نحوه دریافت خلاصه کارکرد و ریز مکالمات از طریق مخابرات

۱,۶۸۸
۰
۰
دوشنبه, ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۲
سایت مخابرات ایران امکان دریافت خلاصه کارکرد و ریز مکالمات تلفن ثابت را برای مشتریان خود فراهم کرده در این مطلب میتوانید جزئیات آنرا مشاهده کنید
نحوه دریافت خلاصه کارکرد و ریز مکالمات از طریق مخابرات

دریافت خلاصه کارکرد و ریز مکالمات از طریق سایت مخابرات

دلگرم : مشتریان شرکت مخابرات ایران می‌توانند سرویس ریز مکالمات تلفن و همین‌طور خلاصه کارکرد تلفن ثابت خود را از پرتال شرکت مخابرات ایران دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، شرکت مخابرات ایران، اعلام کرده که از این پس مشترکان تلفن ثابت می‌توانند با ورود به پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس WWW.tci.ir و کلیک بر روی لینک «مخابرات من» و با واردکردن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه کاربری شوند. پس از باز شدن صفحه کاربری مشترک، روی لینک تلفن کلیک کرده و سپس بر روی لینک خلاصه کارکرد و یا ریز مکالمات برحسب نوع نیاز کلیک می‌کند.

بنا بر اعلام، در سرویس خلاصه کارکرد شماره‌های هر تماس قابل‌مشاهده نیست و سرویس ریز مکالمات جزئیات بیشتری از کارکرد تلفن ثابت را نسبت به خلاصه کارکرد داراست، با این توضیح که دریافت این سرویس نیازمند رمز دوم است و مشترک قبل از اقدام به دریافت ریز مکالمات از طریق پرتال TCI لازم است با مراجعه به مرکز مخابراتی مربوط به تلفن خود، رمز دوم را پس از احراز هویت دریافت کند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم