نحوه خرید داروی سقط جنین + آشنایی با قرص های سقط جنین

۸۳,۱۱۶
۷۲
۱۵
شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۴۰

خرید قرص سقط جنین؛ نحوه خرید قرص سقط جنین چگونه است؟

امروز قصد داریم در این مطلب به دور از هرگونه اصطلاحات عجیب و غریب پزشکی و به زبانی کاملاً ساده روش‌های تهیه یا بهتر بگوییم نحوه خرید قرص سقط جنین آن هم به صورت کاملا قانونی را برای شما عزیزان توضیح دهیم. در این مقاله ما هیچ مکان یا شخص فروشنده ای را نام نمی بریم و نمی شناسیم و این مقاله تنها برای بانوانی کاربرد دارد که دچار مشکلاتی حادی مثل ( فوت جنین در رحم ) ( تشخیص عقب ماندگی جنین و داشتن تائیدیه قانونی جهت سقط جنین ) ( احتمال مرگ مادر توسط جنین آن هم با توجه به شرایط جنین و طبق قوانین و مقررات و تشخیص پزشک معالج ) هستند. در ادامه باید بگوییم این مقاله برگرفته از تجربه شخصی یک بیمار بوده که برای شما بیان کرده‌ایم و فقط جنبه اطلاع رسانی دارد.

سقط جنین با قرص

پیش از شروع باید داروهای سقط جنین را بشناسیم و بدانیم به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

و اگر داروهای سقط جنین را به خوبی نمی‌شناسید و از مکانیسم آن‎ها، نحوه استفاده و عوارض ناشی از مصرف آنها اطلاعی ندارید مطلب انواع قرص‌ های سقط جنین و عوارض قرص سقط جنین ما را مطالعه کنید چون در مقاله‌های قبلی به طور کلی توضیحاتی را راجع به انواع مختلف قرص سقط جنین ، دادیم اما در مقدمه این بحث نیز انواع داروهای سقط جنین را به طور مختصر معرفی کرده و نام می‌بریم:

داروهای سقط جنین به صورت کلی شامل :

میزوپروستول (Misoprostol)، سایتوتک (Cytotec)، میفپریستون (mifepristone)، پیتوسین (Pitocin)، همابیت (Hemabate) یا کربوپروست ترومتامین (Carboprost trometamine)، میفپرکس (Mifeprex)، اکسی توسین (oxytocin)، سرویدیل (Cervidil)، کربوپروست (carboprost)، سنتوسینون (Syntocinon)، پروستین ای 2 (Prostin E2)، پرپیدیل (Prepidil) و دینوپروستون (dinoprostone) می‎باشند.

داروهای سقط جنین به چندین شکل خوراکی، تزریقی و شیاف واژینال استفاده و تجویز می‌شوند :

قرص سقط جنین خوراکی

سایتوتک، میزوپروستول، میفپریستون، میفپرکسداروی سقط جنین تزریقی داخل وریدی : پیتوسین، اکسی توسینآمپول سقط جنین عضلانی : همابیت (کربوپروست ترومتامین)شیاف واژینال سقط جنین : پروستین ای 2، دینوپروستوناینکه شما از چه نوع داروی سقط جنینی باید استفاده کنید را کنار بگذاریم و چون قرص سقط جنین میزوپروستول (Misoprostol) و قرص سایتوتک (Cytotec) و میفپریستون بیشترین متقاضی جهت خرید را دارند به همین علت به سراغ این نوع از داروهای سقط جنین و روش تهیه آنها می‌رویم و سعی می‌کنیم اطلاعات جامع و دقیقی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

دکتر سوشا کیست و آیا دکتر سوشا قرص سقط جنین برای فروش دارد؟

باید بگوییم تماس‌های زیادی با مجموعه دکتر سوشا می‌شود و به دنبال خرید و تهیه این محصول از ما هستند به همین دلیل تصمیم گرفتیم به پرسش‌های شما عزیزان یک جواب بدهیم. در وب سایت دکتر سوشا هیچ گونه قرص سقط جنینی یافت نمی‌شود در اصل ما یک وب سایت پزشکی و سلامت هستیم نه یک شخص پزشک و در زمینه فروش محصولات پزشکی و سلامت فعالیت می‌کنیم نه دارو.

از کجا قرص سقط جنین بخریم؟

ما برای کمک به شما عزیزان، شروع به تحقیق در خصوص نحوه تهیه و خرید این دارو کردیم.

تحقیقات ما به دو بخش اصلی تقسیم شد: روش‌های خرید قرص سقط جنین و روش‌های خرید غیر قانونی این دارو و ما برای تحقیق هم شهر تهران را ملاک قرار دادیم و در آن شروع به جستجو کردیم.

سقط جنین با قرص

روش‌های خرید قرص سقط جنین به صورت قانونی

هیچ داروخانه‌ای در سطح تهران این دارو ندارد و بهتر بگوییم قرص سقط جنین را هیچ داروخانه‌ای نمی‌توانید پیدا کنید چه در داروخانه‌های دولتی و چه در داروخانه‌های خصوصی و پاسخ تمام داروخانه‌ها همین است: "جناب این دارو غیرقانونیه و هیچ داروخانه‌ای حق فروش داروی با عنوان داروی سقط جنین را ندارد؛ اما شما به داروخانه‌های ۱۳ آبان و حلال احمر هم سری بزنید و ببینید این دارو را دارند یا نه!"

به داروخانه هلال احمر و ۱۳ آبان رفتیم:جواب همان جواب بالا بود این دارو غیرقانونیه و بفروش نمیرسه. اما باز به کارمون ادامه دادیم و تنها جایی که مانده بود و قانونی هم بود داروخانه‌های بیمارستان‌ها بود.شروع به تحقیق در بیمارستان‌های مختلف از جمله بیمارستان‌های دولتی و خصوصی کردیم اما ۸۰ تا ۹۰ درصد داروخانه‌های بیمارستان‌ها هم قرص‌ های سقط جنین را نداشتند ولی با تلاش فراوان یک راه حل پیدا کردیم که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

سقط جنین با قرص

مراکز فروش قرص سقط جنین : از این داروخانه‌ها قرص سقط جنین را بخرید

بعد از چند روز توانستیم داروخانه‌های فروش قرص سقط جنین به صورت قانونی را پیدا کنیم. بله داروخانه‌های بیمارستان‌های زنان و زایمان جایی است که شما باید به آنجا مراجعه کنید. ولی باید یک سری مدارک را آماده کنید تا بتوانید قرص را خریداری کنید. اینکه از کدام بیمارستان زنان و زایمان باید بخرید را متاسفانه ما نمیتوانیم نام ببریم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم . اما هدف ما این است که شما همیشه به صورت قانونی و با توجه به مشکلاتی که پزشک تشخیص داده است مراحل را انجام دهید .

مدارک لازم برای خرید و تهیه قرص سقط جنین

برای خرید قرص این مدارک لازم است که هرکدام هم نکته‌ای دارند:

۱. نسخه پزشک

نکته : نسخه حتماً باید توسط پزشک متخصص باشد که تائید کرده باشد یا جنین مرده یا جنین می‌تواند به مادر صدمه زده و جان مادر را به خطر بیندازد؛ اما برخی از بیماران به دنبال پیدا کردن پزشک آشنا یا غیر مجاز می‌گردند تا این نسخه را برای آن‌ها تجویز کنند اما باید به شما بگوییم که اکثر بیمارستان‌ها فقط و فقط نسخه پزشک داخل بیمارستان را قبول می‌کنند و شما به هیچ عنوان در خصوص این مورد بحث نکنید چون قوانین برای جلوگیری از دور زدن و تقلب این مراحل را قرار داده است.

۲. دو عدد سونوگرافی

نکته : سونوگرافی باید در دو روز مختلف باشد و برای اینکه با مشکل برنخورید حتماً از دو مکان مختلف سونوگرافی را انجام دهید. علت این کار این است که احتمال اشتباه سونوگرافی اولی را در پی نداشته باشید.

۳. کپی مدارک

نکته : کپی سونوگرافی‌ها با مدارک شناسایی بیمار به همراه کپی نسخه پزشک و دفترچه را حتماً با خودتان ببرید چون برخی از بیمارستان‌ها بدون این مدارک‌ها هیچ قرص سقط جنینی را به شما نمی‌دهند.

۴. پول

نکته : قیمت هر دانه قرص سقط جنین ۵۰۰ تومان معادل ۵۰۰۰ هزار ریال بود و این کاملاً بستگی به نوع دفترچه بیمه شما دارد.

تعداد قرص‌ها هم بیشتر از ۱۲ عدد نمی‌شود زیرا اگر بیشتر از ۱۲ عدد شود از این روش نمی‌توان سقط جنین را انجام داد بلکه کار به ابزار و دارو و روش‌های دیگر مثل ساکشن جنین ، کورتاژ و ... می‌کشد.

هشدار

این هشدار را کاملاً جدی بگیرید اگر دارو را تهیه کردید به هیچ عنوان شخصاً در منزل یا توسط افراد غیر متخصص استفاده نکنید زیرا استفاده از قرص‌های سقط جنین عوارضی دارد که می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی شود.حتماً این دارو و داروهای مشابه را در بیمارستان و تحت نظر پزشک متخصص استفاده کنید.

روش‌های خرید قرص سقط جنین به صورت غیر قانونی

روش‌های غیر قانونی هم که معلوم است افراد دلال ، فروشنده‌های غیر مجاز زیر زمینی در عجیب‌ترین مکان های ممکنه در سطح شهر.

مشکلاتی که در این روش وجود دارد شامل:

سقط جنین با قرص

خطرات جبران ناپذیر برای شخص بیمار و بروز مشکلات جدی برای این افراد.ملاقات با افراد خطرناک و دلالانی که برخی از آن‌ها سوابق بسیار بدی در پرونده‌های خود دارند که برای گرفتن پول هر اتفاقی را می‌توانند رقم بزنند.کلاه برداری‌هایی از جمله دادن قرص‌های چینی، قرص‌های تاریخ مصرف گذشته و حتی دادن قرص‌های بی ربط با موضوع بیمارفروش قرص‌ها با رقم‌های عجیب و غریب به طور مثال هر دانه قرص سقط جنین از ۷۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان هم فروخته می‌شود که اگر بیماری به طور متوسط ۶ دانه قرص را لازم داشته باشد چیزی معادل ۵۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان را در پی دارد و این فقط متوسط قیمت است.

