دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۰ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
چه میزان ریشه آنجلیکا باعث سقط جنین می شود؟
12
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سقط جنین با ریشه آنجلیکا آیا ریشه آنجلیکا باعث سقط جنین می شود؟ چه میزان ریشه آنجلیکا باعث سقط جنین می شود؟ ریشه آنجلیکا چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

سقط جنین با ریشه آنجلیکا

آیا ریشه آنجلیکا باعث سقط جنین می شود؟

بله. اگر از ریشه آنجلیکا در دوز بالا و با روش های مخصوص استفاده شود میتواند منجر به سقط جنین شود. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید تا همه آنچه باید درباره خطر سقط جنین و ریشه آنجلیکا نیاز دارید بدانید را به شما بگوییم.

چه میزان ریشه آنجلیکا باعث سقط جنین می شود؟

نمیتوان بصورت دقیق مقدار ریشه آنجلیکا که میتواند باعث سقط جنین شود را گفت اما روش مصرف ریشه آنجلیکا و تکرار آن در دوز های بالا است که میتواند باعث سقط گردد. در ادامه روش هایی که باعث سقط جنین با ریشه آنجلیکا میشود را به شما میگوییم.

سقط جنین با ریشه آنجلیکا

ریشه آنجلیکا چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

استفاده از دوز مناسب ریشه آنجلیکا خیلی مهم است چراکه میتواند دو واکنش مخالف هم داشته باشد که البته بستگی به روش مصرف آن نیز دارد. به همین دلیل است که از ریشه آنجلیکا هم برای تحریک رحم و هم برای سرکوب آن استفاده میشود.

اگر ریشه آنجلیکا را دم کنید و به عنوان چایی بخورید، رحم را تسکین میدهد و از گرفتگی های آن جلوگیری میکند. اگر از ریشه آنجلیکا با این روش استفاده کنید درمانی برای قاعدگی دردناک خواهد بود.

اگر از آنجلیکا یک تنتور تهیه کنید و یا عصاره آن را بگیرید تاثیری که بر رحم میگذارد برعکس است. اینگونه استفاده کردن از گیاه آنجلیکا موجب ایجاد انقباضات شدید رحم میشود که منجر به خونریزی و در نهایت سقط جنین میگردد.

بهترین راه این است که از کپسول آنجلیکا استفاده کنید چراکه استفاده از مکمل ها برای کنترل دوز مصرفی بسیار راحت تر است. گیاه پزشکان توصیه میکنند که با 1000 میلی گرم شروع کنید، سپس 800 میلی گرم هر 4 ساعت یکبار تا زمانی که خونریزی شروع شود. اولین دوز که 1000 میلی گرم است باعث شروع انقباضات میشود و دوز دوم سرعت فرایند را بالا برده و خونریزی را تسریع میکند.

divider

ریشه آنجلیکا و سقط جنین

خانواده گیاهان دارویی آنجلیکا به دلیل خواصی که در باروری دارد در جهان خیلی معروف است. سه نوع آنجلیکا وجود دارد: آنجلیکا چینی، آنجلیکا آمریکایی و آنجلیکا اروپایی.

معروف ترین آنجلیکا از میان این سه نوع آنجلیکا چینی است. آنجلیکا چینی برای قرن ها جهت رفع مشکلات باروری در خانم ها استفاده میشده است. از موارد دیگری که آنجلیکا چینی استفاده میشود میتوان از درمان قاعدگی دردناک، بهبود جریان خون، تحریک زایمان در مادرانی که از زمان طبیعی زایمان آن ها گذشته و آماده کردن رحم برای زایمان نام برد.

سقط جنین ریشه آنجلیکا


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (12 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits