مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۳ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تغییر چهره شدید سمیر در ”هشدار برای کبرا ۱۱” بعد از گذشت 28 سال ؟!!
35
سمیر بازیگر سریال دهه شصت با نام هشدار برای کبرا 11 طی گذر زمان چه شکلی شده ؟ / خاطره ات دهه 60 و 70 زنده شد ؟!!

هشدار برای کبرا ۱۱ – پلیس بزرگراه (به انگلیسی: Alarm for Cobra 11 – The Highway Police) یک سریال تلویزیونی آلمانی است که داستانش دربارهٔ یک تیم دو نفره از پلیس بزرگراه است. این سریال در بیش از ۱۲۰ کشور به نمایش درآمده است. تا به حال ۲۶ فصل از این سریال منتشر شده‌است.

این سریال در ایران توسط گروه تأمین برنامه شبکه پنج دوبله می‌شود و به صورت نامنظم پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۳ از این کانال پخش می‌شود و همچنین به صورت نامنظم از شبکه تماشا پخش می‌شود. افشین زی نوری مدیر دوبلاژ این سریال که دوبلور نقش سمیر هم هست، اوایل سال ۱۴۰۰ اعلام کرد که قسمت‌های جدید (از فصل ۲۶ به بعد) دیگر دوبله نخواهد شد.

سمیر در هشدار برای کبرا ۱۱

سمیر در هشدار برای کبرا ۱۱

اردوغان آتالای بازیگر معروف هشدار برای کبرا 11 در 22 سپتامبر سال 1966 در هانوفر- آلمان به دنیا آمد. پدر او اهل ترکیه و مادرش آلمانی هستند.
گرچه این بازیگر نقش های مهمی در چندین سریال تلویزیونی آلمان از جمله “Music Groschenweise”، “Employment for Lohbeck”، “Double Employment” و “The Guard”ایفا کرده است اما با بازی در سریال هشدار برای کبرا 11 در نقش سمیر گرکان، شخصیت نقش اول این سریال پلیسی به چنان موفقیتی رسید که نام او از مرز آلمان گذشت

سمیر در هشدار برای کبرا ۱۱

سمیر در هشدار برای کبرا ۱۱

سمیر در هشدار برای کبرا ۱۱این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (35 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است