مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
دستگاه بزرگ کننده سینه وکیوم سینه بادکش سینه

بادکش سینه (برای زنان) عوارضی هم دارد؟

دستگاه بزرگ کننده سینه وکیوم سینه بادکش سینه
268
زمان مطالعه: 10 دقیقه
پمپ های بزرگ کننده سینه: روشی طبیعی و سالم برای بزرگ کردن و سفتی سینه بانوان : با دلگرم همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

راه حلی غیر از جراحی برای درمان سینه های نامتقارن

پمپ های بزرگ کننده سینه: روشی طبیعی و سالم برای بزرگ کردن و سفت کردن سینه ها و اما آیا این بادکش های سینه عوارضی هم دارد؟

دیگر داشتن سینه هایی با سایز مناسب و خوش فرم دور از دسترس نخواهد بود ، وکیوم سینه با تحریک طبیعی بافت پستان و افزایش جریان زیرپوستی باعث بهبود رشد سلولی شده و باعث افزایش حجم سینه و سفت شدن می شود.

داشتن سینه های خوش فرم زیبا و سفت آرزوی هر زنی در زندگی می باشد . از خانم های جوان و دوشیزگان گرفته تا خانمهای میانسال و حتی سالمندان و بانوان مسن دوست دارند بدنشان شل و افتاده نباشد بلکه سینه ای سفت و برجسته داشته باشند.

دستگاه بادکش وکیوم سینه

آیا پمپ های بزرگ کننده سینه باعث شل شدن سینه ها می شود؟

خیر، به هیچ وجه. برعکس، این دستگاهها هرگونه شل بودن و افتادگی را برطرف کرده و سینه ها را سفت می سازند و برای خوش فرم و سفت شدن سینه های شل و افتاده توصیه می شوند.

این پمپ ها سینه ها را پر کرده، بالا کشیده و گرد می کنند. انجام همزمان ورزشهایی که سینه های افتاده و شل را بالا می برند نیز توصیه می شود.

پمپ های بزرگ کننده سینه چگونه به رشد سینه ها کمک می کنند؟

پمپ های بزرگ کننده سینه باعث اجرای فرایندی به نام توسعه یا بسط بافتی در پستان ها می گردند: با اعمال یک مکش ملایم به بافت سینه ها، شما قادر خواهید بود که جریان خون و رشد بافتی را افزایش دهید.

این امر باعث کشیده شدن پوست و بافت شده و نتیجه مستقیم این کشش ، رشد بافت های جدید و افزایش سایز سینه می باشد. پمپ های بزرگ کننده سینه بافت غدد پستانی را بسط داده و تولید سلولهای جدید بافت سینه را افزایش می دهند.

اینطور نیز می توان بیان کرد که پمپ های بزرگ کننده سینه از طریق روش های زیر به رشد سینه ها کمک می کنند:

کششی که توسط پمپ در بافت سینه ایجاد می شود باعث متورم شدن سینه ها می گردد. بزرگی و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه می باشد.

پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند. به علاوه موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسوول سفتی و جوانی سینه ها هستند. عملکرد کلیدی این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد.

ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت می کند.

در 2 یا 3 هفته اولی که شما از دستگاه وکیوم سینه استفاده می کنید، شاهد تورم و بزرگ شدن سینه ها خواهید بود، ولی پس از آن به مدت چند ساعت یا چند روز سینه ها مجددا کوچک و جمع می شوند.

این امر عمدتا به این دلیل است که شما هنوز در مرحله اول رشد سینه ها هستید:

یعنی زمانی که پوست و بافت سینه ها کشیده شده اند. با گذشت هفته های بیشتر، سینه ها شروع به ساختن و رشد بافت جدید خواهند کرد و بزرگی که در این شرایط در سینه ها بوجود آمده است ماندگار خواهد بود.

استفاده از روغن ها و کرمهای افزایش سایز سینه

یکی از بهترین محصولات جهت بزرگ کردن سینه کرمهای طبیعی دکتر جیمز و بخصوص روغن خراطین میباشد. این روغنها در طب سنتی بسیار تاکید شده و نتایج خوبی را به اثبات رسانده است.

آیا تاثیر این پمپ ها در بزرگی و رشد سینه ها دائمی و ماندگار می باشد؟

یکی از دلایلی که بسیاری از زنان در سراسر دنیا از این پمپ ها استفاده می کنند این است که تاثیر آنها بر رشد سینه دائمی و ماندگار است.

زمانی که استفاده از این دستگاهها را آغاز می کنید فورا و در عرض دو سه هفته شاهد بزرگ شدن سینه هایتان می شوید ولی پس از آن تا مدتی سایز سینه تغییری نکرده و حتی کوچک می گردد.

نباید نا امید شوید، تنها با ادامه این روند حداقل تا 3 ماه می توانید به رشد و بزرگ شدن دائمی و ماندگار سینه ها دست یابید.برای گرفتن بهترین نتیجه توصیه می شود بیشتر از 3 ماه( حدود یک سال) این دستگاهها را به کار ببرید.


ماساژ و وکیوم سینه: روشهایی موثر در پیشگیری از سرطان سینه

ماساژ دادن و بادکش کردن سینه ها باعث جریان آزادانه لنف در پستانها شده و از سرطان سینه پیشگیری می کندسرطان سینه رایج ترین فرم بدخیمی در زنان است، با آماری در حدود 70 هزار نفر در کشور که سالانه حدود هفت هزار نفر به این تعداد اضافه می شوند.

علاوه بر مراقبتها و تشخیص زود هنگام سرطان سینه، روشها و تکنیکهای زیادی وجود دارد که می تواند باعث پیشگیری از این بیماری گردد.

دستگاه بزرگ کننده سینه وکیوم سینه بادکش سینه

خطرات بادکش سینه

عوامل دیگری که می تواند در مورد سلامت سینه ها مد نظر قرار گیرد آگاه بودن زنان به موضوعاتی نظیر استرس، رژیم غذایی ضعیف، طرز ایستادن یا نشستن نادرست، آسیب ها و حتی احتمال منزل کردن مواد زائد اضافی ششها در بافت چربی پستان ها می باشد.

با اینکه مطالعات جدید هنوز ناتمام مانده اند، ولی گزارشات بیشماری وجود دارد که حاکی از نشت مواد شیمیایی موجود در خوشبو کننده های بدن( که حاوی آلومینیوم هستند) و پارابن ها به سینه است که این گزارشات بطور معنی داری نشان داده اند که این مواد باعث افزایش رشد سلولهای سرطان سینه میشوند.

حتی تاثیر پوشیدن سوتین بر سرطان سینه نیز مورد سوال می باشد، زیرا سوتین های فنری و تنگ و سفت بطور بالقوه ای جریان طبیعی لنف را محدود و متوقف می کنند.

امروزه، زنان در مورد سلامت و مراقبت از سینه های خود هوشیار شده اند و در حال تغییر رژیم غذایی و عادات ورزشی خود هستند، طوری که ماساژ درمانی را به عنوان بخشی مهم در برنامه روتین مراقبت از سینه و حفظ زیبایی سینه خود گنجانده اند.

وکیوم درمانی با پمپ های وکیوم سینه یک عملکرد بالا برندگی را با حرکات پمپی تلفیق کرده و فرایند پاکسازی سیستم لنفاوی را تحریک می کند و هر گونه محدودیت در تخلیه لنف نظیر چسبندگیها یا زخمها را از بین می برد.

پاکسازی و باز شدن مسیرهای تخلیه لنف از طریق کاهش تجمع محصولات زائد که غالبا مسوول التهاب هستند، به بهبود و جوانسازی دوباره بافت پستان کمک می کند و به همان اندازه بدن را در تجزیه کیست های خوش خیم و بی خطر در ناحیه سینه یاری می رساند.

اثبات شده است که وکیوم درمانی دارای تاثیر سمیت زدایی فوق العاده بوده و باعث تنظیم PH خون و بافتهای اطراف می گردد.

همه زنان در هر سنی می توانند از مزایای بیشمار وکیوم درمانی در حفظ سلامت، زیبایی و تناسب سینه بهره مند گردند، چه این درمان توسط یک متخصص طب سنتی انجام شود و چه توسط خود فرد در منزل و توسط دستگاههای وکیوم سینه انجام گیرد.

این روش باعث حفط سلامت بافت سینه شده و بهترین دفاع دربرابر سرطان سینه می باشد.علاوه بر تاثیری که پمپ های وکیوم سینه در حفظ سلامت سینه دارند، همچنین می توانند بطور موثری باعث بزرگ شدن، بالا رفتن، خوش فرم شدن و سفتی سینه ها در زنان گردند.

همچنین بخوانید:

مزایای تزریق چربی به سینه برای تغییر سایز

بهترین و سریع ترین راه درمان زخم سر سینه در زمان شیردهی

روش های حیرت انگیز برای روشن کردن رنگ نوک سینه‌

چگونگی عملکرد دستگاه :

این دستگاه بادکش سینه بافت های سینه را با تحریک چربی و مایعات این بافتها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سینه ) حجم سینه ها را افزایش می دهد.

همچنین تحریک سینه با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمن ها ی زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد سینه کمک می کند.

اگر بر طبق دستورالعمل این محصول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد.

در صورتی که به همراه این دستگاه از سایر کرم های مخصوص سینه استفاده گردد نتیجه سریع تری بدست می آید ، همچنین استروژن گیاهی موجود در این کرمها موجب تقویت بافت شده علاوه بر افزایش بی نظیر سایز سینه و فرم دهی به آن باعث جلوگیری از سرطان سینه نیز میشود.


دستور العمل استفاده از بادکش پستان

روش اول : کرم مخصوص حجم دهنده سینه را به همه جای سینه بمالید سپس آنها را به مدت ۳ دقیقه ماساژ دهید تا کرم به صورت کامل جذب پوست شود.

( البته بدون استفاده از کرم یا لوسیون دیگر هم می توانید به تنهایی از این دستگاه استفاده کنید ) سپس قالب ها را یکی یکی بر روی سینه ها قرار دهید و به اندازه کافی تلمبه بزنید. محفظه ها را بعد از ۱۰ دقیقه باز کنید . توجه کنید که تا سه روز هوای داخل محفظه را زیاد خالی نکنید

در ضمن تا چند روز ، بعد از استفاده حدود ۱ ساعت درد خفیفی در سینه ها احساس میشود که این درد ناشی از افزایش حجم آنهاست دردی که در مدت درمان احساس می شود کاملا طبیعی است.بهتر است هر روز در صبح و شب این عمل را تکرار کنید تا به اندازه مورد نظرتان برسند.

نرمال ترین زمان درمان دو ماه است درضمن بعد از این مدت درمان لازم است که هر هفته چند بار از این دستگاه استفاده شود تا همیشه حالت خود را حفظ کند.

روش دوم : بهتر است ابتدا از دستگاه بصورت تنها (بدون کرم سینه) استفاده شود ، سپس بعد از ۱۰ دقیقه که قالبها را برداشتید از کرم استفاده نمایید و ماساژ دهید. این روش نسبت به روش اول علمی تر است و بهتر نتیجه خواهد داد.

اصل علمی آن بدین صورت است که با پمپ کردن خون و مواد غذایی به بافت سینه رسیده و چون کمی کشش انجام میشود.

باعث فاصله بین سلولها (تحریک سلولها) شده و وقتی شما قالبها را بر میدارید و از کرم استفاده مینمایید مواد غذایی دوچندان به بافت میرسد ، در نتیجه رشد دوچندان حاصل خواهد شد.

برخی از امکانات و قابلیتهای بادکش وکیوم

  • سینه های خود را قبل از استفاده تمیز نمائید
  • قبل و بعد از هر بار استفاده ,لیوان ها باید با آب ولرم و شوینده ملایم تمیز گردد
  • ازمکش کردن بیش از حد که بر اثر فشار زیاد در سینه ها باعث کبودی شود خودداری کنید
  • از سپردن محفظه های لیوانی خود به افراد دیگر ,اکیدا خودداری کنید
  • در صورتی که دچار مشکلات قلبی یا عروقی بوده اید از بکار بردن دستگاه خودداری کنید
  • در هنگام خستگی یا گرسنگی از دستگاه استفاده ننمائید
  • در صورت وجود زخم یا خراش در سینه خود و یا در دوران حاملگی و شیر دهی خودداری کنید

چه زمان طول می کشد تا تاثیر دستگاه وکیوم سینه پدیدار گردد؟

پمپ های بزرگ کننده سینه یا دستگاههای وکیوم سینه می توانند یکی از کُند ترین و آهسته ترین روشهای رشد و بزرگ کردن سینه ها باشند اگر به تنهایی و بدون روش دیگری به کار برده شوند.

همراه کردن این روش با ماساژ سینه، تمرینات ورزشی بزرگ کننده سینه، ماسک های طبیعی بزرگ کننده سینه و قرص های گیاهی افزایش دهنده سایز سینه می تواند به فرایند بزرگ شدن سینه ها سرعت بخشد.

برخی از افراد گزارش کرده اند که بعد از یک ماه استفاده از دستگاه وکیوم سینه نشانه هایی از رشد سینه ها را تجربه کرده اند، اما برای گرفتن نتیجه مطلوب و ماندگار توصیه می شود این پمپ های بزرگ کننده سینه حداقل به مدت 6 ماه تا یک سال مورد استفاده قرار گیرند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (268 رای)  
۱۶ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

باران | ۲ سال پیش
من خرید کردم از سایت دکتر مهندس ولی کاپ هاش خیلی بزرگن بعدم زائده ی ته یکیش شکسته واقعا نمیدونم اصن درست استفاده میکنم یا نه فعلا که تغییری ندیدم دوهفتس.اگه کسی روش استفاده درستشو میدونه بگه لطفا واینکه کاپش واسم بزرگه ایراد داره؟
0
4
۱۲۳۴۵ | ۳ سال پیش
سلام
اگه کسی خریده تاثیری داشته بگه میخام بخرم از کجا بخرم
1
7
فاطمه | ۳ سال پیش
سلام من میخوام این دستگاه رو خریداری کنم خواهش میکنم اگه کسی خریده و تاثیر داشته بگه ک برای خریدش مطمئن شم...مچکرم
0
7
درسا | ۳ سال پیش
ببخشید وکیوم سینه رو از کجا باید تهیه کرد همه ی داروخانه ها دارن ؟؟؟؟
4
10
نرگسی | ۳ سال پیش
من
اصفهان هستم ازچندداروخانه وتجهیزاتی پرسیدم هیچکدام نداشتن خیلی وقته میخام استفاده کنم امامتاسفانه پیدانمیکنم
1
1
پاسخ ها:
Farimah | ۲ سال پیش
سلام منم اصفهانم ولی تهران از یه عطاری گرفتم عالیه
1
2
ناشناس | ۲ سال پیش
از دیجی کالا میتونید تهیه کنید.
0
3
عسل | ۲ سال پیش
سلام دستگاه وکیوم دارم هرکس میخاد در خدمتم قیمت 120 تومان
بسیار محکم و جنس اصلی
3
13
تجهیزات پزشکی صفاهان | ۱ سال پیش
تجهیزات پزشکی صفاهان قبلا داشت
0
1
شایان | ۳ سال پیش
وکیوم سینه به همراه روغن خراطین جواب داده.البته بعد از دو ماه اثرش نمایان میشه.که نیازه حداقل یکسال مداوم استفاده شه.
امیدوارم واساتون مفید بوده باشه
1
6
پاسخ ها:
الهه | ۳ سال پیش
سلام
من گرفتم مکشش خیلی کمه در حد چن میل سینه میاد بالا،چیزی ک تو ی تصاویر نشون میده و اینکه توضیحاتش میکه تا وقتی کار با وکیومو ادامه بدید ک درد نداشته باشه،ولی این مکش کم اصن حس نمیشه چ برسه ب درد داشتن،مشکل از کجاس؟
1
0
Zohre | ۴ سال پیش
سلام
خسته نباشید
ببخشید آیا روش بادکش قدیمی(سوزاندن پنبه داخل لیوان)، همین تاثیرات وکیوم رو داره؟؟
ممنونم
2
7
پاسخ ها:
رومینا | ۳ سال پیش
این بادکشی که اینجا گفته از نوع بادکش سرده.ولی اونی که تو میگی از نوع گرم.از نظر طب سنتی اینا خیلی باهم فرق دارن
0
6
عسل | ۴ سال پیش
من مجردم به دلیل اینکه از سوتین استفاده نکردم سینه هام نرم و افتاده شده چیکار کنم سینه هام سفت بشه
0
2
پاسخ ها:
Farimah | ۲ سال پیش
میدونید از روغن خراطین و بادکش استفاده کنید عالیه
0
2
بهار | ۵ سال پیش
دلگرم مثل همیشه عالی بودی مرسی.
0
1