دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
این کارها را در زندگی متوقف کنید تا پیروز شوید
8
زمان مطالعه: 2 دقیقه
راه های کسب موفقیت در زندگی-رازهای موفقیت-چند روش ساده براي كسب موفقيت در زندگی-چند روش ساده براي كسب موفقيت-راههای موفقیت در زندگی-بررسی راههای کسب موفقیت

این کارها را در زندگی متوقف کنید تا پیروز شوید

این کارها را در زندگی متوقف کنید تا پیروز شوید

همراه زندگی شما به توجه احتیاج دارد پس از بی توجهی دست بکشید و ه روز به او پیامک بزنید و به او محبت کنید . بی توجهی روابط شما را سرد می کند و شما از یکدیگر فاصله می گیرید.


از همسر خود تعریف کنید و قدر دان او باشید .با یک کلام عاشقانه و یک نوشته زیا و پر از محبت او را به زندگی دل گرم کنید .با یکدیگر مبارزه نکنید و به یکدیگر امتیاز ندهید و امتیاز طلب نکنید شما مه بازی هستید و نه در دو تیم مختلف و رقیب.


شریک زندگی کسی است که باید به او اعتماد کنید پس در همه حال اعتماد هسر خود را جلب نموده و به او اعتماد نمایید اعتماد یک رابطه دو طرفه است که باید محقق شود .پیش از انکه بگویید گوش دهید .شما باید به دردها و رنج های همسر خود گوش فرا دهید و برایش یک دوست خوب و مهربان باشید .گوش دادن سو تفاهم ها را کم می کند و شما را به یکدیگر نزدیک می کند .

این کارها را در زندگی متوقف کنید تا پیروز شوید

گوش دادن یک هنر است و باید گوش دادن شما فعال باشد نه منفعل بلکه باید جوری رفتار کنید که همسر شما مطمئن باشد به او گوش می دهید .
انتقادات خود را درست و منطقی بگویید و از تند سخن گفتن توهین و یا فحاشی پرهیز کنید تا روابط شما عمیق گردد و انس و الفت شما بیشتر شود .هیچ کس کامل نیست و نباید از او انتظار بی عیب بودن داشته باشید .

یک دیگر را با کاهایتان نیازارید و سبب رنجش نشوید .او همراه همیشگی زندگی شماست پس باید قدرش را بدانید و او را بسیار دوست داشته باشید و از کارهایی که سبب دوری شما از یکدیگر می شود دست بکشید .هرگز نخواهید که یکدیگر را تغییر دهید و هر انسانی را همانگونه که هست بپذیرید وتغییر یک شبه حاصل نمی شود پس صبور باشید .


زندگی زیبا و کوتاه است در این فرصت کوتاه زیبا زندگی کنیم

برگردان توسط مجله دلگرم
نرگس زارعياین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (8 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است