دلگرم
امروز: شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
جزئیات طرح آزمون‌ ساز برای ارزشیابی دانش آموزان
0
سه شنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
آزمون‌ ساز نام طرح جدیدی است که برای ارزشیابی دانش آموزان مد نظر قرار گرفته است

آزمون‌ ساز چیست

آزمون‌ ساز نام طرح جدیدی است که برای ارزشیابی دانش آموزان مد نظر قرار گرفته است

دلگرم علمی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: برای تغییر در نحوه ارزشیابی دانش آموزان در سال‌های آتی، استفاده از آزمون ساز مورد بررسی قرار گرفته است.

زمان اجرای طرح آزمون ساز

زمان اجرای طرح آزمون ساز سال آینده خواهد بود خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی درباره نحوه و زمان استفاده از آزمون‌ساز برای ارزشیابی دانش آموزان بیان کرد: این طرح در حال بررسی و مطالعه است تا در سال‌های آتی برای دانش آموزان به کار گرفته شود.

او ادامه داد: این طرح فعلا برای آزمون‌های پایانی امسال اجرا نمی‌شود و آزمون‌های امسال را طبق بخشنامه‌های ارسالی و روند اعلام شده پیش می‌بریم.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی اظهار کرد: همانطور که قبلا هم اعلام شده بود امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم به طور حضوری و سایر پایه‌های تحصیلی به طور غیرحضوری برگزار خواهد شد

و در نحوه برگزاری ارزشیابی آزمون‌های غیرحضوری تصمیمات شورای آموزش و پرورش در راستای عمل به مدرسه‌محوری مورد توجه قرار می‌گیرد.

ساکی با اشاره به اینکه طبق بخشنامه‌های در نظر گرفته شده ارزشیابی دانش آموزان انجام می‌شود، گفت: براین اساس شروع ارزشیابی پایانی غیرحضوری دانش آموزان متوسطه اول و دوم طوری برنامه ریزی شود

که ترجیحا بعد از ششم خرداد بوده و حداکثر تا نیمه اول تیر به پایان برسد البته مدارس در صورت نیاز می‌توانند تا ۲۷ خرداد برای دوره و رفع اشکال فعالیت داشته باشند.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

hits
statcounter