دلگرم
امروز: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
علت کوچکی سینه خانم ها چیست؟
471
زمان مطالعه: 7 دقیقه
آیا از کوچک بودن سینه رنج می برید؟ تمام خانم ها همواره بدنبال داشتن سینه هایی زیبا هستند چرا که آنرا نشانه ی زنانگی خود می دانند . سینه های زیبا برای زنان یعنی سینه های سفت ، با قوام و اندازه ای متناسب با اندام است.

علل کوچکی سینه خانمها

آیا از کوچک بودن سینه رنج می برید؟

تمام خانم ها همواره بدنبال داشتن سینه هایی زیبا هستند چرا که آنرا نشانه ی زنانگی خود می دانند . سینه های زیبا برای زنان یعنی سینه های سفت ، با قوام و اندازه ای متناسب با اندام است برخی از خانم ها از داشتن سینه های کوچک گله مندند چرا که غالبا سینه های کوچک موجب افسردگی و ناراحتی آنان می شود و مایلند که سینه هایی بزرگ تر ، خوش ترکیب تر ، زیبا تر ، متناسب و چالاک و رو به جلو داشته باشند .

البته لازم به ذکر است دخترانی که هنوز سینه های آنان در حال رشد است باید صبر کنند چرا که سینه ها بزرگتر خواهند شد . لذا این دستور مخصوص خانم هایی است که دوران بلوغ را پشت سر گذاشته و رشد سینه های آنان کامل شده و از اندازه ی آن راضی نیستند و دوست دارند سینه های بزرگ تری داشته باشند .

با دلگرم همراه باشید تا با راه های مناسب برای درمان کوچکی سینه آشنا شوید.

علل کوچکی سینه خانمها

علت کوچکی سینه در خانم ها

ژنتیک

این مورد شایع ترین علت کوچکی سینه و پستان ها در خانم ها میباشد و معمولا با خوردن خوراکی های بزرگ کننده سینه و یا استفاده از کرم حجم دهنده سینه ها و قرض های گیاهی پاسخ مناسبی نشان میدهد و اینها در بعضی موارد باعث رشد پستان می گردند.

لاغری مفرط

افراد لاغر کلا بافت چربی در بدنشان کم است و همچنین هورمون های جنسی در بدن آنها کمتر از افراد عادی است که این امر باعث کوچک بودن پستان می گردد.

علل هورمونی

الف : هورمون های فولیکولین-لوتئین : [که هر 2 از هورمون های تخمدان هستند] و درصورت کمبود آن ها فقط با تجویز متخصص زنان باید استعمال شوند.
ب : کم کاری تیرویید و هیپوفیز : نیز عامل بسیار نیرومندی محسوب میگردد....درکل کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستانها است.

رژیم لاغری و سوء تغذیه

مخصوصا در خانم های چاقی که بدون برنامه علمی به طور ناگهانی شروع به کم کردن وزن می کنند چربی های بدن کاهش می یابد و چون پستان نیز مقدار زیادی بافت چربی دارد کوچک میگردد و همچنین چروکیده و افتاده میشود.در این افراد چون کوچکی پستان بدنبال رژیم غذایی بوده است بنابراین با توقف رژیم غذایی و برگشت به حالت عادی و استفاده از رژیم پر پروتئین مشکل فرد برطرف خواهد شد; البته ممکن است کمی افتادگی در پستان ها باقی بماند.

در مقابل با کاهش وزن بافت پیوندی و الاستیک نامتغیر باقی مانده و بافت چربی کاهش می یابد. از آنجایی که تغییر وزن موجب نابودی رشته های الاستیک و شل شدن پوست می شوند، بهتر است از تغییرات رادیکالی وزن جلوگیری نمود. یکی از پیامد های حاملگی افزایش حجم سینه هاست. اصولاً پس از خاتمه دوران شیردهی که پستانها به حالت اولیه خود باز می گردند، کمی جمع و چروکیده می شوند.

مکمل های استروژن و پروژسترون، دارو، اختلالات هورمونی، یائسگی و در نهایت کهولت نیز هر کدام به نحوی موجب تغییرات عدیده در حجم سینه ها می شوند. با بالارفتن سن پوست نازکتر شده و هورمونها در بدن افزایش می یابند که به نوبه خود باعث جمع شدن لوبولهای سینه می شود.

اما نگران نباشید یک روش طبیعی برای حفظ طراوت و شادابی سینه ها وجود دارد آنهم :

آمیزش جنسی مداوم در طول زندگی است . اساساْ بانوانی که ازدواج می کنند بخاطر نقش مهم روابط زناشویی و ارگاسم از اندام بهتری برخوردارند . بخصوص در مورد بانوانی که می توانند ارگاسم را تجربه کنند .لذا خانم هایی که هیچگاه ازدواج نمی کنند و هیچگونه ارتباط زناشویی را تجربه نمی کنند غالباْ سینه هایی چروک و اندامی نه چندان زیبا پیدا می کنند مگر با انجام تمرینات ورزشی.

و اما روشی بسیار آسان و بدون هزینه برای بزرگتر کردن سینه های زنان. این روش بسیار ساده و بدون هزینه و قابل اجرا برای همه ی خانم ها است . این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد پستانهایشان به حداکثر خود رسیده باشد.معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد پستانها در پایان دوران بلوغ، پستانهایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند پستانهای بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

برای بزرگ شدن سینه در این روش شما باید سوتین خود را باز کرده و سینه هایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی سینه راست و کف دست چپ خود را روی سینه چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن سینه ها کنید به طوریکه دو سینه را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید.

می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. همانطوریکه قبلاْ گفته ام معمولا زنان لاغر اندام دارای سینه های کوچک هستند .بنابر این خانم ها حتماْ باید کمی چاق شوند لذا به دستوراتی که در این وب برای چاق شدن آمده و دستورات کارشناسی دیگر توجه فرمایید .

----------------------------------------------------------------------------------

درمان کوچکی سایز سینه ها در خانم ها

سویا، کنجد، رازیانه ، هویج ، شیرین بیان ، جو، سیب زمینى یام ، پنج انگشت ، فلفل برى که به صورت قطره هاى روزانه ویتاگنوس و... موجب تحریک و ترشح هورمون استروژن در زنان مى شوند.

ویتامینE یک تنظیم کننده هورمونى است که موجب افزایش ترشح هورمون هاى تخمدان ها مى شود و سطح استروژن خون را ثابت نگه مى دارد.

منابع خوب برم و فیتواستروژن در میوه ها و سبزی ها شامل موارد زیر است:
انواع آلو، توت فرنگی ، سیب ، گوجه فرنگی ، گلابی ، انگور، گریپ فروت ، پرتقال ، تمشک و سبزی هایی مثل مارچوبه ، چغندر، فلفل دلمه ، ساقه کلم بروکلی ، کلم ، گل کلم ، هویج ، کاهو، پیاز، سویا، سیب زمینی ، شلغم و جو.

تخمه آفتابگردان ، کنجد و موادی از این قبیل حاوی فیتو استروژن هستند و میزان این ماده در آنها چندین برابر بیش از سایر مواد گیاهی است

همچنین میتوان از عرق رازیانه یا عرق شوید و عرق گل همیشه بهار که حاوی هورمون زنانه هستند مصرف کرد این عرقیات باعث تنظیم قاعدگی هم میشود . البته در صورتی که علل فوق یعنی لاغری و بی نظمی قاعدگی و... نباشد از این عرقیات میتوان استفاده کرد.

عرقیات مذکور را نباید همزمان با داروهای شیمیایی استفاده کرد و عرق رازیانه را هم بهتر است یک هفته در میان استفاده کرد! چون عرق رازیانه بخاطر داشتن هورمون استروژن موجب چاقی و افزایش وزن هم میشود. همچنین گفته شده زیاده روی در مصرف رازیانه ممکن است معده را سست کند و باعث تشنج هم بشود. برای بزرگ کردن سینه ها فقط از رازیانه استفاده نکنید میتوانید بجای رازیانه از منابع دیگر استروژن مثل شوید-سویا-کنجد-تخمه افتابگردان و.... استفاده کنید

ماساژسینه ها زیر دوش حمام و استفاده از سوتینهای نرم و اسفنجی موثر است ضمنا خواب و استراحت کافی باید داشته باشید .بالاخره در موارد شدید و مقاوم می توان از مشاوره جراحان پلاستیک و نصب پروتز یا ترانسفر چربی و پی ار پی سود جست.


خواهشمنديم اگر سوال يا نکته‌اي براي مطلب علل کوچکی سینه خانمها

در ذهن شما باقي مانده است، آن‌را در قسمت نظرات با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد.

----------------------------------------------------------------------------------

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (471 رای)  

۶۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

مهسا | ۲ سال پیش
میشه بگین اون کمبودی چیه
3
3
مهسا | ۲ سال پیش
من 22 سالمه سینه هام خیلی کوچیکن همش فک میکنم یه مشکلی دارم بزرگ نمیشن هر شب هم ماساژ میدم یا الان 50 روزه ماساژ دادم تا به الان بزرگی احساس نکردم لطفا راهنماییم کنین🙏
4
36
فاطیما | ۲ سال پیش
علت کوچیکی سینه میتونی ژنتیک باشه و شما ۱کمبودی دارید
4
7
Zahra | ۲ سال پیش
سلام من ۱۷ سالمه ک سینه هام خیلی کوچیکن و بخاطر همین اعتماد به نفسم خیلی پایین اومده
کاش یه راه حلی بود که باعث میشد سینه ها سریعتر رشد کنن
لطفا راهنماییم کنید😔🙏
9
34
Zahra | ۲ سال پیش
سلام من ۱۷ سالمه و سینه هام هنوز کوچیکه واقعا بخاطر این موضوع خیلی ناراحتم و اعتماد به نفسمم اومده پایین
چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
2
25
ساحل | ۳ سال پیش
من سینه هام خیلی کوچک هستن ویک بچه۳ ساله هم دارم از کرم بزرگ کننده استفاده کردم ولی بدتر کوچک شدبعداز مصرف اگه میشه یه راهنمایی کنیین
6
24
النا | ۳ سال پیش
دوستان تا میتونید دستمالیش کنید اگه متاهل هستید ازهمسرتان بخواهید وبهتر اینکه باهم سکس داشته باشید به گفته کارشناسها ارگاسم برای تحریک بافت های سینه بسیار کلیدیه برای دخترای مجردم مالیدن سینه میتونه خیلی مفید باشه اینکار حتما جواب خواهد داد
14
20
Setayesh | ۳ سال پیش
من ۱۸ سالمه و وزنمو با رژیم و ورزش کم کردم سینه هام کوچیک شدن اما از اولم زیاد بزرگ و برجسته نبودن معمولی بودن باید چیکار کنم بزرگ بشن اعتماد ب نفسم بخاطر همین موضوع میاد پایین راه حلش چیه واقعا دوس ندارم وزنم زیاد شه من بخاطر اینکه رشتم تربیت بدنیه دائم باید در حال کنترل رژیم غذایی و ورزش باشم و شکمم و خوش فرم نگه دارم راه حلش بدون افزایش وزن چیه با خوردن پروتئین زیاد نمیشه؟قدم ۱۷۰ وزنم ۶۰ یه راه حلی بدین تورو خدا
4
15
طناز | ۳ سال پیش
کسی میتونه‌ بگه چرا سینه سمت چپم کوچیک تر از سمت راسته
8
21
پاسخ ها:
امیر | ۳ سال پیش
دوست ندارم نگرانتون کنم اما بهتره به متخصص لنفاوی مراجعه کنین ..
چون این نامتقارن بودن امکان داره بخاطر رشد توده وغده باشه ..
امیدوارم چیزخاصی نباشه
7
14
فرشته | ۲ سال پیش
وااااای اره ارههههه مال منم دقیقاااااا
1
9
رامین | ۳ سال پیش
من که دوست دارم زن آینده ام سینه هاش کوچیک باشه مثل شناگر ها انگار زنبور نیش زده باشه بسه
24
66
زهرا | ۳ سال پیش
باسلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنید .من سینه هام متوسط و اندازش خیلی خوب اما یهو مدتیه خییییلی کوچیک شدن دلیلش چی می‌تونه باشه
4
33
من هم سینه هام رشد ن | ۳ سال پیش
من هم سینه هام رشد نمیکنه ۱۷سالمه
1
52
Mahsan | ۳ سال پیش
سلام من چندین ساله از کوچکی سینه رنج میبرم و ۱۸ سال دارم و کمی لاغرم چه کار کنم
7
44
مریم | ۴ سال پیش
باسلام من۲۴سالمه قبل از حاملگی وشیر دهی سینه های خوش فرمی داشتم ولی بعداز اون دوران نه، الان پسرم هفت سالشه ومن روز به روزلاغر ترمی شوم و سینه هایم فاقد چربی ،لازم به ذکر است که من دچار بیماری رماتیسم لوپوس شدم وقاعدگی منظمی دارم اینکه این موضوع ارثی نیست وبسیاری از این راهکار هارو امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم
6
17
راصیه حسبنی | ۴ سال پیش
من به خاطر وزن زیادی که کم کردم 2ساله سینم کوچیک شده وشل که اصلن از دیدنش افسرده میشم چیکلر کنم
5
12
حسام | ۴ سال پیش
سلام
رازیانه بیشتر باعث زیاد شدن شیر میشه و تاثیر کمی رو افزایش حجمش داره
2
11
علی | ۴ سال پیش
سلام 21سالمه..سینه هام خیلی کوچیکه قرص یاژل معرفی میکنید؟اگرمصرفش
ون قطع بشه به روزاول برمیگرده یاحجمش ثابته..دردوران شیردهی مشکلی نداره؟
4
20
نازی | ۴ سال پیش
دخترم در حال رشد چکار کنم سینه هاش بزرگ نشه؟
41
14
تمنا | ۴ سال پیش
سلام سینه من خیلی کوچیک چکار کنم بزرگ بشه عرق رازیانه مصرف میکنم
7
22
پاسخ ها:
صائمه | ۴ سال پیش
سلام وقت بخیر ۱۹سالمه تازه رفتم تو ۲۰ سال سینه کوچیکی دارم باید چیکار کنم خیلی خیلی ناراحتم و زجر میکشم بابت این موضوع متحل هستم.
7
52
m | ۴ سال پیش
سلام من 18 سالمه سینه هام اصلا رشد نمکنه همون سایز 60 مونده به کدوم متخصص مراجعه کنم ایا قرص و ژل واسم مینویسه؟
7
36
هما | ۴ سال پیش
من هفده سالمه یعنی صفر هست سینه هام انگار یه دختر چهار پنج سالم کلا صاف صاف یه روز به حسرت موندم یه لباسی بپوشم بهم بیاد به مامانم هم میگم بریم دکتر میگه رشد میکنه اخه تا حالا که رشد نکرده از این به بعد رشد میکنه و یه نکته لاغرم
9
68
پاسخ ها:
Mobina | ۴ سال پیش
اره واقعا. اگه راه حلی پیدا کردید برای منم بگید
0
22
نازنین | ۴ سال پیش
سلام من ۱۹ سالمه و سینه هام رشد نکرده شبیه پسرا میشه راهنمایی کنید
6
30
... | ۴ سال پیش
سلام
ممنون از مطالب خوبتون.. من هجده سالمه و سینه های خیلییی کوچکی دارم.. آیا هنوز هم میتونم امیدوار باشم که بزرگتر میشن یا رشدشون دیگه تمام شده؟!
9
26
آرام | ۴ سال پیش
سلام من ۱۷ سالمه و سینه هام خیلی کوچیکه طوری که سوتین اندازم نیست و مجبورم نیمتنه بپوشم .درصمن لاغر هم هستم وزنم ۴۰ .آیا امکانش هست که سینه هام بزرگ تر شن/؟ چطور؟؟
2
45
شکرنژاد | ۴ سال پیش
من ۳۴سالمه بااینکه سه تابچه شیردادم ولی سایزسینه هام خیلی کوچیکه راهنماییم کنین براحل مشکلم
5
37
zahra | ۴ سال پیش
سلام منم 19 سالمه و همین مسعله برام وجود داره ( نمیگم مشکل و ب جاش از واژه ی مسعله استفاده میکنم چون باور دارم حل میشه و راه حل داره ) .. اولین کاری هم ک میکنم دلیلشا پیدا میکنم مثلا اینکه لاغرم ، عادات غذایی بدی دارم ،، مدام تحت تنش و استرس بیخودی هستم
میخام با مطالعه و مشورت پزشک از ورزش و منابع غذاییی خوب واصلاح رفتارهای غلطم این موضوع را حل کنم .
4
10
پاسخ ها:
سارا | ۴ سال پیش
ایا تاثیری هم داشته ؟ لطفا بگید من خیلی درگیر این مشکلم هستم و نمیدونم باید چیکار کنم
0
9
مرضیه | ۵ سال پیش
من ۲۳سالمه احساس میکنم شل شده چیکار کنم
2
6
فاطمه | ۵ سال پیش
منم میخام سینم بزرگ بشه ۲۲سالمه و سایز۶۵ دوسدارم یکم بزرگ بشه..افتاده نیس روبه جلو فرمش خوبه اما کوچیکه لدفن راهنمایی کنید
6
9
نرگگ | ۵ سال پیش
سلام من 19سالمه سینه هام خیلی کوچیکه روم هم نمیشه برم دکتر خیلیم لاغرم . باید چی کار کرد
1
24
Neghar | ۵ سال پیش
سلام من18 سالمه سینه هام خیلی خیلی کوچیکن لاغرم هستم خیلی خجالت میکشم خواهشا کمکم کنید
1
22
پاسخ ها:
ح | ۴ سال پیش
سلام
اولین راهکار افزایش وزن است
با افزایش وزن توده چربی سینه نیز بیشتر شده و در نتیجه سایز ان افزایش میابد
همچنین مراجعه به پزشک زنان از جهت بررسی علل احتمالی هورمونی ضروری است
1
11
Mahshid | ۵ سال پیش
سلام
استفاده از روغن خراطين خطري نداره؟
چون يه كم تاثير داره
1
5
پاسخ ها:
مریم | ۵ سال پیش
سلام مهشید جان خطری نداره من استفاده کردم از روغن خراطین ولی خیلی کم تا ثیر داره
2
3
Eli | ۵ سال پیش
سلام
من ۱۶سالم ولی رشد سینه هام متوقف شده دکترم رفتم گفته خون رسانی نمیکنه
چیکار میتونم بکنم خواهشا کمکم کنین
1
2
پاسخ ها:
فاطمع | ۴ سال پیش
خون رسانی نمیکنه باید زیر دوش اب سرد سینه هارو بمدت دو دقیقه هرکدوم ماساژ بدین ، ماساژ باعث خونرسانی میشه و ورزش مخصوص سینه هم انجام بدین
1
6
علی | ۵ سال پیش
باسلام اگر فردی که چهل سال داشته باشد وسینه اصلا نداشته باشدمیتوان نتیجه گرفت این فرد حس زنانه کمی دارد وتمایلات او به سمت مردبودن گرایش دارد ودر نتیجه درهنگام نزدیکی وسکس قادرنمیباشد که با شوهرخودارتباط کامل برقرار نماید وازلحاظ پزشکی ایا سینه نداشتن او نشانه ای از تغییرات ژنتکی وتمایل به پسربودن نمیباشد با تشکر
12
5
ثنا | ۵ سال پیش
سلام من 20 سالمه و اصلا سینه م رشد نکرده.یعنی جوریه که میتونم بگم اصلانیستن دقیقا مثل پسراخیلی خجالت میکشم و نارحتم ازاین موضوع .چیکار کنم هیچ مشکلی هم ندارم بجز این و لاغرم هستم
4
25
پاسخ ها:
Seda | ۵ سال پیش
منم دقیقا همین مشکلو دارم ۱۷سالمه و اصن اصن رشد نکرده حتی میتونم بگم تقریبا همسطح شکممه چیکار کنم خواهشن معلومات بدین
0
23
زهرا | ۵ سال پیش
سلام من 20سالمه و اصلا سینم رشد نکرده سایزش 65ب زوره لطفا کمکم کنین میتونم ازقرص ضدبارداری استفاده کنم مجردم
1
8
پاسخ ها:
زهرا | ۳ سال پیش
سلام عزیزان داشتن سینه کوچک جای نگرانی نیست چون بنده ۴۵ سال سن دارم دارای سینه های بسیار کوچک ۳فرزند دارم وانهارا تنها با شیر خودم بزرگ کردم
1
20
یلدا | ۵ سال پیش
خیلیا رو هم قد و هم سن و هم وزن خودم دیدم که سینه هاشون نسبت ب وزن و قد و سنشون بزرگه .منم دوسدارم اونجوری باشم ک لباسی ک میپوشم مجبور نشم سوتین اسفنجی و جک دار استفاده کنم
1
21
یلدا | ۵ سال پیش
سلام من25 سالمه وزنم 50 قدم 165.سایز سینم خوبه چند باشهفکر نکنم 60 باشه کسی ک معلوماتش زیاده راهنمایی کنه از چه قرصی استفاده کنم که سینم رشد کنه روم نمیشه برم دکتر
2
2
پاسخ ها:
ن | ۴ سال پیش
درود. من چند سال پیش از یک سایت بازرگانی خوندم که قرص میریفیکا (امیدوارم درست نوشته باشم) موثر هست اما چون خودم مصرف نکردم و به اعتبار اون هم اطمینانی ندارم، پیشنهاد نمی کنم. فکر می کنم ماساژ از لحاظ علمی هم تاثیر گزار باشه. من این روش رو پیش می گیرم و امیدوارم نتیجه بگیرم. ولی به نظر من شما اگه تنها پیش یک پزشک خانم برید خیلی بهتر و راحت تر می تونید مشکلتون رو حل کنید. پیروز باشید.
2
2
محمد | ۲ سال پیش
میتونم راهنماییتون کنم تا به سایز دلخواه برسین
9
10
امین | ۵ سال پیش
با سلام
بنده علی رغم اینکه آقا هستم لکن راغب هستم در این خصوص نظر بدم. بنده ۳۰ سال دارم و مجرد هستم و علت تاخیر در ازدواج بنده، این هست شدیدا راغب هستم همسری با سینه های بسیار کوچک داشته باشم.
بنابراین جای هیچ نگرانی برای خانم های محترم نیست.
5
29
پاسخ ها:
مهین | ۴ سال پیش
میتونم بپرسم اونوقت چرا؟؟؟؟؟؟؟
2
24
زینب | ۵ سال پیش
سلام من 28سال دارم ومتاهل هستم ازدوران بلوغ سینه هام یکی کوچکتراست ورشدشان متوقف شده وموقع شیردهی اصلاشیرنداشتم وهرگزقبل ازپریودورم ودرد ندارن،یک جورایی میشه گفت سینه هام حس ندارن ومرده بنظرمیان .خواهشمندم راهنماییم کنید
6
5
Z | ۵ سال پیش
سلام من ‌۱۴سالمه سینه های کوچیکی دارم ایا با مصرف رازیانه امکان بزرگ شدنشون هست؟
1
4
پاسخ ها:
خودم | ۵ سال پیش
عزيزم تو هنوز تو سن رشدى .
1
4
برو | ۴ سال پیش
مشکلی نیست نگران نباش
2
1
هانيه | ۴ سال پیش
عزيزم حس نميكني طبيعيه؟
هنوز ١٤ سال سن داري
0
9
عسل | ۵ سال پیش
دکتر طب سنتی چطور؟ مؤثره؟
0
3
سارا | ۵ سال پیش
سلام من 19سالم هست و سینه های خیلی کوچیکی نسبت ب جثم دارم و همه راه هارو امتحان کردم اما هیچ نتیجه ای نداده هیچ مشکل هورمونی هم ندارم لطفا یه راهی نشون بدید برای بزرگ شدن سینه ها
3
11
پاسخ ها:
الهه | ۵ سال پیش
سلام ساراجان.من هم ۱۹سالمه و همین مشکل رو دارم.نمیدونم چیکار کنم و کم کم دارم افسرده میشم
3
9
AZI | ۵ سال پیش
سلام اقای ماسور میشه بگید چطوری ؟
1
10
AZI | ۵ سال پیش
ماسور میشه بگید چطوری میتونید اینکارو انجام بدیم؟
4
5
فاطمه | ۶ سال پیش
سلام....
من16 سالمه و سایز سینه ام70 است و قدم بلنده و از اینکه سینه ام کوچیکه ناراحتمم.
چیکارکنم؟
5
11
پاسخ ها:
ماسو | ۶ سال پیش
ماسور هستم افزایش سایز ۱۰۰% تضمینی در ۵جلسه
27
109

hits