دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
چه میزان کنجد باعث سقط جنین می شود؟
288
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سقط جنین با کنجد و عسل آیا کنجد باعث سقط جنین می شود؟ چه میزان کنجد باعث سقط جنین می شود؟ کنجد چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

سقط جنین با کنجد

آیا کنجد باعث سقط جنین می شود؟

بله اگر کنجد در مقادیر بالا و با شیوه های خاصی مصرف شود میتواند باعث سقط جنین گردد. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید تا همه آنچه باید درباره خطر سقط جنین و کنجد نیاز دارید بدانید را به شما بگوییم.

چه میزان کنجد باعث سقط جنین می شود؟

نمیتوان بصورت دقیق میزان کنجدی که میتواند به سقط جنین منجر شود را گفت اما روش مصرف کنجد و تکرار آن در دوز های بالا است که میتواند باعث سقط گردد. در ادامه روش هایی که باعث سقط جنین با کنجد میشود را به شما میگوییم.

divider

سقط جنین با کنجد

سقط جنین با کنجد و عسل

کنجد چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

دانه کنجد باید به روش های زیر مصرف شود تا بتواند منجر به سقط طبیعی جنین شود.

  • برای سقط جنین یک مشت دانه کنجد بردارید و بگذارید یک شب در آب خیس بخورد. سپس صبح روز بعد کنجد ها را آبکش کنید و آب آن را بخورید. این کار را برای یک هفته تکرار کنید.

  • یکی دیگر از روش های سقط جنین با کنجد آن است که کنجد ها را سرخ کنید. پس از سرخ شدن کنجد ها را در بخش های مساوی تقسیم کرده و با عسل بخورید.
  • روش دیگر سقط جنین با کنجد این است که کنجد را به همراه غذا بخورید. از آنجایی زیاد خوردن کنجد هیچگونه عوارضی ندارد، آنقدر کنجد بخورید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

    divider

دانه کنجد و سقط جنین

دانه کنجد سرشار از خواص مختلف برای سلامتی میباشد. دانه کنجد حاوی مقدار زیادی کلسیوم، آمینو اسید، پروتئین، آهن، ویتامین B، C، E میباشد.

از دیگر خواص دانه کنجد میتوان به توانایی آن در درمان یبوست و جلوگیری از سرماخوردگی و آنفلونزا اشاره کرد.

یکی دیگر از کار های دیگری که دانه های کنجد میتوانند انجام دهند، انقباض ناگهانی رحم میباشد. دلیل اصلی این امر هنوز مشخص نشده است.

سقط جنین کنجد


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (288 رای)  
  • منبع
  • fogut.com
۲ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

زهرا | ۲ سال پیش
سلام من یک هفت هست پریودیم عقب افتاد امروز تست گرفتم باردار نبودم چی بخورم پریود شم
3
22
اکرم | ۳ سال پیش
من امروز دو سه قاشق کنجد مصرف کردم یک ما هم باعث سقط میشه
4
39