چه میزان ریشه پنبه باعث سقط جنین می شود؟

۱,۶۹۲
۲
۰
پنج شنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۳۴

سقط جنین با ریشه پنبه

آیا ریشه پنبه باعث سقط جنین می شود؟

بله. اگر از ریشه پنبه در دوز بالا و با روش های مخصوص استفاده شود میتواند منجر به سقط جنین شود. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید تا همه آنچه باید درباره خطر سقط جنین و ریشه پنبه نیاز دارید بدانید را به شما بگوییم.

چه میزان ریشه پنبه باعث سقط جنین می شود؟

نمیتوان بصورت دقیق مقدار ریشه پنبه که میتواند باعث سقط جنین شود را گفت اما روش مصرف ریشه پنبه و تکرار آن در دوز های بالا است که میتواند باعث سقط گردد. در ادامه روش هایی که باعث سقط جنین با ریشه پنبه میشود را به شما میگوییم.

ریشه پنبه چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

ربع کیلوگرم از ریشه پنبه را در یک لیتر آب بجوشانید. سپس هر نیم ساعت یک بار تا زمانی که قاعدگی شروع شود یک فنجان از چای حاصل را بنوشید. اگر از عصاره ریشه پنبه استفاده میکنید، 10 قطره از آن را در یک فنجان آب داغ بریزید و هر 2 ساعت یکبار تا زمانی که قاعدگی شروع شود محلول حاصل را بنوشید.

سقط جنین با ریشه پنبه

ریشه پنبه و سقط جنین

پنبه گیاهی است که اصالتا متعلق به آسیا میباشد. ریشه پنبه برای قرن ها در طب شرقی به عنوان راهکاری برای سقط جنین استفاده شده است. البته امروز خیلی برای سقط جنین از آن استفاده نمیشود چراکه پنبه برای مقاصد تجاری پرورش داده میشود و سمی است.

قبلا از ریشه پنبه به عنوان یک داروی تقویت قدرت جنسی و محرک استفاده میشده است. برخی از بیماری هایی که در درمان از ریشه پنبه استفاده میشده عبارتند از آمنوره، درد قاعدگی، سرطان واژن، مشکلات باروری و کم شدن علایق جنسی. همچنین از ریشه پنبه برای سقط جنین ناگهانی نیز استفاده میشده است.

تنها در صورتی میتوانید ریشه پنبه را بخورید که آن را از درختی تهیه کنید که عاری از آفت کش ها، کود ها و یا هرگونه مواد شیمیایی دیگر باشد.

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


چه میزان ریشه پنبه باعث سقط جنین می شود؟
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
2
1

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter