اینستاگرام به روزرسانی شد/ امکانات جدید و قابل توجه در اینستاگرام

۱,۵۱۱
۰
۰
پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۴۹

مجله دلگرم- اینستاگرام به روز رسانی شد. این به روز رسانی به پیام های گروهی نظم و ترتیب بیشتری می دهد. اما بخش مهم این به روز رسانی به بخش نظرسنجی مرتبط است.

به گزارش ورج،با کمک این به روز رسانی کاربران می توانند نظرسنجی هایی داخل دایرکت برای دوستان خود در برنامه اینستاگرام ارسال کنند.

روش کار با این استیکر مانند ایجاد نظرسنجی در بخش استوری است، با این تفاوت که شما این نظرسنجی را برای افراد منتخب خود ارسال می کنید.

هر فردی که در این نظرسنجی حضور داشته باشد می توانند در قالب یک گروه این نظرسنجی را مشاهده کنند.البته از یک ویژگی جانبی دیگر نیز در این برنامه رونمایی شده که نمی توان اسم آن را به روز رسانی نامید ولی قابلیت بی صدا شدن پست های دوستان می تواند کاملا کاربردی باشد.شما می توانید از این افزونه نظرسنجی شخصی برای مهمانی های خود یا عکس های دوستان صمیمی استفاده کنید.

افزونه نظرسنجی از اکتبر (مهر) سال گذشته به این برنامه اضافه شد و از آن زمان این سیستم نظرسنجی به محبوبیت بالایی در برنامه اینستاگرام دست یافت.اینستاگرام با افزونه های جدید خود تلاش کرده تا تعامل بین کاربران را افزایش دهد.مثل دیگر افزونه های اینستاگرام این به روز رسانی فعلا برای بعضی از کاربران اندروید و iOS قابل استفاده است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter