نحوه خرید داروی سقط جنین + آشنایی با قرص های سقط جنین

۱۵۴,۸۸۵
۱۵۶
۳۵
دوشنبه, ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
خرید قرص سقط جنین به صورت قانونی و غیر قانونی بسیار رایج میباشد حال برای آگاه سازی شما عزیزان مقاله ای تهیه کرده ایم تا بتوانیم از نحوه صحیح خرید این دارو شما را مطلع کنیم. تا انتها با ما باشید.
نحوه خرید داروی سقط جنین + آشنایی با قرص های سقط جنین

خرید قرص سقط جنین

نحوه خرید قرص سقط جنین چگونه است ؟

امروز قصد داریم در این مطلب به دور از هرگونه اصطلاحات عجیب و غریب پزشکی و به زبانی کاملاً ساده روش‌های تهیه یا بهتر بگوییم نحوه خرید قرص سقط جنین آن هم به صورت کاملا قانونی را برای شما عزیزان توضیح دهیم. در این مقاله ما هیچ مکان یا شخص فروشنده ای را نام نمی بریم و نمی شناسیم و این مقاله تنها برای بانوانی کاربرد دارد که دچار مشکلاتی حادی مثل ( فوت جنین در رحم ) ( تشخیص عقب ماندگی جنین و داشتن تائیدیه قانونی جهت سقط جنین ) ( احتمال مرگ مادر توسط جنین آن هم با توجه به شرایط جنین و طبق قوانین و مقررات و تشخیص پزشک معالج ) هستند.

در ادامه باید بگوییم این مقاله برگرفته از تجربه شخصی یک بیمار بوده که برای شما بیان کرده‌ایم و فقط جنبه اطلاع رسانی دارد.

آمپول سیکلوفم جلوگیری یک ماهه از بارداری

سقط جنین با قرص

پیش از شروع باید داروهای سقط جنین را بشناسیم و بدانیم به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

و اگر داروهای سقط جنین را به خوبی نمی‌شناسید و از مکانیسم آن‎ها، نحوه استفاده و عوارض ناشی از مصرف آنها اطلاعی ندارید مطلب انواع قرص‌ های سقط جنین و عوارض قرص سقط جنین ما را مطالعه کنید چون در مقاله‌های قبلی به طور کلی توضیحاتی را راجع به انواع مختلف قرص سقط جنین ، دادیم اما در مقدمه این بحث نیز انواع داروهای سقط جنین را به طور مختصر معرفی کرده و نام می‌بریم:

۱۵ نوع قرص ضد بارداری همراه با نحوه مصرف

انواع داروی سقط جنین

 1. میزوپروستول (Misoprostol)
 2. سایتوتک (Cytotec)
 3. میفپریستون (mifepristone)
 4. پیتوسین (Pitocin)
 5. همابیت (Hemabate) یا کربوپروست ترومتامین (Carboprost trometamine)
 6. میفپرکس (Mifeprex)
 7. اکسی توسین (oxytocin)
 8. سرویدیل (Cervidil)
 9. کربوپروست (carboprost)
 10. سنتوسینون (Syntocinon)
 11. پروستین ای 2 (Prostin E2)
 12. پرپیدیل (Prepidil)
 13. دینوپروستون (dinoprostone)

قرص سقط جنین خوراکی

 1. سایتوتک
 2. میزوپروستول
 3. میفپریستون
 4. میفپرکسداروی

سقط جنین تزریقی داخل وریدی

 1. پیتوسین
 2. اکسی توسینآمپول

داروی سقط جنین عضلانی

 • همابیت (کربوپروست ترومتامین)

شیاف واژینال سقط جنین

 • پروستین ای 2

دینوپروستو ناینکه شما از چه نوع داروی سقط جنینی باید استفاده کنید را کنار بگذاریم و چون قرص سقط جنین میزوپروستول (Misoprostol) و قرص سایتوتک (Cytotec) و میفپریستون بیشترین متقاضی جهت خرید را دارند به همین علت به سراغ این نوع از داروهای سقط جنین و روش تهیه آنها می‌رویم و سعی می‌کنیم اطلاعات جامع و دقیقی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

دکتر سوشا کیست و آیا دکتر سوشا قرص سقط جنین برای فروش دارد؟

باید بگوییم تماس‌های زیادی با مجموعه دکتر سوشا می‌شود و به دنبال خرید و تهیه این محصول از ما هستند به همین دلیل تصمیم گرفتیم به پرسش‌های شما عزیزان یک جواب بدهیم.

در وب سایت دکتر سوشا هیچ گونه قرص سقط جنینی یافت نمی‌شود در اصل ما یک وب سایت پزشکی و سلامت هستیم نه یک شخص پزشک و در زمینه فروش محصولات پزشکی و سلامت فعالیت می‌کنیم نه دارو.

از کجا قرص سقط جنین بخریم؟

ما برای کمک به شما عزیزان، شروع به تحقیق در خصوص نحوه تهیه و خرید این دارو کردیم.

تحقیقات ما به دو بخش اصلی تقسیم شد: روش‌های خرید قرص سقط جنین و روش‌های خرید غیر قانونی این دارو و ما برای تحقیق هم شهر تهران را ملاک قرار دادیم و در آن شروع به جستجو کردیم.

سقط جنین با قرص

روش‌های خرید قرص سقط جنین به صورت قانونی

هیچ داروخانه‌ای در سطح تهران این دارو ندارد و بهتر بگوییم قرص سقط جنین را هیچ داروخانه‌ای نمی‌توانید پیدا کنید چه در داروخانه‌های دولتی و چه در داروخانه‌های خصوصی و پاسخ تمام داروخانه‌ها همین است:

"جناب این دارو غیرقانونیه و هیچ داروخانه‌ای حق فروش داروی با عنوان داروی سقط جنین را ندارد؛ اما شما به داروخانه‌های ۱۳ آبان و حلال احمر هم سری بزنید و ببینید این دارو را دارند یا نه!"

به داروخانه هلال احمر و ۱۳ آبان رفتیم:جواب همان جواب بالا بود این دارو غیرقانونیه و بفروش نمیرسه. اما باز به کارمون ادامه دادیم و تنها جایی که مانده بود و قانونی هم بود داروخانه‌های بیمارستان‌ها بود.

شروع به تحقیق در بیمارستان‌های مختلف از جمله بیمارستان‌های دولتی و خصوصی کردیم اما ۸۰ تا ۹۰ درصد داروخانه‌های بیمارستان‌ها هم قرص‌ های سقط جنین را نداشتند ولی با تلاش فراوان یک راه حل پیدا کردیم که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

سقط جنین با قرص

مراکز فروش قرص سقط جنین : از این داروخانه‌ها قرص سقط جنین را بخرید

بعد از چند روز توانستیم داروخانه‌های فروش قرص سقط جنین به صورت قانونی را پیدا کنیم. بله داروخانه‌های بیمارستان‌های زنان و زایمان جایی است که شما باید به آنجا مراجعه کنید.

ولی باید یک سری مدارک را آماده کنید تا بتوانید قرص را خریداری کنید. اینکه از کدام بیمارستان زنان و زایمان باید بخرید را متاسفانه ما نمیتوانیم نام ببریم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم .

اما هدف ما این است که شما همیشه به صورت قانونی و با توجه به مشکلاتی که پزشک تشخیص داده است مراحل را انجام دهید .

مدارک لازم برای خرید و تهیه قرص سقط جنین

برای خرید قرص این مدارک لازم است که هرکدام هم نکته‌ای دارند:

۱. نسخه پزشک

نکته : نسخه حتماً باید توسط پزشک متخصص باشد که تائید کرده باشد یا جنین مرده یا جنین می‌تواند به مادر صدمه زده و جان مادر را به خطر بیندازد؛ اما برخی از بیماران به دنبال پیدا کردن پزشک آشنا یا غیر مجاز می‌گردند تا این نسخه را برای آن‌ها تجویز کنند اما باید به شما بگوییم که اکثر بیمارستان‌ها فقط و فقط نسخه پزشک داخل بیمارستان را قبول می‌کنند و شما به هیچ عنوان در خصوص این مورد بحث نکنید چون قوانین برای جلوگیری از دور زدن و تقلب این مراحل را قرار داده است.

۲. دو عدد سونوگرافی

نکته : سونوگرافی باید در دو روز مختلف باشد و برای اینکه با مشکل برنخورید حتماً از دو مکان مختلف سونوگرافی را انجام دهید. علت این کار این است که احتمال اشتباه سونوگرافی اولی را در پی نداشته باشید.

۳. کپی مدارک

نکته : کپی سونوگرافی‌ها با مدارک شناسایی بیمار به همراه کپی نسخه پزشک و دفترچه را حتماً با خودتان ببرید چون برخی از بیمارستان‌ها بدون این مدارک‌ها هیچ قرص سقط جنینی را به شما نمی‌دهند.

۴. پول

نکته : قیمت هر دانه قرص سقط جنین ۵۰۰ تومان معادل ۵۰۰۰ هزار ریال بود و این کاملاً بستگی به نوع دفترچه بیمه شما دارد.

تعداد قرص‌ها هم بیشتر از ۱۲ عدد نمی‌شود زیرا اگر بیشتر از ۱۲ عدد شود از این روش نمی‌توان سقط جنین را انجام داد بلکه کار به ابزار و دارو و روش‌های دیگر مثل ساکشن جنین ، کورتاژ و ... می‌کشد.

هشدار

این هشدار را کاملاً جدی بگیرید اگر دارو را تهیه کردید به هیچ عنوان شخصاً در منزل یا توسط افراد غیر متخصص استفاده نکنید زیرا استفاده از قرص‌های سقط جنین عوارضی دارد که می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی شود.حتماً این دارو و داروهای مشابه را در بیمارستان و تحت نظر پزشک متخصص استفاده کنید.

روش‌های خرید قرص سقط جنین به صورت غیر قانونی

روش‌های غیر قانونی هم که معلوم است افراد دلال ، فروشنده‌های غیر مجاز زیر زمینی در عجیب‌ترین مکان های ممکنه در سطح شهر.

مشکلاتی که در این روش وجود دارد شامل:

سقط جنین با قرص

خطرات جبران ناپذیر برای شخص بیمار و بروز مشکلات جدی برای این افراد.ملاقات با افراد خطرناک و دلالانی که برخی از آن‌ها سوابق بسیار بدی در پرونده‌های خود دارند که برای گرفتن پول هر اتفاقی را می‌توانند رقم بزنند.کلاه برداری‌هایی از جمله دادن قرص‌های چینی، قرص‌های تاریخ مصرف گذشته و حتی دادن قرص‌های بی ربط با موضوع بیمارفروش قرص‌ها با رقم‌های عجیب و غریب به طور مثال هر دانه قرص سقط جنین از ۷۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان هم فروخته می‌شود که اگر بیماری به طور متوسط ۶ دانه قرص را لازم داشته باشد چیزی معادل ۵۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان را در پی دارد و این فقط متوسط قیمت است.

" در این قسمت یکبار دیگر از شما بیمار عزیز خواهشمندیم که همواره سعی کنید مراحل را به صورت قانونی طی کنید. و به دنبال تهیه این دارو ها از مکان های ناشناس یا افراد ناشناس نباشید. اما اینکه مراحل قانونی برای سقط جنین چیست را بهتر از از مراجع قانونی و یا خود بیمارستان ها بپرسید ."

اما در روش‌های غیر مجاز باز هم خطرات و مشکلات زیادی وجود دارد که از ذکر آن خودداری می‌کنیم و از شما کاربران می‌خواهیم برای کمک به افرادی که این مشکل را دارند تجربیات خود را بیان کنید و آن‌ها را از خطراتی که احتمال برخورد با آن‌ها را دارند آگاه کنید. پس شما هم در همین صفحه و در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

« امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد »

منبع:دکتر سوشا

بیشتر بخوانید :

سقط جنین با قرص سایتوتک (میزوپرستول)+عوارض این قرص

این ۱۱ دارو باعث سقط جنین میشود!

۱۸ روش طبیعی برای سقط جنین در مراحل اولیه بارداری

آیا کلومیفن باعث سقط جنین قبل از ماه ۵ می شود؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(156 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)  
 • برچسب ها:
 • | سقط جنین
 • قرص میفپریستون
 • میزوپروستول
 • خرید قرص سقط جنین
 • نحوه خرید قرص
 • جنین
 • سقط
 • داروهای سقط جنین

۳۵ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
رویا | ۶ ماه پیش
سلام من سقط جنین داشتم قرص مصرف کردم و جنین سقط شد ازم تیکه های بزرگ خون دفع شد و زیاد درد نداشتم و بعد ک تموم شد من خون ریزی نداشتم فقط مثل همیشه کم پریود شدم ایا ممکنه جنین ناقص سقط شده باشه ک درد و خونریزی نداشتم
۰
۱
 
 
ir
Agahi90.iR | ۶ ماه پیش
در استفاده از این موارد خیلی باید دقت بشه چون قطعا کائنات پاسخ خواهد داد
وقتی پزشکان تشخیص دهند در موارد خواص
اگردرمقابل کوهی فریاد بکشیدخوب کوه آنرابه شما بازخواهد گرداندو همچنین برعکس
۰
۰
 
 
ir
ماری | ۷ ماه پیش
سایتوتک ایتالیایی به من جواب نداد
از یه دلال خریدم
خدا ازش نگذره
البته اشتباه از خودم بود نباید به یه مرد دلال اعتماد میکردم
۰
۰
 
 
ir
داروساز | ۷ ماه پیش
سایتوتک ایتالیایی ۱۰۰ درصد تقلبی
و از لحاظ پزشکی رد شدس
۰
۰
 
 
ir
پزشک داروساز | ۷ ماه پیش
سایتوتک ایتالیایی با نوشته های پشت مشکی100درصد تقلبی
و دارای عوارض بد
به هیچ عنوان توصیه نمیشه
۰
۰
 
 
gb
mohamad reza pasha | ۷ ماه پیش
سلام دوستان من برای خانمم نیازمند قرص سایتوتک شدم که از یک نفر که بسیار فرد شریف و باسوادی هم هستند سایتوتک ایتالیایی تهیه کردم که بسیار عالی بود و حتی کوچکترین دردی هم نداشت.این نظرها همه و همه از روی سوزش و پاپوش های دلالان است.بدون کوچکترین شکی نمونه ایتالیایی تهیه کنید.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  *** | ۷ ماه پیش
  این اقا خودش فروشنده قرص هست که با اسامی مختلف به اسم مشتری خودشو جا میزنه و قرص تقلبیو جای اصلی میندازه !!!!!
  اصلا قرص ایتالیایی کیفیت نداره و تحت لیسانسه و باعث پارگی رحم میشه
  ۰
  ۰
 
 
ir
سعيدي | ۷ ماه پیش
قرص ايتاليايي رو كه تحت ليسانس هست رو يه اقا با لحجه اصفهاني ميفروشه كه صد درصد بي كيفيت و تقلبيه من ازش تهيه كردم باعث اسيب جدي به رحم شد
پشت قرص مشكي نبايد باشه به هيچ وجه
۰
۰
 
 
ir
پوران علیدوستی | ۷ ماه پیش
سلام ، من قصد تهیه قرص سایتوتک داشتم قبلا به این صفحه مراجعه کردم دیدم یک سری از افراد از سایتوتک ایتالیایی بدگویی کردند و نمونه ی تقلبی خودشان را معرفی کرده اند.
دچار سردرگمی شدم اما آخر نمونه ایتالیایی تهیه کردم و بطور کامل در هفته 10 مشکلم برطرف شد.دوستان اگر قصد تهیه قرص سایتوتک دارید سلامتی خودتان را به خطر نیاندازید و فقط نمونه ایتالیایی یا هلندی تهیه کنید.فقط کتفیه در اینترنت جستجو بزنید سایتوتک ایتالیایی یک فرد شریف و باسواد بیشتر نداره.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سحر رمضاني | ۷ ماه پیش
  دلال محترم چرا براي فروش قرصهاي تقلبي ايتاليايي و پشت مشكي كه عوارض زيادي داره مردمو فريب ميدي
  منم از تو خريدم اقاي اصفهاني!!!!كه جواب هم نداد
  ۰
  ۰
  ir
  shahriar | ۷ ماه پیش
  سحر رمضانی عزیز اگر امکانش هست تصویر اون قرصی که استفاده کردید و نتیجه نگرفتید را نشر بدهید تا ما هم ببینیم..
  والا ما سایتوتک ایتالیایی خریداری کردیم بطور کاملم مشکلمون برطرف شد ، این تهمت های ناروا نزنید.
  دوستان توجه داشته باشید این کامنت از سمت یه تقلبی فروشه که میخواد شمارو گمراه کنه.
  با خیال راحت استفاده کنید که عالیه.
  ۰
  ۰
 
 
ir
ایلیا | ۷ ماه پیش
سلام من برای خانومم از یکی اقوام که پزشک هستن چند بسته گرفتم خیلی خوب جواب داد
بسته ۱۰ تاییشو 75 تومن داد
۱
۰
 
 
ir
داروخانه | ۷ ماه پیش
من قرص رو گرفتم استفاده کردم و جواب گرفتم بدون درد و مشکل
من ۴۵۰ گرفتم ۵ قرص مصرف شد
البته واقعا بعد قرص دوم خونریزی شروع میشه ولی طبق دستور دکتر استفاده کردیم.
۰
۰
 
 
nl
لاله اسکندری | ۷ ماه پیش
این نظر را مینویسم به عنوان فردی که مصرف کننده این قرص بوده و خواستم تجربیاتم را با شما در میان بزارم. من بطور قانونی باید سقط انجام میدادم به دلیل اینکه جنین مشکل داشت سه بار قرص میزوپروستول ایرانی تهیه کردم که متاسفانه اثر نگذاشت و پزشک به من گفتند باید خارجی تهیه کنیم و منم متاسفانه باز هم نمونه بی کیفیت که رنگ نوشته های قرص آبی بودش و چاپ فایزر داشت به من فروختند که متاسفانه باز هم جواب نداد و بعدا متوجه شدیم که قرص ساخت روسیه را به عنوان آلمانی به من فروختند !!! خلاصه اینبار چون از کورتاژ خیلی میترسیدم برای بار پنجم نمونه ایتالیایی تهیه کردم مشخصات قرص هم نوشته های پشتش مشکی رنگ بود و به زبان انگلیسی درج شده بود ساخت ایتالیا و لوگوی فایزر داشت ، من با مصرف دومین قرص خونریزیم شروع شد و اصلا هم درد زیادی نداشت و بطور کامل هم سقط کردم امروز که این مطلب را مینویسم سونوگرافی مجدد انجام دادم و برای حل شدن مشکلم خیلی خوشحالم.به شما توصیه میکنم اگر قصد تهیه قرص دارید فقط نمونه سایتوتک ایتالیایی تهیه کنید. ضمنا مراقب باشید نمونه های فیک را به شما به عنوان ایتالیایی معرفی نکنند.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  رویا | ۷ ماه پیش
  دوستان این فرد مصرف کننده نیست به دورغ خودشو مصرف کننده معرفی میکنه
  فروشنده و دلال قرص های تقلبی ایتالیاییه
  مراقب باشید فریب این افراد رو نخورید
  من با متخصص زنان مشورت کردم گفت قرص ایتالیایی پارگی رحم میاره اونوقات این بیوجدان میاد مردمو گمراه میکنه و میگه ایتالیایی مصرف کنید
  اقا یا خانم دلال محترم دیگه همه مردم میدونن ایتالیایی تقلبیه پس دیگه نمیخواد به عنوان مصرف کننده بیای تبلیغ قرص های بی کیفیت و تقلبیتو بکنی مردم گناه دارن اطلاعات اشتباه نده یکم وجدان داشته باش
  ۱
  ۰
 
 
ir
غزل | ۸ ماه پیش
من با قرص سایتوتک سقط کردم
هفته 6 بودم تقریبا
خیلییییی راحت انجام شد اصلا باورم نمیشه با این قرص این قدر راحت بشه سقط کرد
قرصم 10 تایی و نوشته های پشتش آبی کاربنی بود
شنیده بودم بنفش و مشکی تقلبی هستن.
۰
۰
 
 
قرص اصل نوشته هاش ابی کاربنیه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  دکتر ترانه حسینی | ۷ ماه پیش
  خوانندگان عزیز توجه کنند بنده دکتر ترانه حسینی هستم ، فرد یا افرادی با مشخصات من و با توجه به اینکه من متخصص زنان هستم و در تهران مطب دارم در امر سقط جنین سواستفاده نموده و من از همینجا نیز اعلام میکنم که بنده و همکارانم هیچ اظهار نظری در این باب بطور غیر قانونی انجام نداده و نمیدهیم.
  باید توجه داشته باشید مسولیت هرگونه عوارض شدید و یا مشکلات جدی با خود شماست و هرگز به چنین افرادی اعتماد نکنید.
  ضمنا با توجه به اینکه اطلاعات خوبی در مورد دکتر بدلی داریم و در حال پیگیری جدی این موضوع هستیم تا جامعه را از خطرات ناشی از چنین افرادی پاک کنیم.
  ۰
  ۰
 
 
ir
دکتر حسینی | ۸ ماه پیش
هر قرصی از هر جایی خواستید بخرید دقت کنید ایتالیایی و پشت ورقش نوشته هاش به رنگ ابی نباشه
۰
۰
 
 
ir
کتاایون | ۸ ماه پیش
منم گول یه دلال رو خوردم گفت ایتالیایی خوبه
خریدم
جواب نداد
خدا ازش نگذره
دیگه شماها مراقب باشید گول نخورید
۰
۰
 
 
ir
دکتر ترانه حسینی | ۸ ماه پیش
قرص سایتوتک ایتالیایی 100درصد تقلبی و خطرناک میباشد
به هیچ وجه اعتماد نکنید
قرص سایتوتک نوشته پشت مشکی کپی اصل بوده و توسط فردی کلاهبردار که تحت تعقیب پلیس میباشد به فروش میرسد
مراقب این فرد خطرناک و کلاهبردار باشید
۰
۰
پاسخ ها:
  nl
  پدرام | ۷ ماه پیش
  تو خودت تحت تعقیبی که خودتو به اسم و رسم یه دکتر درمیاری و مردم را سر کیسه میکنی ، منتظر باش که ببینی نتیجه اش را...
  ۰
  ۰
 
 
ir
زهرا | ۸ ماه پیش
من قرص سایتوتک گرفتم با8تا سقط کردم.
۰
۰
 
 
ir
دکتر ترانه حسینی | ۹ ماه پیش
قرص ایتالیایی تقلبی و باعث پارگی رحم میشود
خوشبختانه جمع اوری شده ولی ممکنه هنوز تعداد کمی دست دلالان و افراد سودجو باشد مراقب باشید فریب نخوردید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مجتبی | ۸ ماه پیش
  واقعا فازت چیه ؟؟ فکر کردی بیای اینجا با اسم و رسم یه دکتر این کامنت را بزاری مردم باور میکنند؟؟؟ من خودم به دکتر حسینی که مطبشون داخل خیابان ونک هست اطلاع میدم و میگم به اسم ایشون سایت زدین و قرصای تقلبی میفروشید.
  دلال تو آخه از قرص اصلا سر در میاری ؟ من خودم در به در دنبال سایتوتک ایتالیایی میگشتم پزشک گفته بود فقط ایتالیایی اونوقت تو میگی از سطح بازار جمع شده؟؟ اصلا مگه چنین قرصی در بازار وجود داره که تو بی سواد بتونی تهیه اش کنی؟؟؟؟ مطمئن باش کاری میکنم تحت پیگرد قرار بگیری.
  ۰
  ۰
 
 
us
فاطمه | ۹ ماه پیش
مراقب باشید قرص سایتوتک که نوشته ای ان پشت مشکی است و تحت عنوان ایتالیایی به فروش میرسد رو تهیه نکنید
یه خدا نشناس به من داد بردم داروخونه نشون دادم گفت تقلبیه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بهناز | ۹ ماه پیش
  دروغگوی دلال ، مشخصه این کامنتارو دلالان قرص های روسی و ترکیه میزارن ، قرصای پشت بنفش بطور قطع بی کیفیترین نمونه های بازار هستند.
  ۰
  ۰
 
 
ir
حنانه | ۹ ماه پیش
سلام میشه بگید این قرصو از کجا تهیه کردین.؟؟بخدا دنیا رو سرم خراب شده منم میخوام سقط کنم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  محمد | ۹ ماه پیش
  قیمت قرص سایتوتک ۳۵۰تومنه
  ۰
  ۰
  ir
  الهه | ۹ ماه پیش
  عزیزم خوب سایتوتک ایتالیایی تهیه کن تا سریعتر مشکلت حل بشه.
  ۰
  ۰
 
 
gb
مهرنوش | ۹ ماه پیش
سلام من نمونه ایتالیایی قرص سایتوتک را تهیه کردم بسیار از کیفیتش راضی بودم ، با اینکه سقط من قانونی بود ، داروخانه های دولتی نمونه ایرانی فقط دارند و منم با استفاده از آنها دچار سقط ناقص شدم و جنین در رحمم فوت شد ولی دفع نشد ، پزشکم بهم گفت نمونه خارجیش را از بازار تهیه کنم و منم از یک نفر تهیه کردم و بطور کامل خوشبختانه مشکلم حل شد.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Nazanin | ۹ ماه پیش
  سلام عزیزم قرص خارجی سایتوتک رو از کجا خریداری کردی؟میشه بگید
  ۰
  ۰
  ro
  پ | ۹ ماه پیش
  سلام میشه بگید قرص از کجا گرفتید
  ۰
  ۰
  ir
  مهرنوش | ۹ ماه پیش
  عزیزم جستجو کن سایتوتک ایتالیایی تو گوگل برات میاره.
  ۰
  ۰
 
 
ir
حسن | ۱ سال پیش
ایا برای کسی که قبلا سزارین انجام داده استفاده از سایکوتک خطرناک هست؟ و تا چه اندازه؟
۰
۱
 
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter