلویزیون تابستانی برای دانش‌آموزان
0
سه شنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
طرح تلویزیون تابستانی در ادامه روند آموزش از راه دور دانش آموزان توسط معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش مطرح شد

تلویزیون تابستانی چیست ؟

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح تلویزیون تابستانی حول محور مهارت آموزی دانش آموزان خبر داد.

شبکه شاد در تابستان

رضوان حکیم زاده با اشاره به تداوم آموزش از طریق شبکه شاد و رسانه ملی در ایام تابستان، اظهار کرد: طرح تلویزیون تابستانی را با شبکه آموزش پیش می بریم و پیشنهاداتی در این زمینه ارائه داده‌ایم که به زودی نهایی می‌شود.

وی افزود: بر این اساس یکی از پیشنهادات ما این است که تلویزیون تابستانی برنامه‌هایی حول محور مهارت آموزی داشته باشد و بتواند به غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان نیز کمک کند

آموزش کلاس اولی ها در تابستان

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کسب اطمینان از فراگیری مهارت‌های خواندن، نوشتن و حساب کردن در کلاس اول برای ما بسیار مهم و یک دغدغه است گفته است به صورت خاص آموزش خواندن و نوشتن برای کلاس اولی‌ها ادامه می‌یابد.

وی تصریح کرد: در جلسه‌ای که با رئیس سازمان صداوسیما داشتیم توافق کلی حاصل و با شبکه آموزش هم گفت وگوها انجام شده است و در حال نهایی کردن طرح تلویزیون تابستانی برای پخش از شبکه آموزش هستیم.

حکیم زاده پیش از این نیز در آخرین نشست خبری‌اش بر تداوم آموزش‌ها تاکید و اعلام کرده بود که سناریوی آموزش همراه با کرونا را برای سال تحصیلی آینده آماده کرده‌ایم. با این حال آموزش‌های مجازی و تلویزیونی را تعطیل نمی‌کنیم و با رویکرد تلفیقی آموزش را پیش خواهیم برد و به دوران قبل از کرونا برنمی گردیم.

منبع : ایسنااین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits