دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۸ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
نشانه های پاره شدن یا آسیب دیدن پرده ی بکارت چیست؟

علائم و نشانه پرده بکارت ناسالم

نشانه های پاره شدن یا آسیب دیدن پرده ی بکارت چیست؟
363
زمان مطالعه: 16 دقیقه
پرده بکارت که در ورودی دهانه رحم واژن وجود دارد معمولا با نزدیکی جنسی از واژن ، از بین میرود ، پرده بکارت پاره شده بعد از دخول جنسی اتفاق میافتد . باکره کسی است که به هیچ عنوان رابطه جنسی نداشته است و پرده بکارت او سالم و بدون پارگی میباشد.

علائم پرده بکارت پاره شده و راه ترمیم بکارت

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشددر اولین بار رابطه جنسی، آن موظف است در طول نفوذ به پاره. این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد.باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود. خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی ست .خونریزی ناشی از STI، ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.خونریزی در حین نزدیکی جنسب می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد. خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد.همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرهستید، ممکن است خونریزی ببینید.خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد. بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.

خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما رخ دهد وجود ندارد.معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است.لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید. پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.

بهترین نکات جهت درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید.تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه،شده سریعا باپزشکتان مشورت کنید.با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش،می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد.این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد. در طی اولین مقاربت دخول، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود.مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.اگر در اولین مقاربت ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.

انواع بکارت

انواع پرده بکارت عبارتند از :

حلقوی : در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند. لذا در خیلی از موارد خون ریزی ندارد.

ارتجاعی : پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود، یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً خونریزی ندارد.

تیغه ای : پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد. خون ریزی دارد.

غربالی : پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است. خون ریزی دارد.

پرده بسته : پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. همان طور که قبلا هم گفتیم، در دخترانی که به سن بلوغ می رسند.در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود. هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد.با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های تجاری دراولین بار مقاربت است.و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.

راهکارهایی برای رهایی از مشکل درد پارگی پرده بکارت

روش اول با درد کمتر : برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد.یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست به مالش سینه های خود و با دست دیگر به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند.

روش دوم با بی حسی : در این روش زن لذتی از طریق دخول نخواهد داشت.در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد.همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.

حتماً بخوانید:
ترمیم پرده بکارت با لیزر - اگه پرده بکارت با لیزر ترمیم شود قابل تشخیص است؟

ترمیم پرده بکارت با لیزر - اگه پرده بکارت با لیزر ترمیم شود قابل تشخیص است؟

روش های دروغین ترمیم پرده بکارت پرده بکارت مصنوعی ای نروزها شاهد شاهکار جدیدی از کشور چین هستیم بنام کپسول پرده بکارت مصنوعی که در واقع یک ورق…

نکاتی درباره چگونگی پارگی پرده بکارت

هیچکس دقیقا نمیداند چرا یک دختر با پرده بکارت متولد میشود انچه همه مامی دانیم اینست که در هنگام تولد دختران با یک غشائ پرده ای شکل نازک بدنیا میایند که با افزایش سن وتحولات هورمونی درحال تغییر وضخیم شدن میشود. در هنگام اولین ارتباط جنسی برخی دختران درد را تجربه میکنند زیرا پرده بکارت درحال پاره شدن است .شما ممکن است با این باور بزرگ شده باشید که پرده بکارت در اولین ارتباط جنسی پاره میشود .بنابراین شما درا ولین ارتباط توقع درد بزرگی دارید.بسیاری از دختران باور به ناخوشایندی ودرد در شب زفاف دارند و چون فکر میکنند چیزی در حال صدمه دیدن وپارگی ست احساس اضطراب وتنش که درنهایت جای خود را به درد میدهددرصورت وجود خونریزی شدید با یک پزشک مشورت کنید و حتما تحت معاینه باشید.در زنانیکه فعالیت جنسی داشته اند بقایای پرده بکارت پاره شده را Carunculae Myrtiform کارنکولا میرتیفورم گویند.۴۴درصد از زنان در طی اولین نزدیکی درد وخونریزی ندارند.خونریزی همیشه دلیل بر پارگی پرده بکارت نیست بسیاری از همسران جوان وبی تجربه در اولین شب نزدیکی اقدام تندوسریع وبدون پیشنوازی می کنند که در نتیجه ممکن است بافت اطراف واژن دچار پارگی و خونریزی شود.پرده بکارت ممکن است در طول یک کشش در نزدیکی سطحی جنسی پاره شود .بنابراین گاهی ممکن است حتی کوچکترین دست کاری باعث تخریب واسیب پرده بکارت شود.همیشه با خودارضایی و استمنا پرده بکارت پاره نمیشود .اگر خودارضایی فقط با تحریک لبیاها وکلیتوریس باشد صدمه ای به بکارت وارد نمیشود ولی اگر با وارد کردن انگشت یا هر چیزی به داخل واژن امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد.

یک نکته مهم اینکه هرگونه نزدیکی جنسی ویا دستکاری بکارت حتی با انگشت حتی اگر پرده بکارت از نوع ارتجاعی باشد و پاره نشود توسط پزشک قابل تشخیص است. دختران بقدری از پارگی پرده بکارت ترس دارند که با کوچکترین اتفاق فکر میکنند که پرده آنها پاره می شود.

تشخیص پارگی پرده بکارت

نحوه تشخیص پرده بکارت پاره شده

در کمتراز ۷۲ساعت از روی لبه های پارگی پرده میتوان تشخیص داد.لبه های پارگی در پرده بکارت معمولا زخمی وقرمز رنگ بوده واثار خون مردگی دران مشاهده می شود.بعد از ۱هفته لبه های پاره شده از مخاط پرده بکارت پوشیده شده و بعد از ۲هفته لبه های زخم رها میشوند ولبه های پارگی ازاد هستند و ازهم باز شده اند وهیچ وقت بهم جوش نمیخورند وهیچ علامت تشخیصی برای اینکه پرده بکارت چگونه پاره شده است وجود ندارد.در سالهای اخیر اعمال جراحی وترمیمی پرده بکارت افزایش یافته است از انجا که روند رابطه جنسی قبل ازدواج زیادشده وسن ازدواج بالا رفته است بسیاری از زنان دست به ترمیم پرده بکارت خود میزنند.تا باعث ایجاد یک ورودی کوچک در واژن شود.ترمیم پرده بکارت معمولا زمانی انجام میشود که هیچ راه حل دیگری وجود ندارد ویک تصمیم کاملا خصوصی میباشد.

حتماً بخوانید:
علت نداشتن خونریزی در اولین رابطه جنسی چیست؟

علت نداشتن خونریزی در اولین رابطه جنسی چیست؟

نکاتی درباره اولین رابطه جنسی + پرسش و پاسخ به سوالات شما کاربران عزیز دلگرم در ارتباط با نزدیکی در اولین شب زفاف - با ما همراه باشید.

ترمیم و جراحی پرده بکارت

عمل جراحی ترمیمی پرده بکارت میتواند به چنددلیل باشد.یا بدلیل ترمیم پرده بکارت پاره شده ویا بدلیل از بین بردن بافت اضافی بکارت بدون سوراخ ومسدود ورودی واژن است.

Hymenoplasty:اساسا هایمنوپلاستی یک جراحی زیبایی برای ترمیم پرده بکارت پاره شده است.برخی افراد این عمل را بدلایل شخصی ویا ازدواج مجدد ویا بعد از تجاوز جنسی انتخاب میکنند.در ترمیم پرده بکارت موقت یا alloplant با چیدمان بقایای کارنکولا وفیوز لبه های غشا با هم در مدت کمتر از ۱ماه از تاریخ ازدواج انجام میشود بطوریکه بخیه داخلی کاملا ناپدید میشود .

Vaginoplasty:دراین عمل یک برش در واژن زده میشود ودوطرف غشا بهم بخیه زده میشود که کانال واژن تنگ تر میشود .این عملیات ترمیم بین ۱تا۲ ساعت انجام میشود وبه مدت زمان بیشتری برای احیا نیاز دارد.

Hymenectomy:هایمنکتومی برای باز کردن لبه های پرده بکارت بسته شده یا مسدود است که اجازه خروج خون قاعدگی وترشحات واژن را نمیدهد وبا یک برش صلیبی شکل اقدام به باز کردن پرده بکارت می کنند.

سوالات رایج در مورد پرده بکارت

پرده بکارت من از نوع حلقوی است.آیا می توانم بادوست پسرم رابطه جنسی داشته باشم؟

خیر. اولا صرف نظر از جنبه پزشکی مساله از نظر شرعی این رابطه حرام است و در صورتی که اتفاق بیفتد زنا شده که گناه کبیره است. ثانیا هر گونه رابطه جنسی و عمل دخولی که صورت بگیرد حتی در پرده حلقوی و ارتجاعی ، توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است، حتی اگر پرده پاره نشده باشد.

آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت پاره شود؟

نمی توان در پاسخ به این سوال نظر قطعی داد. این بستگی به محل واقع شدن پرده بکارت و نیز نوع پرده بکارت و بزرگی و کوچکی انگشت دارد. ولی این گونه نیست که پرده به مرور به وسیله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئی صدمه می بیند. برای تشخیص این پارگی پرده بکارت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

معاینه پرده بکارت

آیا متخصص هنگام معاینه پرده بکارت من می تواند بفهمد که قبلا خودارضایی داشته ام یا نه؟

خیر. اگر خودتان چیزی نگویید ، نه متخصص ، نه همسرتان و نه هیچ کس دیگر ، متوجه نمی شود. ضرورتی هم ندارد که چیزی بگویید. بعضی از پزشکان ممکن است سوالاتی در این مورد از شما بپرسند اما این سوال دلیل بر این نمی شود که چیزی فهمیده باشند.من از پاره شدن پرده بکارتم نگرانم ولی می ترسم برای معاینه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.شما هرگز نباید از مراجعه به متخصص هراسی به دل خود راه دهید. پزشک متخصص نیز انسانی است مانند من و شما که به قوانین انسانی پایبند است.یکی از وظایف اولیه پزشکان رازداری است. در ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی آمده است که افشای اسرار بیماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و یک روز تا یک سال حبس ، یا یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی است. بنا بر این حتی اگر پزشکی چنین کاری را انجام دهد شما از حیث قانونی می توانید علیه وی شکایت کنید.پزشکان دائما با بیماران مختلف سروکار دارند . آن ها بیش از شما به حفظ اسرار پایبندند.اصلا شغل پزشکی به صورتی است که افراد مختلف مشکلات و بیماری خود را در حدی که حتی به نزدیکترین افراد خانواده خود نمی گویند را با آنها در میان می گذارند. بنا بر این ترس به دل خود راه ندهید و حتما برای معاینه مراجعه کنید. البته برای اسودگی خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنید بهتر است.

من در دوره قاعدگی لخته خون مشاهده کردم. آیا این لخته خون نشانه پارگی بکارت من است؟

خیر. وجود لخته خون در قاعدگی طبیعی است و ربطی به پرده بکارت ندارد اما اگر بیش از حد این اتفاق برایتان می افتد ،‌ به پزشک مراجعه کنید تا ادامه یافتن آن منجر به کم خونی نشود و با تجویز داروهای لازم درمان شود.

حتماً بخوانید:
باکره بودن چیست ؟ پرده بکارت کجا قرار دارد؟

باکره بودن چیست ؟ پرده بکارت کجا قرار دارد؟

به دختری باکره می گویند که پرده بکارت او سالم باشد.در زبان فارسی بکارت به مفهوم دوشیزه بودن. استفاده می شود.

من تازه ازدواج کرده ام اما می ترسم خونریزی و درد شدیدی هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟

بیهوده مضطرب نباشید. خونریزی پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتی در برخی به سختی تشخیص داده می شود. اما برای این که درد نداشته باشید ، همسرتان باید با روش درستی عمل نماید. اگر آمادگی روحی لازم برای نزدیکی نباشد و تحریک لازم صورت نگرفته باشد این درد خواهد بود.توصیه می کنم در اولین شب عروسی نزدیکی صورت نگیرد. صبر کنید و با آرامش کامل و آمادگی لازم اقدام کنید. نگران حرف دیگران هم نباشید .قبل از نزدیکی لازم است برای دخول بدن شما انقدر تحریک شده باشد که متمایل به برقراری رابطه شود. پیش از هر چیز باید به آرامش در این رابطه تمرکز کنید و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنید.این مشکل کاملا جنبه روحی دارد. توصیه می کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ایشان اگر درست عمل نماید ،‌ نقش موثر و مهمتری را ایفا خواهد کرد.من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعی که فشار میدهم درد بسیار زیادی را متحمل میشود.

آیا میشود از اسپری بی حس کننده استفاده کرد و اگر می شود: اسپری را باید مستقیما بر روی پرده بکارت بپاشیم؟

برای از بین بردن درد ناشی از پاره نمودن پرده بکارت هرگز نباید از اسپری بی حس کننده استفاده کنید. بسیاری از خانم ها به دلیل حساسیت قسمت‏های داخلی مهبل ، نسبت به داروهای بی حس کننده دچار سوزش شدید می شوند.شما برای برداشتن پرده بکارت همسرتان ابتدا باید آمادگی لازم را برای وی ایجاد کنید.به طوری که ایشان تصور کند صرفا می خواهید به ایشان لذت بدهید و در صدد پاره کردن پرده نیستید. اما در زمانی مناسب به طور ناگهانی اقدام به فشار مناسب جهت پاره کردن پرده کنید.اگر فشار شما ارام (کند و به مرور) باشد طبیعی است که درد آن و نیز نگرانی همسرتان اجازه نمی دهد که ادامه دهید. اما در پرده های معمولی اگر به صورت ناگهانی اقدام شود مشکل حل می شود. برای شما یک مثال می زنم : اگر دندان پزشک ، دندان سست را بدون شدت و فشار لازم و خیلی کند و آرام بکشد ، طبعا شخص خیلی آزار خواهد دید.اما اگر غافلگیرانه و به یکباره اقدام کند ، موفق خواهد بود و درد کمتری هم متوجه شخص می شود.

توجه: در برخی از افراد پرده به صورتی است که باید با جراحی برداشته شود. روشی را که گفتم آزمایش کنید . اگر درست عمل کردید و جواب نداد جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان اقدام کنید.

من مدت ها پیش خود ارضایی می کردم بدون وسیله ی خارجی. یک بار چند قطره خون بعد ازخودارضایی دیدم و نمی دونم پرده ام پاره شده یا نه جرات دکتر رفتنم ندارم. آیا پرده ام پاره شده؟ در صورتی که انگشت یا شی خارجی را وارد واژن خود نکرده باشید ، نباید جای نگرانی باشد و پرده شما سالم است. ممکن است عامل خون ریزی چیز دیگری باشد که برای درمان آن باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. در عین حال به شما توصیه می کنیم هر چه زودتر خودارضایی را ترک کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (363 رای)  

۱۱۰ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

زهرا | ۲ سال پیش
سلام من دیشب اولین رابطه جنسیم با شوهرم بود قبل از اینم ن خودارضایی کردم و ن چیزی داخل ولی دیشب ن دردی خس کردم ن خونی اومد چرا ؟
2
3
........ | ۳ سال پیش
سلام
من یه دختر... ساله هستم و به مدت یک سال پیش ک از پرده بکارت خبری نداشتم خود ارضایی کردم البته خدارو شکر الان ترک کردم و توبه ولی نگرانم چون که برای این عمل زشت از روی شورتم نصف بند انگشتم رو بردم تو البته یک مقدارش رفت تو درد و خون ریزی نداشتم الان نگرانم به حدی ک شبها نمیتونم بخوابم و حالم بده از استرس لطفا به جون عزیز تون قسم میدم بهم یه کمکی بکنینن ممنونمم
1
24
. | ۳ سال پیش
ببخشید من دقیقا پایین پایین پردم یه سوراخه البته وقتی کاملا لنگها باز میشه یا با پشت به کمر لنگاهامو باز میکنم حس میکنم یه بادی می‌ره داخلش
من خود ارضایی داشتم اما اصلا چیزی وارد نکردم و حتی انگشتمم به داخلش نزدم
یعنی پرده من پاره شده؟!!!!!!!!؟!!
خواهش میکنم بگید
4
27
غغغغ | ۳ سال پیش
سلام خسته نباشید
من وقتی که 10 سالم بود انگشتم رو کامل وارد واژنم کردم
اما هیچ خونی نیومد آیا ممکنه پرده نداشته باشم
خواهش میکنم جواب بدید
چون من میترسم به مامانم بگم از این موضوع 5 ساله که گذشته
0
13
ناشناس | ۴ سال پیش
آیا وقتی دلدرد خفیف و تب ولرز و سردرد خفیف داری و شکل واژن تغییر کرده و لبه های آن چروکی ایجاد شده نشانه ی پارگی بکارت است؟
0
13
sahar | ۴ سال پیش
سلام من امروز خود ارضایی کردم خود ارضای هم بدون دخول و تنها با تحریک دیواره های واژن همران بود پاهامو بالا بردم و با ایینه نگاه کردم هیچ چیزی مشاهده نکردم تا الان هم چیزی به داخل واژنم وارد نشده و خونریزی و دردی نداشتم احتمال داره پردم پاره شده باشه خیلی نگرانم
1
13
???? | ۴ سال پیش
ببخشید من هنگام شستن انگشتم به ناحیه تناسبی برخورد کرد
داخال نرفت امکان این پرده پاره شده باشه هست
لطفاً زود جواب بدید
چون من خیلی ترسیدم
11
5
Sara | ۴ سال پیش
سلام اگه پرده پاره بشه رنگ خونش اول قرمزباشه وبعدتبدیل به قهوه ای بشه یعنی پردم پاره شده؟
10
11
مهسا | ۴ سال پیش
من وقتی بچه بودم یعنی 9 ساله بودم انگشت اشارمو وارد دخول کردم اما انگشتم را نصف وارد کردم سوزش کمی را احساس کردم و دستم را عقب کشیدم نه احساس درد و خونریزی داشتم آیا پردم پاره شده؟؟؟
3
17
Aysan | ۴ سال پیش
سلام من ی دختر ۱۸ ساله هستم
وقتی بچه بودم یعنی تقریبا ۱۲سالم بود انگشتم میکنم داخل واژنم اونم از سر کنجکاوری بعدع اینکارو تکرار میکنم بعدع چندسال متوجه شدم نباید اینکارو انجام میدادم الان ک میخوام ازدواج کنم میترسم برم معاینه وبهم بگم پرده بکارتم پاره شده خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ذهنم درگیرع من چجوری میتونم ثابت کنم ک اینکارو خودم انجام دادم
9
23
مهسا | ۴ سال پیش
سلام لخته های خونی بزرگ در هنگام پریود به پرده بکارت ضرر داره
5
8
... | ۴ سال پیش
اونموقع که من عفونت گرفتم ۸سالم بود ودلان که ۱۶سالمه تازه فهمیدم بکارت چیه ...
3
3
... | ۴ سال پیش
سلام .من بچه که بودم ی عفونت خیلی شدیدگرفتم .عفونت خیلی بدبود .تاقبل ازاینکه دوره درمان تموم شه خیلی به خودم فشارمیاوردم ‌.از درد دلم میخواست زمین روگازبگیرم بخاطر این بادستم خییییلی به ....فشار میداد . خون ریزی هم نداشتم الانم من ۱۶سالمه ودارم میمیرم ... لطفا بهم کمک کنین
1
2
ناشناس | ۴ سال پیش
سلام ببخشید خود ارضایی با مالش خفیف و پشت سرش برای مدت کوتاهی کمی سوزش بدون خونریزی ممکن است پرده پاره شده باشه؟ و من هر باری که این خود ارضایی با مالش کم رو انجام میدادم سوزش کمی و در مدت کوتاهی رو داشتم
5
5
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
بله امکان پاره شدن وجود داره ولی نگران نباشید پرده ممکن است با وارد شدن هر ضربه ای پاره شود و اگر حتی خودارضایی نکنین یا رابطه نداشته باشین با اسب سواری یا ژیمناستیک پرده پاره میشود
2
1
سمیرا | ۴ سال پیش
اگه الت مردوارد واژن شودولی نه دردونه خونریزی وسوزش باشه بکارت سالمه
3
5
N | ۴ سال پیش
من خودارضایی کردم و خیلی پشیمانم ودیگر قصد ترم ندارم را تکرار کنم اما وقتی این کار را کردم در لباس زیرم چند قطره خون مشاهده کردم میترسم من چیزی وارد نکردم فقط پتو رو لای پام گذاشتم یعنی پرده من پاره شده؟
2
3
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
بله پرده پاره شده است (احتمال دارد) پرده با هر ضربه ای پاره میشود حتی اگه رابطه یا خودارضایی نداشته باشید مثلا با ورزش اسب سواری یا ژیمناستیک
8
3
نگار | ۵ سال پیش
سلام من می خواسم بدونم ایا دکتر ماما می تونه تشخیص بده اسیب یا پارگی پرده بکارت در اثر چه اتفاقی یا چه چیزی بوده است؟
2
3
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
خیر چون پرده شما از بین رفته دکتر اصلا پرده ای نمیبینه که بخواد تشخیص بده
1
4
س | ۵ سال پیش
سلام من چند روز پیش رابطه داشتم ک اتفاقی آلت ب واژنم خورد و خون اومد من بعده 4 روز رفتم دکتر معاینه کرد گفت ک چون تازع پاره شده کمی کبوده ولی نصفه پرده ام رفته و در رابطه بعدی احتمالش هست ک بازم خون بیاد؟و بگم ک آلت کامل نرفت تو فقط ب جلو خورد.آیا واقعا امکانش هست ک نصفش فقط پاره شده باشه؟؟؟؟
2
4
سارا | ۵ سال پیش
سلام اگه پرده بکارت ارتجاعی با انگشت پاره بشه داخل آزمایش مشخص میشه که با انگشت بوده؟
2
2
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
خیر امکان تشخیص وجود نداره
2
3
شیدا | ۵ سال پیش
سلام
من‌ از رو یه دیوار کوتاه پریدم. آیا امکان پارگی بکارت هست یا خیر؟
2
3
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
بله . پرده بکارت به دلیل نازک بودن با ضربه ای شدید و در بعضی مواقع جزعی پاره میشود
2
4
الهه | ۴ سال پیش
بله امکان پاره شدن پرده هست چون پرده بسیار نازک است
6
5
zri | ۵ سال پیش
سلام ،نمیدونم پاسخگوی ب من امکان داره یا ن ولی امیداوارم جواب بدین لطفا:)

من خیلی وقتع خودارضایی میکنم ولی راسش الان با تشویق کردن خودم ۷۰ روزه ک میتونم انجام ندم و تازه میفهمم چ لذتی داره ک ادم خودش باشه
ولی من میترسم چون اندام تناسلی من دو لایه کلفت و حالت گوشتی بیرون زده و میشه؟
2
5
علی | ۵ سال پیش
سلام
نامزد بنده ادعا داره که چندین سال با انگشت خود ارضایی می کرده و به همین دلیل واژن عادت کرده و بکارتش سالمه! و ادعا میکنه که هیچ رابطه جنسی ای نداشته
لطفا راهنماییم کنید، ایا واقعا امکانش هست که مکرر با انگشت خودارضایی کنه و کامل انگشت رو داخل واژن کنه اما بکارت سالم بمونه و پارگی نداشته باشه؟؟ ممنون میشم کمکم کنید خیلی فکرم درگیره!
1
3
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
بله . امکان اینکه همسر شما خودارضایی کرده باشه و پرده اش سالم باشه وجود داره چون ممکنه ضربه ای به پرده وارد نشده باشه و پرده سالم بمونه
2
4
محسن | ۵ سال پیش
با سلام
ممکن است بعضی خانوم ها کلا پرده نداشته باشن ؟ ایا این امر به صورتی ارثی است ؟ از کجا بفهمیم که این خانوم به صورت مادرزاد پرده نداشته یا اینکه براثر رابطه جنسی پاره شده ؟
1
1
yasamin | ۵ سال پیش
من مدتها پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم وهنگام رابطه متوجه لخته خون شدم آیا ممکن است پرده من پاره شده باشد؟
0
3
بنیامین | ۵ سال پیش
سلام نامزد بنده تو 9سالگی دراثریک ضربه تنه یک نهال به قسمت واژن چند لکه خون مشاهده کرده. ایااین خون ریزی باعت پارگی پرده بکارت می‌شود؟ اگر پاره شده طی 10سال ترمیم میشود؟
1
2
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد .. ولییی به هیچ وجه پرده بکارت ترمیم نمیشود
2
4
فاطمه | ۵ سال پیش
سلام من چند روز پیش رابطه داشتم و یکدفعه حس کردم که داخل شد ولی خیلی نه ی کم خون اومد خیلی کم وبعدش اصلا نه درد داشتم نه خونریزی ایا پرده ام مشکل پیدا کرده؟؟؟؟از کجا بفهمم سالمه یا نه
0
1
پاسخ ها:
هانیه | ۵ سال پیش
سلام بعضی وقت ها هم پاره شدن بکارت بدون علاعم است واین بستگی به هورمون های بدنت داره به نظر من که به احتمال 99درصد پاره شده ولی بازهم به پزشک مراجعه کن
0
3
.... | ۵ سال پیش
سلام ببخشبد من خود ارضایی کردم ولی فقط مالش چیزی نزدم داخل واژنم
ولی حس میکنم پردم پاره شده. یعنی پردم پاره شده؟؟؟؟
0
3
پاسخ ها:
معصومه | ۵ سال پیش
عرض سلام وخسته نباشيد ايا بعد از گذشت چند سال دكتر ماما و يا حتي پزشكي قانوني متوجه ميشود ك پارگي بكارت براثرواردكردن انگشت بوده و دراثر نزديكي پاره نشده؟؟؟؟؟؟
2
3
....... | ۵ سال پیش
سلام.من یک دخترم و یک ماهه پریود نشدم.امروز چیز سنگینی رو با پام ب جلو حل دادم و وقتی ب دستشویی رفتم چند قطره خون قهوه ای رنگ مشاهده کردم. امکانش هست پردم اسیب دیده باشه
2
1
پاسخ ها:
هان | ۵ سال پیش
ن امکانش نیست با حل دادن شی آسیب ببینه .
0
3
زهرا | ۵ سال پیش
سلام من یک بار موقع قاعدگی که خودم را نظافت میکردم انگشتم یک دفعه داخل سوراخ رفت تا یک بند آیا ممکن آیا پرده پاره شده باشد
1
1
Zeynab | ۵ سال پیش
سلام من با همسرم رابط داشتم اولین بار خون اومد الان برای سومین بار باهم رابط برقرار کردیم کمی خون ریزی داشتم علاتش چیست؟
1
0
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
به دلیل اینکه پرده ها شکل های متفاوتی دارند طریقه پاره شدن پرده هم فرق میکند و چیز مهمی نیست . تا پرده شما کاملا از بین برود خونریزی دارید نگران نباشید
1
0
حدیث | ۵ سال پیش
سلام. من حدود 10 سال پیش به خاطر خودارضایی چند قطره خون دیدم خیلی ترسیده بودم که پرده بکارتم رو از دست بدم.با مادرم پیش دکتر هم رفتم ولی از ترسم نگفتم تا الانم هرچی خواستگار داشتم رد کرد کردم ولی الان یه پسری رو خیلی دوس دارم بهش هم این ماجرا رو گفتم اونم منو پیش یه دکتر زنان برد جواب دکتر هم این بود که پارگی جزئی در قسمت 12 هس ولی چون نشانه های مدخولی نیس گواهی سلامت میدهم. الان موندم چطوری به مادرم بگویم. تورو خدا راهنمایم بکنین. نکنه مادرم در موردم فکر بد بکنه.
0
2
پاسخ ها:
الهه | ۴ سال پیش
نباید به هیچ عنوان به خواستگاران خود را رد میکردید چون پرده بکارت به دلیل هر ضربه ی ناگهانیی پاره میشود و جای نگرانی نیست
1
2
tiyam | ۴ سال پیش
سلام خسته نباشین دختری دارم یک ساله ونیمه که وقتی میخوام شلوارشوعوض کنم میبینم که به خودش دست میرنه والان چندروزه وقتی میخوام بشورمش گریه میکنه به نظرشماآسیبی بهش واردشده؟؟؟؟؟لطفاجواب بدین خیلی خیلی نگرانم ممنون
1
2
elsana | ۵ سال پیش
سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم بابتش خیلی نگرانم من نیم ساعت پیش دستشویی رفتم دستشویی بزرگ ببخشید که واضح میگم شاید سوال بقیه ام باشه خیلی سخت تونستم دستشویی کنم بره همین یکم به خودم فشار آوردم و این باعث شد ترشح از واژنم بیاد یه قسمت از ترشحی که اومد خونی بود قشنگ دیدم که خون بود اندازه ی یه نخ انگار که نخ قرمز بود نگران شدم گفتم بیام بپرسم که این نشونه اینه که به پردم آسیب رسیده یا نه ممنون میشم پاسخ بدین از مادرم پرسیدم اون بهم گفت چیزی نیست ولی خب خواستم مطمین شم .
0
2
.... | ۵ سال پیش
سلام من خودارصایی انجام دادم و خیلی اروم با دست ناحیه کلیتورس رو انجام دادم و بعد از چند ساعت خون اومد ایا بکارتم اسیب دیده تورو خدا جواب بدین زود خواهش میکنم
0
2
پاسخ ها:
yasamin | ۵ سال پیش
آره عزیزم به احتمال۷۰ درصد پاره شده
4
3
ترنم | ۵ سال پیش
سلام خسته نباشید .من قبلا با پسری دوست بودم الان مدتیه ک نامزد کردم شوهرم بامن رابطه جنسی داشته در روزی ک من چن ساعتی پریود شده بودم و بعذ زدن بکارتم چن قطره خون کم دیده شد و میگن مال پریود بوده ایشون شک دارن من قبلا رابطه جنسی داشتم و بکارت نداشتم ایا راهی هست بتونم اثبات کنم که پرده من سالم بوده و رابطع از جلو نداشتم؟
1
3
مریم | ۵ سال پیش
:(درد توی مهبل علتش چیه بااینکه هیچ رابطه ای جنسی نیس فقط مالش خود ارضایی
0
0
مریم | ۵ سال پیش
سلام من هیچ رابطه ی جنسی ندارم ولی بعضی وقتا احساس درد تو مهبلم میکنم علتش چیه
0
1
سما۵۶ | ۵ سال پیش
ببخشید من در بچگی فشار آب ب واژنم خورده و کمی خون اومده بنظرتون اسیب دیده یا پاره شده؟
0
1
زهره | ۵ سال پیش
سلام
اگر پرده بکارت در اثر ورود انگشتمون پاره شده باشه پزشک می تونه تشخیص بده که در اثر چیز دیگری پاره شده و در اثر رابطه جنسی این اتفاق نیافتاده ؟
2
1
Roya | ۵ سال پیش
سلام 5روزهستش که با نامزدم رابطه جنسی داشتم چیکارکنم چه چیزایی رو باید رعایت کنم که دچاربارداری یا بیماری نشم.شک داشتم که منی رفته باشه تو واژانم بخاطر همین دیروز رفتم قرص لوونورژسترل0.75
گرفتم خوردم ایا کاردرستی کردم؟
فعلا نمیخوام بکسی از خانواده هام بگم تا یکی دوسال دیگ ازدواج کنیم خواهشن کمکم کنید بگین باید چیکارکنم تا مشکلی مثل بیماری یا عفونت یا بارداری برام پیش نیاد راستش خیلیییی نگرانم.
1
1
maryam | ۵ سال پیش
سلام.سه روز از زمان پریودم گذشته ولی هنوز نشدم و با مالش واژنم خودارضایی کردم و بعدش که رفتم دستشویی روی دستمال خونی شد که شفاف بود یعنی پردمو از دست دادم؟ دخول نداشتم ولی ناخنم بلند بود ینی میشه ناخنم باعث پارگی پردم شده باشه؟؟امکانش هست خون بخاطر پریودم باشه که عقب افتاده بعدش دیگ خونی نیومد فقط ترشحات قهوه ای رنگ.تورو خدا جواب بدین خیلی ناراحتم
0
2
؟ | ۵ سال پیش
سلام من چند باری که خودارضایی داشتم انگشت اشارمو داخل کردم ولی نه دردی داشتم نه خونریزی ینی من پرده ندارمممم؟؟؟؟؟لد
فن جواب بدین ینی مردم من:(
1
1
پاسخ ها:
مهسا | ۵ سال پیش
سلام من هنگام عادت ماهيانه همش دستمال كاغذي ميزاشتم وقتي ك عادت ماهيانم تموم شد ديدم ك يه دايره كوچيك سوراخ درون پردم هست أيا اين نشانه پارگي پرده هست
4
0
نگین | ۵ سال پیش
سلام من از پشت رابطه داشتم که همون موقع ضربه محکمی به واژنم برخورده کرده پایین واژنم زخمی شد کمی خون اومد ولی به قسمت خیلی پایین واژنم که دست میزنم انگار انگشتم میره داخل احساس میکنم پردم پاره شده ایا پردم پاره شده؟
2
2
یسنا | ۵ سال پیش
سلام ببخشید موقع پریودی انگشت کنی پرده بکارت پاره میشه تورو خدا جواب بدین
0
1
پاسخ ها:
عطی | ۵ سال پیش
اره پاره میشه باید مواظب باشی که پاره نشه
0
2
ففف | ۵ سال پیش
سلام خسته نباشید میدونم شاید مسخره باشه ولی با دیدن فیلم های جنسی امکان پارگی است چون بعدش خون دیدم البته نزدیک به پریودیم هم هست از دهانه‌ی رحم من مایع های سفید رنگی هم میاد حالا امکان پارگی پرده بکارت هست
1
1
مبینا | ۵ سال پیش
من 16سالمه همیشه باانگشت پرده ام راپاره می کردم اما اولش نمی دونستم اما هیچ نزدیکی نداشتم فقط باانگشت انجام می دادم پرده ام کاملا از هم جداشده آیا آسیب خورده
1
2
بی نام | ۵ سال پیش
دکتر کسی دست نزنه ب پرده ولی خونریزی داشته باشی از بین بره پرده
1
2
قاسم | ۵ سال پیش
من یک ماهه که ازدواج کردم بعد اولین دخول خونریزی وجود نداشت ولی بعدا که التمو تمیز کردم چند لکه خون دیدم روی دسمال کاغذی و الان بعد یکماه قصد بچه دار شدن دارم ولی منی همسرم وارد بعد اینکه وارد بدنم میشه بعد چند لحظه خارج میشود ممنون میشم کمکم کنید.
2
0
ناشناس | ۵ سال پیش
سلام ببخشيد من الان نزديك ازدواجمه به ياد دارم تو ٦٧سالگي از نادوني انگشت اشاره ام رو داخل واژنم كردم وبعدش خون ريزي نديدم فقط كمي هنگام ادرار سوزش داشتم الان با توجه به سايتتون متوجه شدم پرده ام نوع حلقوي هست ميخوام ببينم الان پرده من اسيب دده است؟ يا امكان داره اسيب ديده باشه افسرده شدم و واقعا از اين ك سالم نباشم ميترسم لطفا كمكم كنين
0
0
.... | ۵ سال پیش
سلام.من ۲۱سالمه واز چند سال پیش با انگشتم خودارضایی میکردم و فکر میکردم پرده داخله ولی الان ک فهمیدم پرده کجاست واقعا نگرانم من هنگام خودارضایی هیچ وقت درد یا خون ریزی نداشتم برا همین شک نکردم تا الان که فهمیدم پرده کجا قرار داره.توروخدا کمکم کنید من خجالت میکشم دکتر برم برا معاینه
1
4
... | ۵ سال پیش
سلام،بعد از رابطه از پشت بعد نيم ساعت تا ٤٠دقيقه از جلو خونريزي داشتم،و ٢روز از پاكي پريوديم گذشته و ترس از اين دارم ك اسيبي ب پرده ام وارد شده لطفا كمكم كنين خيلي ميترسم
1
1
Fatemeh | ۵ سال پیش
سلام من بانامزدم رابطه داشتم ن درحد دخول فقط بصورت مالشی اما احساس کردم یه ضربه ی محکمی ب واژنم خورد اون لحظه نگا کردم هیچ خونی نبود امابعدنیم ساعت که رفتم دستشویی دیدم یه قطره لکه ی خون اومد ممکنه پرده ام آسیب دیده باشه
0
2
لیلی | ۵ سال پیش
من 6 روزه ک عروسی کردم. از وقتی ک پردم رو از دست دادم قسمت پارگی پرده و واژنم گوشتش سفید پررنگی شده دلیلش چیه؟ ایا عفونت هست یا طبیعی هست
1
0
راحله | ۵ سال پیش
سلام خسته نباشیدروزاول پریودی که فقط لکه بینی داشتم نزدیکی فقط درحدسرآلت بوده که وقتی اوردبیرون خون سرش بودیعنی پرده ندارم
1
2
ریحانه | ۵ سال پیش
سلام۲۲سالمه سوال من پیچیده هست ولی از وقتی که فهمیدم چیزی بنام پرده نازک غشای مانندی اطراف واژن وجود داده تازه فهمیدم چقدر حساس بوده . خودارضایی داشتم سالها ولی نمی دونسم از وجود پرده نازک ولی یادم میاد چیزی داخل نکردم و مدتی بواسیر هم داشتم به دلیل سندروم تحریک پذیر روده و شکم درد و........الانم در وضیعت بدی به سر می برم سوال اصلی اینک که چرا من وقتی دستشویی میریم همین که زور میزنم واژنم باز میشه حتی برای دفع ادار و مدفوع یعنی من پرده ندارم دارم دیونه میشیم بعد بدون زور جمع میشه رابطه ام نداشتمو ترشحات زرد رنگ و سبز داشتم گاهی .حتی قبل پریود بعد پریود این ترشح رو داشتم .احتمال وجود داره پرده به مرور از بین بره یعنی هی خراش بیشتر یا ساییدگی بیشتر و کلا از بین بره بدون خون ریزی و اینک من پریود بسیار نامنظم دارم و رنگ پریودم عجیب. خواهش جواب بدین حالام در شرف ازدواجم و خانواده همسرم و خودم به شدت روی پرده تاکید دارند .حالا من چیکار کنم یک عمر سرزنش باید بشنوم خواهش می کنم جواب بدین احتمال داره پرده رو از دست بدی بدون خون ریزی باشه .
0
3
Nazanin | ۵ سال پیش
سلام
من وقتی بچه بودم انگشت داخل واژنم کردم و خونریزی داشتم
آیا میشه گفت پاره شده!؟
0
2
پاسخ ها:
بله | ۵ سال پیش
بله پرده شما پاره شده باید بری پیش دکتر
1
1
Nazi | ۵ سال پیش
سلام میخواستم بپرسم من توسط دوربین پرده بکارت خودم رو معاینه کردم و تا حالا نزدیکی نداشتم ولی در قسمتی از پرده بکارتم شیار هایی هست که نگرانم کرده چه کار باید بکنم
0
0
پاسخ ها:
آوا | ۵ سال پیش
عزيزم اونا طبيعيه نگران نباش سالمه
0
1
ساناز | ۵ سال پیش
باعرض سلام من میخواستم بدونم افتادن پرده درد داره اگه خودمون بیندازیم و با مالش میشه پرده رو انداخت؟؟
0
0
پاسخ ها:
سنا | ۵ سال پیش
سلام خسته نباشد من چند روز پیش ازدواج کردم ولی هنوز هیچ از پرده بکارت خونی نیومده چیکار کنم یعنی هنوز پاره نشد
0
2
ساناز | ۵ سال پیش
سلام
من میخواستم بدونم افتادن پرده درد داره اگه خودمون بیندازیم؟؟
آیا با مالش پرده میفته؟؟
1
0
ساناز | ۵ سال پیش
میخواستم بگم با مالش میشه پرده رو انداخت؟ اگا با مالش بیفته درد داره؟؟؟
1
0
رها | ۵ سال پیش
سلام.لطفا سریعتر جواب دهید.وقتی پزشکی قانونی نسبت به پرده بکارت نظر سلامت وعدم دخول را می دهد ولی پزشک متخصص نظریه پارگی جزئی را میدهد؟تکلیف چیست؟بالاخره سالم است یا نا سالم؟
0
0
نگین | ۵ سال پیش
سلام.خواستم بگم من در قسمت لبه واژنم کمی خارش احساس کردم وقتی با انگشتم خاراندمش کمی خون دیدم ولی هیچ دردی نداشتم شکل پرده ام هم زیاد تغییر نکرده بنظرتون پرده ام پاره شده
1
0
عزیزی | ۵ سال پیش
واینکه شلی پرده قابل ترمیم هست؟
1
1
عزیزی | ۵ سال پیش
سلام
من دانشجوی مامایی هستم. دوستی به من مراجعه کرده وگفته که به چند تا ماما ویک متخصص زنان مراجعه کرده واوایشون بعد معاینه گفتند ناسالم هستند. گفتند که لبه پزده سالم ولی خیلی شل ویک خراش کوچک در بدنه پرده وجود دارد. یکی از ماما ها گفته شاید مادر زادی هست. خودش هم هیچ رابطه ای نداشته. به نظر شما پرده ای که حلقوی هست و رابطه که باعث شل شدن شده باید باعث پارگی لبه ها بشه دیگه. درسته؟
1
0
مسکا | ۵ سال پیش
سلام من همیشه رحم درد هستم نمیدونم از تاثیر چی هست میشه بگید چرا رحم دردم
0
0
ستاره | ۵ سال پیش
4 ماه صیغه شدم ولی باکره بودم با همسر نزدیکی داشتم اما نه بصورت دخول بلکه بصورت اینکه همسرم آلتش رو به دهانه رحمم بصورت افقی می مالید امکانش هست که پرده بکارت در این صورت پاره بشه
0
0
پاسخ کارشناس:
همسرتون آلتش رو به دهانه رحمتون می مالیده و دخول کامل نداشتید ؟؟؟ اگه منظورتون از دانه رحم ! همون واژن بوده , خیر با اونکار پرده آسب نمیبینه.
f | ۵ سال پیش
سلام آیا خودارضایی بدون وارد کردن چیزی داخل باعث از بین رفتن بکارت میشود اگر علائمی همچون لخته خون و سرخی واژن داشته باشد چطور ترو خدا جوابمو بدید
1
2
لنا | ۶ سال پیش
سلام خسته نباشید من دو روز پیش با نامزدم نزدیکی داشتم اما الت نامزدم تو نرفت فقط در حد مالیدن بود میخواستم بدونم این باعث پارگی پرده میشه یا نه بعد از اون من خونریزی نداشتم فقط کمی کمر درد داشتم
0
0
پاسخ کارشناس:
توضیحات شما نشانگر این است که آسیبی به پرده شما وارد نشده ولی نامزدتون بیشتر میدونه که آلت تا چقدر وارد شده اگه در اندازه 2 بند انگشت وارد شده باشه میتونه آسیب زده باشه به پرده شما و همیشه هم با خونریزی همراه نیست
نازنین عبدی | ۶ سال پیش
لطفا کمکم کنیداصلا سکسی نداشتم ولی تا ته انگشتم در واژن وارد شد دردی نداشتم میخوام بدونم دلیل برنداشتن پرده است یاپرده دارم ؟؟
0
0
فاطمه | ۶ سال پیش
سلام من یکبار با نامردم نزدیکی داشتم که فقط یکم دردم گرفت و اون هم ادامه نداد و هیچ خونی از من خارج نشد و اصلا هم درد نداشتم بعدش می خواهم بدونم بکارمت سالم هست یا نه
0
0
...... | ۶ سال پیش
سلام من چند بار انگشتم رو به اندازه دو بند انگشت کردم داخل واژنم اما نه خون اومد و نه دردی داشتم یعنی بکارتم آسیب دیده؟ لطفا جواب بدید
1
3
نسيم | ۶ سال پیش
مالش واژن در صورت وجود بكارت ميتونه به بكارت آسيب بزنه ؟
در صورتي كه هيچگونه دخولي انجام نگرفته باشه
1
1
... | ۶ سال پیش
سلام من ....... هستم من 14 سالمه و هنوز پریود نشدم و من دیروز با انگشت خودارضایی می کردم و شبش متوجه خون ریزی شدم و مقدارش هم خیلی شدید نیست الان من واقعا ناراحتم و می خواهم بدونم که پرده ی بکارتم پاره شده یا واسه اولین بار پریود شدم ؟؟؟ممنون
0
0
پاسخ ها:
.................. | ۵ سال پیش
ب نظر من نه پریود شدی
0
0
Hadis | ۶ سال پیش
سلام.من پارسال همین موقع ب پزشک مراجعه کردم برای اینکه بدونم پرده بکارتم چه شکلی هستش.بهم گفت پردت خیلی ظریفه و یه ذره از پردت پاره شده که مشکلی نیست،میتونی زمان ازدواج گواهی بگیری.از اون موقع به بعد دیگ به دکتر مراجعه نکردم.هروقت به پردم نگا میکنم احساس میکنم که پاره شده.ولی دقیقا نمیدونم چه جوری و کی پاره شده.من تا حالا نزدیکی نداشتم.اگ برم دکتر بهم میگن که پردم چه جوری و کی پاره شده؟
0
0
پاسخ کارشناس:
اگه رابطه جنسی واژنی نداشتید جای نگرانی نیست , چون برای صدور گواهی شما با تجهیزات پیشرفته معاینه میشید و مشکلات طبیعی پرده رو هم میتونن تشخیص بدن.
Hadis | ۶ سال پیش
سلام.من پارسال همین موقع ب پزشک مراجعه کردم برای اینکه بدونم پرده بکارتم چه شکلی هستش.بهم گفت پردت خیلی ظریفه و یه ذره از پردت پاره شده که مشکلی نیست،میتونی زمان ازدواج گواهی بگیری.از اون موقع به بعد دیگ به دکتر مراجعه نکردم.هروقت به پردم نگا میکنم احساس میکنم که پاره شده.ولی دقیقا نمیدونم چه جوری و کی پاره شده.من تا حالا نزدیکی نداشتم و میدونم تو سنی که هستم این کار درست نیست.خیلی سعی کردم به مادرم بگم ولی ترسیدم.اگ برم دکتر بهم میگن که پردم چه جوری و کی پاره شده؟
0
1
Hadis | ۶ سال پیش
سلام.من پارسال تقریبا همین موقع ب پزشک مراجعه کردم برای اینکه بدونم پرده بکارتم چه شکلی هستش.بهم گفت پردت خیلی ظریفه و یه ذره از پردت پاره شده که مشکلی نیست،میتونی زمان ازدواج گواهی بگیری.از اون موقع به بعد دیگ به دکتر مراجعه نکردم.هروقت به پردم نگا میکنم احساس میکنم که پاره شده.ولی دقیقا نمیدونم چه جوری و کی پاره شده.من تا حالا نزدیکی نداشتم و میدونم تو سنی که هستم این کار درست نیست.خیلی سعی کردم به مادرم بگم ولی ترسیدم.اگ برم دکتر بهم میگن که پردم چه جوری و کی پاره شده؟
1
3
شب بی پایان | ۶ سال پیش
سلام وقت بخیر من دوساله نامزدم و یکبار که با همسرم نزدیکی داشتیم درد حس کردم ولی آلت تناسلی همسرم وارد نشد به دکتر مراجعه کردم گفت پرده سالمه و ازم پرسید که نزدیکی داشتی گفتم اره بعد گفت یه دکتر کارکشته و کسی که به کارش وارد باشه میفهمه این موضوع چقدر حقیقت داره؟
0
1
شب بی پایان | ۶ سال پیش
سلام وقت بخیر ببخشید من دو ساله نامزدم و صیغه محرمیت خوندیم.یکبار مقداری درد هنگام نزدیکی با شوهرم داشتم ولی آلت تناسلی وارد نشد و به دکتر مراجعه کردم گفت پرده بکارت سالمه ازم پرسید نزدیکی داشتی؟گفتم اره و گفت یه دکتر‌کارکشته میفهمه میخواستم ببینم این حقیقت داره؟
1
0
پاسخ کارشناس:
اگر دخول انجام داده باشید پرده آسیب دیده و قابل رویت است.

hits