" در این قسمت یکبار دیگر از شما بیمار عزیز خواهشمندیم که همواره سعی کنید مراحل را به صورت قانونی طی کنید. و به دنبال تهیه این دارو ها از مکان های ناشناس یا افراد ناشناس نباشید. اما اینکه مراحل قانونی برای سقط جنین چیست را بهتر از از مراجع قانونی و یا خود بیمارستان ها بپرسید ."

اما در روش‌های غیر مجاز باز هم خطرات و مشکلات زیادی وجود دارد که از ذکر آن خودداری می‌کنیم و از شما کاربران می‌خواهیم برای کمک به افرادی که این مشکل را دارند تجربیات خود را بیان کنید و آن‌ها را از خطراتی که احتمال برخورد با آن‌ها را دارند آگاه کنید. پس شما هم در همین صفحه و در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

« امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد »

جهت خرید قرص سقط جنین

منبع:دکتر سوشا

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(72 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۱۵ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
زهرا | ۱ روز پیش
من قرص سایتوتک گرفتم با8تا سقط کردم.
۱
۰
 
 
ir
دکتر ترانه حسینی | ۱ هفته پیش
قرص ایتالیایی تقلبی و باعث پارگی رحم میشود
خوشبختانه جمع اوری شده ولی ممکنه هنوز تعداد کمی دست دلالان و افراد سودجو باشد مراقب باشید فریب نخوردید
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  مجتبی | ۱ روز پیش
  واقعا فازت چیه ؟؟ فکر کردی بیای اینجا با اسم و رسم یه دکتر این کامنت را بزاری مردم باور میکنند؟؟؟ من خودم به دکتر حسینی که مطبشون داخل خیابان ونک هست اطلاع میدم و میگم به اسم ایشون سایت زدین و قرصای تقلبی میفروشید.
  دلال تو آخه از قرص اصلا سر در میاری ؟ من خودم در به در دنبال سایتوتک ایتالیایی میگشتم پزشک گفته بود فقط ایتالیایی اونوقت تو میگی از سطح بازار جمع شده؟؟ اصلا مگه چنین قرصی در بازار وجود داره که تو بی سواد بتونی تهیه اش کنی؟؟؟؟ مطمئن باش کاری میکنم تحت پیگرد قرار بگیری.
  ۰
  ۱
 
 
فاطمه | ۲ هفته پیش
مراقب باشید قرص سایتوتک که نوشته ای ان پشت مشکی است و تحت عنوان ایتالیایی به فروش میرسد رو تهیه نکنید
یه خدا نشناس به من داد بردم داروخونه نشون دادم گفت تقلبیه
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  بهناز | ۱ هفته پیش
  دروغگوی دلال ، مشخصه این کامنتارو دلالان قرص های روسی و ترکیه میزارن ، قرصای پشت بنفش بطور قطع بی کیفیترین نمونه های بازار هستند.
  ۱
  ۰
 
 
ir
حنانه | ۳ هفته پیش
سلام میشه بگید این قرصو از کجا تهیه کردین.؟؟بخدا دنیا رو سرم خراب شده منم میخوام سقط کنم
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  محمد | ۲ هفته پیش
  قیمت قرص سایتوتک ۳۵۰تومنه
  ۰
  ۰
  ir
  الهه | ۱ هفته پیش
  عزیزم خوب سایتوتک ایتالیایی تهیه کن تا سریعتر مشکلت حل بشه.
  ۱
  ۰
 
 
ru
مهرنوش | ۳ هفته پیش
سلام من نمونه ایتالیایی قرص سایتوتک را تهیه کردم بسیار از کیفیتش راضی بودم ، با اینکه سقط من قانونی بود ، داروخانه های دولتی نمونه ایرانی فقط دارند و منم با استفاده از آنها دچار سقط ناقص شدم و جنین در رحمم فوت شد ولی دفع نشد ، پزشکم بهم گفت نمونه خارجیش را از بازار تهیه کنم و منم از یک نفر تهیه کردم و بطور کامل خوشبختانه مشکلم حل شد.
۴
۱
پاسخ ها:
  ir
  Nazanin | ۲ هفته پیش
  سلام عزیزم قرص خارجی سایتوتک رو از کجا خریداری کردی؟میشه بگید
  ۱
  ۳
  ro
  پ | ۲ هفته پیش
  سلام میشه بگید قرص از کجا گرفتید
  ۰
  ۲
  ir
  مهرنوش | ۱ هفته پیش
  عزیزم جستجو کن سایتوتک ایتالیایی تو گوگل برات میاره.
  ۱
  ۰
 
 
ir
حسن | ۷ ماه پیش
ایا برای کسی که قبلا سزارین انجام داده استفاده از سایکوتک خطرناک هست؟ و تا چه اندازه؟
۲
۲
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter