دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
قتل ۲ برادر در آبادان توسط پسرعمو
0
یکشنبه, ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۵۸
جزئیات درگیری مسلحانه فردی 28 ساله با دو پسر عمویش در آبادان.

دلگرم به نقل از پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: عامل تیراندازی منجر به قتل ۲ برادر در آبادان که پسر عمویشان بود دستگیر شد.

سرهنگ حسین زلقی شنبه اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به تیراندازی در یکی از روستاهای این شهرستان ، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی ابوشانک به محل اعزام شدند.

وی افزود:متاسفانه شخصی به هویت معلوم و ۲۸ساله با یک قبضه سلاح جنگی به درب منزل ۲ برادر به هویت (ع .م ) و (ح.م) که پسران عمویش بودند مراجعه کرده و ابتدا به درب منزل آنها تیراندازی سپس با هر ۲ برادر درگیر شد.

سرهنگ زلقی گفت:در این درگیری مسلحانه متاسفانه یکی از برادران به هویت (ع.م ) ۲۵ساله در صحنه فوت و برادر دیگر نیز از ناحیه شکم مجروح و به بیمارستان منتقل و فرد قاتل نیز از صحنه متواری گردید که بلافاصله با تشکیل پرونده قضایی موضوع شناسایی قاتل در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد:ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات اطلاعاتی و میدانی ،موفق شدند محل پنهان شدن فرد قاتل را شناسایی و سپس با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با بیان اینکه متهم ضمن اعتراف به جرم خود علت و انگیزه تیراندازی منجر به قتل پسر عموهایش را اختلاف مالی عنوان کرد

وی گفت :پرونده قضایی علیه متهم تشکیل و از طریق دادسرا راهی زندان گردید و تلاش جهت کشف سلاح به کار رفته وی ادامه دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است