سقط جنین با قرص سایتوتک (میزوپرستول)+عوارض این قرص

۸۰۴,۹۴۸
۴۴۵
۳۶۴
دوشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۵
قرص های میزوپروستول با نام تجاری سیتوتک یا سایتوتک Cytotec به شکل قرص خوراکی ۲۰۰ میکروگرمی وجود دارد و اولین بار از آن برای درمان زخمهای معده استفاده شده است. مصرف سقط جنین با قرص سایتوتک را در هفته ۴تا ۸ بارداری میباشد و تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری میباشد.
سقط جنین با قرص سایتوتک (میزوپرستول)+عوارض این قرص

سقط جنین با شیاف و قرص میزوپروستول و عوارض سقط جنین

با دلگرم همراه باشید تا با قرص میزوپروستول بیشتر آشنا شوید.

قرص میزوپروستول

قرص سقط جنین

مقدمه ای در مورد قرص سقط جنین سایتوتک

در سالهای گذشته بیشتر از آمپول های عضلانی مثل اکسی توسین و پروستاگلندین برای سقط جنین در سه ماهه اول بارداری استفاده می شد.اما با روی کار آمدن دارو های غیر تزریقی و کم عارضه تر مثل میزوپرستول Misoprostol با نام تجاری سایتوتک Cytotec درد سر این فرایند کاهش یافت.

قرص های میزوپروستول با نام تجاری سیتوتک یا سایتوتک Cytotec به شکل قرص خوراکی ۲۰۰ میکروگرمی وجود دارد و اولین بار از آن برای درمان زخمهای معده استفاده شده است. در یک تحقیق مشخص شد که مصرف حداکثر ۶۰۰ میکروگرم آن بصورت واژینال و یا ۸۰۰ گرم آن بصورت خوراکی تا ۹۵ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می شود.میزوپروستول با نام میزوتک یا میزو گلندین در قالب قرص های 100 و 200 میکروگرمی در ایران تولید میگردد نام تجاری آن سیتوتک یا سایتوتک می باشد.

قرص میزوپروستول

عوارض + خطرات قرص سقط جنین میزوپروستول

 1. مرحله 1) قرص 200 میکروگرم مایفپریستون را میل کنید. ممکن است پس از مصرف آن خونریزی خفیفی داشته باشید که شایع است.
 2. مرحله 2) به مدت 48-24 ساعت منتظر بمانید. قبل از استفاده از میزوپروستول باید 24 ساعت صبر کنید اما مطمئن شوید که قبل از 48 ساعت آن را مصرف کنید. زمانی که در حال انتظار هستید، با همان کارهای عادی که در طول روز انجام می دهید مانند مراقبت از اعضاء خانواده، آشپزی یا به محل کار یا مدرسه رفتن مشغول باشید.
 3. مرحله 3) از میزوپروستول استفاده کنید (4 قرص، هر کدام 200 میکروگرم)

دو روش برای استفاده از میزوپروستول وجود دارد :

 1. قرار دادن قرص در واژن
 2. قرار دادن قرص در دهان بین گونه ها و فک

قرص میزوپروستول

در صورت قرار دادن قرص در واژنvagina

 1. ادرار کنید و سپس دستها را بشویید.
 2. دراز بکشید. با انگشت چهار قرص را در درون واژن قرار دهید: لازم نیست که قرصها در محل خاصی قرار بگیرند، فقط تا آنجا که انگشتان با آنها در تماس هستند کافی است.
 3. به مدت 30 دقیقه دراز بکشید.

قرص میزوپروستول

در صورت قرار دادن میزوپروستول در دهان mouth

 1. اندکی آب بنوشید تا دهانتان خیس شود. چهار قرص را بین گونه ها و دندانهای پایین قرار دهید (2 قرص در هر طرف).
 2. قرصها را به مدت 30 دقیقه در این حالت نگهدارید. قرصها با حل شدن ممکن است دهان شما را خشک کنند یا طعم گچی به دهان شما بدهند. در مدت این 30 دقیقه از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.
 3. بعد از 30 دقیقه، با آب باقیمانده قرصها در دهان را میل کنید.

معمولا ظرف 1 تا 2 ساعت، حالت گرفتگی وخونریزی ایجاد می شود. مقدار زیادی آب بنوشید و غذاهای مقوی میل کنید. دراز بکشید و استراحت کنید. می توانید برای کنترل درد از قرص ایبوبروفن یا ژلوفن استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه علائم ونشانه ها، دیدن کنید.

قرص سقط جنین

مصرف همزمان دو قرص میزوپروستول و مایفپریستون

اگر از دو قرص میزوپروستول و مایفپریستون استفاده کرده اید، نیازی به مراجعه به کلینیک جهت معاینه نخواهد بود. مطمئن شوید که نشانه های حاملگی در شما وجود ندارد ،احساس خوبی دارید وخونریزی شدیدی ندارید. این داروها، کاملا موثر هستند و سازمان بهداشت جهانی توصیه های زیر را در صورت نیاز به آنها، به شما داده است:

 • بیماری یا درد در شما کاهش پیدا نکرده است. در این شرایط نباید تا دو هفته منتظر بمانید. به خدمات پزشکی فورا مراجعه کنید.
 • دو هفته پس از استفاده از این قرصها همچنان حامله هستید.
 • خونریزی شدید است و بعد از دو هفته خفیف تر نشده است.

توجه: دو هفته بعد از حاملگی، آزمایش حاملگی به دلیل ماندن هورمونها در بدن شما ممکن است مبثت باشد. اگر همچنان احساس می کنید که حامله هستید (حالت تهوع، خستگی، نرم شدن سینه و ... دارید) به پزشک مراجعه کنید.

بهترین زمان برای سقط جنین با قرص سایتوتک

بهترین زمان (گلدن تایم ) برای سقط جنین با قرص سایتوتک را مصرف آن در هفته ۴تا ۸ بارداری می دانند و تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری میباشد. بر خلاف تصور عموم هرچه سن بارداری بیشتر باشد شیاف سایتوتک اثر دهی بهتری دارد. در بین هفته های ۴ تا ۵ بارداری اثردهی ۵۰ درصد دارد.

در سن بارداری کمتر از ۶ هفته بهترین دارو آمپول پروستاگلندین میباشد که البته عوارض بیشتری از نظر درد شکمی و تهوع و اسهال شدید بی حالی افت فشار خون نسبت به قرص سایتوتک دارد.

زمانیکه جنین در شکم مادر مرده باشد و ضربان قلب نداشته باشد خونریزی بیشتر رخ میدهد زیرا بدلیل فوت جنین یکسری اتفاقات در سیستم خونی مادر میوفتد که خون دیرتر لخته میشود بنابراین باید احتیاط لازم را داشته باشید.

قرص میزوپروستول


بعداز استفاده از داروی سقط جنین چه اتفاقی می افتد ؟

درد شکمی که معمولا از ۲ ساعت بعد از مصرف قرص سایتوتک شروع می شود. اگر دل درد شدید بود میتوان از قرص ژلوفن یا هیوسین برای کاهش درد استفاده کرد. اسهال و استفراغ که البته با شدت کمتری و به سرعت قطع می شود تب و لرزش بدنی مانند سرماخوردگی که به مرور کم می شود خونریزی و سقط جنین.

خونریزی به شکل دفع لخته خون بصورت ناگهانی یا ذره ذره اتفاق میوفتد که با کنده شدن جفت افت فشارخون اتفاق میوفتد. فقط زمان این خونریزیها نباید بیشتر از ۱ هفته بطول بیانجامد و بعد از ان باید برسی شود که علت چیست.

در خانمهایی که سابقه سزارین دارند به هیچ عنوان خودسرانه استفاده نکنند چون احتمال پارگی رحم وجود دارد که بایستی حتما تحت نظر پزشک از این قرصها استفاده کنند. ولی معمولا در ۸ تا ۱۲ ساعت اول پس از مصرف قرصها جنین سقط می شود.

گاهی با مصرف یک دوره از قرص های سایتوتک خونریزی شروع نمیشود وباید مجددا بعد از ۳روز دارو را تکرار کرد. هرگز خودسرانه شیاف میزوپروستول یا امپول استفاده نکنید چون شما با عوارض ان اشنا نیستید حتی بسیاری مواقع خانمها دچار یک خونریزی کاذب میشوند در صورتیکه هنوز ساک حاملگی در رحم وجود دارد.

به هرحال شما باید تا ۱هفته بعد یک سونوی مجدد تکرار کنید تا از سقط کامل اطمینان حاصل کنید.وباز یاداوری میکنم که در ۸۰درصد موارد با این داروها سقط کامل صورت نمیگیرد و ممکن است شما مجبور به کورتاژ یا ساکشن شوید.

چون باقی ماندن بقایای جفتی اجتناب ناپذیراست.وابن بقایای جفتی ممکن است باعث عفونت رحمی یا خونریزی منجر به مرگ شود.

گاهی ممکن است حاملگی شما خارج از رحم باشد پس تا وقتی جواب ازمایش خون شما مثبت شد سریع اقدام به تهییه دارو نکنید چون استفاده از داروهای سقط جنین ممکن است باعث پارگی لوله رحمی یا دهانه رحمی که نطفه به ان چسبیده میشود ومنجر به فوت شما میشود.

قرص میزوپروستول

عوارض جانبی سقط جنین

عوارض مربوط به سقط جنین در ایالات متحده بسیار نادر است وشایعترین عوارض جانبی حالت تهوع، استفراغ و اسهال است. عوارض جانبی فیزیکی پس از سقط جنین می تواند در خانم ها متفاوت باشد وشماباید از ان اگاه باشید.

1. خونریزی شدید

در موارد نادر، برخی از زنان بیشتراز حد طبیعی خونریزی پس از سقط جنین میکنند. درین صورت باید حتما با پزشک خود مشورت کنید.

2. دردشکم ولگن

درد لگن شدید و مداوم ممکن است یک مشکل را نشان دهد. شایع ترین علت درد شدید عفونت است .

3. تب بالا

میزوپروستول می توانید تب های کوتاه مدت ایجاد کند با این حال، اگر درجه حرارت شما برای چند ساعت بالا باقی ماند، و یا اگر شما درد شدیدی داشتید به پزشک خود مراجعه کنید.

قرص میزوپروستول

علائم ادامه بارداری

اگرعلائم بارداری مانند تهوع، نفخ و یا حساسیت پستان، معمولا در یک یا دو هفته پس از سقط جنین باقی ماند شما هنوز هم ممکن است باردار باشید.

 1. عفونت یا سپسیس خونی
 2. آسیب بهه دهانه رحم
 3. زخم مخاط رحم
 4. سوراخ شدن رحم
 5. آسیب به اندام های دیگر
 6. مرگ

قرص میزوپروستول


سقط جنین با ساکشن و کورتاژ

گاهی با مصرف کلی دارو باز انقباض و سقط جنین اتفاق نیوفتاده و یا در۹۰درصد موارد تکه ای از جفت باقی مانده است که باید سریعا درمورد ان اقدام شود .بهترین اقدام انجام ساکشن یا کورتاژ است .لازم به توضیح است که ساکشن نوعی از روش کورتاژ میباشد که بدون نیاز به بستری وبیهوشی به صورت سرپایی انجام میشود .مزیت ساکشن نسبت به کورتاژ مدت زمان کمتر بدون نیاز به بیهوشی بدون نیاز به تراشیدن رحم میباشد.

در واقع ساکشن رحم با یک سوند نلاتون شماره ۱۴یا ۱۶در داخل رحم میگذارند و با مکش مانند جاروبرقی ساک حاملگی و جفت را خارج میکنند .این روش تا هفته ۶بارداری قابل انجام است .در مواقعی که بعد از استفاده داروهای سقط جنین بقایای جفتی بماند میتوان بقایا را براحتی با ساکشن خارج کرد .روش ساکشن در سقط جنین بسیار بی خطر وایمن تر ازکورتاژ میباشد.

قرص میزوپروستول


تشخیص سقط جنین

پزشک یا ماما برای حصول اطمینان از سقط جنین، سونوگرافی برای مادر می نویسد. اگر جنین کاملا از رحم مادر دفع شده باشد، معمولا کار دیگری انجام نمی گیرد. اما معمولا رحم کاملا تخلیه نمی شود و نیاز به کورتاژ دارد. در فرایند کورتاژ تمام بقایای جنین از بدن مادر خارج می شود. کلا دونکته اجتناب ناپذیر در سقط جنین وجود دارد یکی دل درد و دیگری خونریزی میباشد .

کیفیت خونریزی ممکن است در روزهای اول بیشتر باشد و در چند روز اتی کمتر شود گاهی ممکن است یک لخته بزرگ از شما دفع شود یا گاهی با تکرار زیاد لخته لخته خونریزی داشته باشید. در طب گیاهی خوردن بعضی از گیاهان مانند گلپر یا زرشک اویشن وزعفران ممکن است باعث سقط جنین شود چون مکانیسم این گیاهان قاعده اور است ولی زمانیکه جنین بالای ۴هفته بارداریست بندرت این اتفاق میوفتد وشما به خونریزی خواهید افتاد. معمولا ۴تا۶هفته بعداز سقط جنین قاعدگی به روال خود بازمیگرددو مادر میتواند دوباره باردار شود.

قرص میزوپروستول

بیشتر بخوانید:

18 روش سقط جنین طبیعی

نحوه خرید داروی سقط جنین + آشنای با قرص های سقط جنین

سقط جنین با آمپول پروستاگلاندین E2 و عوارض پروستاگلاندین

سقط جنین با قرص و آمپول متیل ارگونوین به همراه عوارض مصرف خودسرانه این قرص

گردآوری شده ی مجله ی اینترنتی دلگرم

مرجان امینی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(445 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)  

۳۶۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
مریم | ۱ هفته پیش
سلام.ببخشید 6هفته تقریبی بارداربودم ازقرص سایتوتک استفاده کردم دوتازیرزبونی ب فاصله یک ساعت بعدازچندساعت افتادم سرخونریزی چندتیکه ازم اومدوتااخرشب خونریزی داشتم وازروزبعدهیچ لکه وخونریزی نداشتم امکان داره جنین سقط شده باشه لطفاراهنمایی کنید.ایاازمایش وسنوجواب میده؟
۳
۱
 
 
ir
اکرم | ۱ ماه پیش
سلام من یه هفته از نزدیکیم میگذره امروز هم باید پریود میشدم از سینه سمت راستم یه کم ترشح بی رنگ اومد اگر باردار باشم میشه در همین مدت کم به روشهایی که توصیه میکنین سقط کنم ...روش خونگی وجود داره که تو این تایم کوتاه جواب بده ؟
۰
۰
 
 
ir
رها | ۲ ماه پیش
سلام قرصی ک خریدم دقیقا مشابه عکس پیج شماست پشتش بنفش است و ده تایی
اصله یا بدل؟
۱
۰
 
 
ir
الهام | ۳ ماه پیش
سلام من ۶ هفته باردار هستم قرص سایتوتک ۶عدد استفاده کردم برای سقط ولی امروز سونوگرافی دادم هنوز بچه سقط نشده آیا خطری برای بچه وجود داره برای سلامتیش
۲
۰
پاسخ ها:
 
 
ir
زهرا | ۳ ماه پیش
من خودم باردارم بودم همین دو روز پیش قرص گرفتم و دیروز ظهر قرص سیاتوک مصرف کردم .وتا چندساعت بعد دل درد شدید گرفتم و سقط کردم هنوزم خونریزی دارمو این طبیعیه . دفعه اول ۸ هفتم بود باردار بودم سقط کردم شوهرم بچه نمیخواد میگه فعلا زوده . این دفعه دومه که ۶ هفته ام بود سقط کردم . اینم بگم بچه ندارم اصلا .
۰
۲
پاسخ ها:
  ir
  سمير |۲ ماه پیش
  زهرا جان فرموديد دو روز پيش استفاده كردم سقط شد از كجا تهيه كرديد عزيزم جه رنكي بود نوشتهاش و كجايي بود
  ۰
  ۰
 
 
ir
Nazi | ۴ ماه پیش
چندتا قرص لازمه برای دوماه
۰
۰
 
 
ir
نرگس | ۴ ماه پیش
سلام
من ۴ماهه که سزارین کردم تازه فهمیدم دوباره باردارم ،ایا از قرص سایتوتک استفاده کنم؟یا باعث پارگی رحم میشه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سمیه |۴ ماه پیش
  سلام شما سقط کردین یا نه .چون همین مشکل برای من هم به وجود اومده نمیدونم چکار کنم
  ۰
  ۰
 
 
ir
فری | ۵ ماه پیش
سلام به همه. کامنتا رو میخوندم و برام سوال شد چقد دکتر و داروساز اومدن و دارن کامنت میخونن و نظرشون رو در مورد اصل و کپی بودن قرص ها میگن. اونم کاملا خودجوش. چیزی که تابلوعه اینه که اینا هر کسی هستن جز دکتر . نمیدونم تبلیغ ابی هاشو میکردن یا سیاه ولی معلومه دروغ میگن. دوستای عزیز من نمیدونم ابی اصله یا سیاه. من از اشنا گرفتم آبیه رنگش اشنامون تو بیمارستان شاغله گفتن اصل امریکاییه احتمال زیاد باید اصل باشه سعی کنید از ادم مطمعن بگیرید همین
۰
۰
 
 
ir
re | ۷ ماه پیش
سلام
خانم من ناخواسته باردار شد و با کلی بدبختی یه بسته قرص سایتوتک خریدیم. ولی خوشبختانه حاملگی خارج از رحم بود و دکترا مجبور شدن عملش کنن و کورتاژ شد.
۰
۰
 
 
ir
سامان | ۸ ماه پیش
سلام خانومم تستش مثبت شد و قصد سقط داشتیم قرص سایتوتک تهیه کردم اما بعدش پشیمون شدیم و میخایم نگهش داریم.
۱
۰
 
 
ir
علی | ۸ ماه پیش
از کجا بگیریم من زاهدانم
۰
۰
 
 
us
Ali | ۸ ماه پیش
الله اکبر. چخبر بوده اینجاها.
دوستان ما ک خداروشکر جواب گرفتیم.
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۸ ماه پیش
سلام من الان نزدیک 4ماهه حامله ام چون بعد زایمان دومم خونریزی زیادی داشتم بعد خوب شدم خبر نداشتم باردارم به نظر شما قرص برا سقط جواب میده یا باید راه دیگه ای پیدا کنم شما که تجربه داشتید خیلی درد داره وقتی سقط میشه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  پانی |۶ ماه پیش
  ۴ماهه باقرص فکرنکنم بشه
  ۰
  ۰
  ir
  yasna |۲ هفته پیش
  سلام وققتون بخیر منم بچه شیش ماه با ده تا قرص سقط کردمم.بعد یک سال دوباره باردارم دوهفته یاسه هفته دارم میخوام سقط کنم
  ۰
  ۱
 
 
ir
فاطمه | ۹ ماه پیش
سلام وقتتون بخیر من تقریبا 22 روز پیش از قرص استفاده کردم جنینمم سخت شد اما هنوز هم خیلی کم لکه بینی دارم طبیعی کسی چیزی میدونه کمکم کنه
۰
۰
 
 
ir
یگانه | ۹ ماه پیش
سلام کسی هست کمکم کنه بهم بگه قرص سایتوتک روچطوری استفاد کنم هفته 10بارداری هستم و6تاقرص دارم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فری |۵ ماه پیش
  یک قرص زیرزبانی و دو تا وایژینال. یک ساعت بعد دوباره همین طوری استفاده کنید. فقط واسه هفته دهم بارداری امیدوارم تعداد قرصات کم نباشه. نگرانت نکنم خیلی وقتا با شیش تا جواب میده
  ۱
  ۰
  ir
  yasna |۲ هفته پیش
  نه یه دونه زیر زبون یک ساعتی یکیم بذار رحم.
  ۰
  ۰
 
 
ir
بابک | ۱۰ ماه پیش
با سلام من برای خانومم قرص سایتوتک که نوشته های پشتش کاربنی رنگ بود گرفتم و همزمان زیر زبان و‌واژنال استفاده کرد که با قرص سوم خونریزی شروع شد و قرص چهارم رو هم استفاده کردیم که بعد از چند ساعت جنین کامل دفع شد.
۰
۰
 
 
ir
ساره | ۱۰ ماه پیش
من با متخصص زنان مشورت کردم
گفت قرص حتما نوشته های پشتش به رنگ ابی باشه اصلا مشکی نباشه
گفت قرصای مشکی ایتالیایی و دارای عوارض بدیه
و من قرص اصلی امریکایی با نوشته های پشت ابی مصرف کردم و خیلی خوب جواب گرفتم
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۱۰ ماه پیش
سلام من هفته ششم ,6تا قرص مصرف کردم,الان سه هفته ک گذشته,فقط حالت تهوع دارم,ممنون مییشم کمکم کنین
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بابک |۱۰ ماه پیش
  میشه بپرسم قرص شما چه مشخصاتی داشته؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
مهسا | ۱۱ ماه پیش
سلام من هفته ۵ بارداریمم ۴ تا قرص سایتوتک استفاده کردم اما هیچ علائمی ندارم خیلی اعصابم بهم ریخته توروخدا کمکم کنید الان اصلا شرایط بچه دار شدنو ندارم????????
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ندا |۱۱ ماه پیش
  با 4 تا امکان پذیر نیست
  ۰
  ۰
 
 
ae
یاس | ۱۱ ماه پیش
سلام آیا سایتوتک جنین ۳ ماهه را هم سقط میکنه؟؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
dany | ۱۱ ماه پیش
سلام.من هفته ششم بارداری با قرص سایتوتک سقط داشتم ولی خونریزی بعد از ۲۴ساعت قطع شد.چند ساعت بعد از مصرف قرص لخته ایی به اندازه تخم مرغ دفع شد.بعد از حدود پنج هفته هنوز پریود نشدم و تست بی بی چک مثبت بود.ممکنه هنوز باردار باشم؟یا اینکه بقایای جنین مونده؟لطفا راهنمایی کنید???????????
?????
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فرناز |۱۱ ماه پیش
  اگر مشکلتان هنوز حل نشده و سایتوتک پشت آبی استفاده کردید ، بهتره مجددا نمونه با کیفیت این قرص که همون هلندی و ایتالیایی هست را تهیه کنید تا انشالله مشکل شما حل شود.من هم مثل شما بودم نمونه ایتالیایی تهیه کردم مشکلم کامل برطرف شد.
  ۰
  ۰
 
 
ir
ریحانه | ۱۱ ماه پیش
من در هفته 13 بارداری از قرص سایتوتک با پشت نوشته مشکی استفاده کردم این قرصو یکی از اشناها که تو داروخونه کار میکرد برام گیر اورد 12 قرص برام خرید که با 6 تا قرص بچه بطور کامل افتاد.
۱
۰
 
 
ir
ناشناس | ۱۱ ماه پیش
کسایی که میگن قرص که پشت مشکی تقلبی هست من خودم از داروخانه گرفتم پشت مشکی و نتیجه هم گرفتم
۰
۰
 
 
ir
دکتر حسینی | ۱ سال پیش
این کامنت ها که گذاشته شده و تبلیغ قرص ایتالیایی کرده توسط فروشنده و دلال همینه قرصه
به هیچ عنوان فریبش رو نخورید که عواقب بدی در انتظارتونه
هر قرصی از هر جایی خواستید بخرید فقط دقت کنید ایتالیایی و پشت مشکی نباشه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  شادی |۱۱ ماه پیش
  تو چی میگی که با اسم و رسم دکتر نظر میزاری و مردم را دچار سردرگمی میکنی؟
  تو همونی هستی که من تماس گرفتم قرص ساخت روسیه را به عنوان امریکایی و آلمانی معرفی میکردی؟
  شما یه فرد فیک فروش هستین که فقط به فکر جیبتون هستید و هیچ اهمیتی سلامت مردم برای شما نداره.
  به شما گفتم نمونه ایتالیایی میخوام شما به من یه قرصی که اصلا مشخص نبود مال کدوم کشوره را معرفی کردین خدا ازتون نگذره که به خاطر جیب خودتون هر حرفی و هرکاری را انجام میدین امیدورم خدا جوابتون را بده.
  کسایی که قصد تهیه قرص دارند گوش کنند و ساده لوح نباشند مبادا به حرف این دکتر قلابی گوش کنید با خیال راحت سایتوتک ایتالیایی یا هلندی تهیه کنید چون من دوبار استفاده کردم هر دو نمونه هم جواب داده.
  ۰
  ۰
 
 
ir
سعیده | ۱ سال پیش
اگر کسی قصد سقط داره فقط از سایتوتک هلندی یا ایتالیایی استفاده کنه ، کیفیتش عالیه ، دست دلا قرص هم نیست ، فروشنده های این قرص افراد باسواد و متخصصی هستند ، در گوگل جستجو کنید سایتوتک ایتالیایی براتون میاره.
۰
۰
 
 
ir
Sanax | ۱ سال پیش
سلام من دنبال قرص های اصل سایتوتک هستم ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سارا |۱ سال پیش
  سلام من ۶تا اصل ازاشنامون خریدم ولی استفاده نکردم چون خیلی زود فهمیدم مشکلم باداروگیاهی حل شد.
  ۰
  ۰
  nl
  جلال |۱۱ ماه پیش
  من برای خانمم نمونه ایتالیایی تهیه که به شدت با کیفیت بود و خیلی راحت اینکار انجام شد ، خدا بهشون سلامتی بده.به این حرفای پشت سرشون هم نگاه نکنید اینا همگی از سوزششون هستش.
  ۰
  ۰
 
 
ir
حنا | ۱ سال پیش
سلام منم با این قرص سایوتک سقط کردم یه بسته خریدم یدونه خوردم افتادم به خونریزی و سقط شد . فایزر اصل آمریکایی هست
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Sanax |۱ سال پیش
  شما این قرص از کجا پیدا کردید منو راهنمایی میکنید
  ۰
  ۰
  ir
  الهام |۱ سال پیش
  از کجا باید تهیه کنم این قرص رو دارو خونه ها میدن ؟؟؟حاملم4هفته و5روزمه چند تا و چجور باید مصرف کنم؟؟
  ۱
  ۰
  ir
  الهام |۱ سال پیش
  قیمت این قرص چندتومنه؟
  ۱
  ۱
  ir
  الهام |۱۱ ماه پیش
  میشه شماره بدید بقه قرص از تون بخرم
  ۰
  ۰
 
 
ir
محمد | ۱ سال پیش
سلام دکتر
با این حرف های شما از کجا بدونیم جنین داخل رحم هست یا بیرون ک با استفاده منجرب ب مرگ نشه
۰
۰
 
 
ir
مهسا | ۱ سال پیش
من زاهدان زندگی میکنم امروز فهمیدم باردارم ۴هفته من از داروخانه باید تهیه کنم این قرصو؟لطفا کمکم کنین
۱
۰
 
 
ir
دکتر مهدوی | ۱ سال پیش
قرص ایتالیایی با نوشته های پشت مشکی 100درصد تقلبی
و از لحاظ علم پزشکی رد شدس
موقع خرید دقت کنید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فرهاد |۱۱ ماه پیش
  واقعا فکر میکنید ملت این قدر نفهمند که خود دلالت میای این کامنت ها را با نام یک پزشک نشر میدی؟واقعا به تو هم میگند انسان؟ خداوند شما را رسوا کنه.
  ۰
  ۰
  ir
  سما |۴ ماه پیش
  سلام .مرسی از راهنمتییتون.بنده هم از چند نفر پرسیدم متخصص زنان حرف شمارو تایید کردن گفتند اور جینال ابی هست و امریکایی ولی اصلا هلند و ایتالیا نداره ممنون از کمکتون
  ۰
  ۰
 
 
ir
مینو | ۱ سال پیش
سلام دوستان منم از قرص سایتوتک استفاده کردم پزشکم خودش برام تجویز کرد و قرصم خودش تهیه کرد و اصل هم بود... نوشته هاش به رنگ آبنی کاربنی بود گول قرصای تقلبی دلالارو نخورید...امیدوا
رم مشکل همه حل بشه
۰
۰
 
 
ir
دکتر موسوی | ۱ سال پیش
اتفاقا بی کیفیت ترین قرص همون قرص ایتالیایی هست که معلومه خورده فروشنده قرص درحال تبلیغ است یکی از شایعترین عوارضش زخم دهانه رحم میباشد
لذا مطلقا استفاده نکنید از قرص ایتالیایی
راه شناخت قرص تقلبی و ایتالیایی رنگ مشکی نوشته ها ی قرص میباشد.
۰
۰
 
 
ir
مهرناز | ۱ سال پیش
سلام پیشنهاد میکنم هرکسی که میخواد قرص سایتوتک تهیه کنه فقط ایتالیایی تهیه کنه ، منم میخواستم قرص تهیه کنم نزدیک بود چند تا از خدا بی خبر قرص روسیه به عنوان آمریکایی و انگلیسی بهم بفروشن.
یک نمونه هلندی هم هست کیفیت اونم عالیه ، اگر خواستید تو اینترنت جستجو کنید سایتوتک ایتالیایی تا پیدا کنید تو هیچ فروشنده ای بجز یک نفر موجود نداره.
۰
۰
 
 
ir
حسین | ۱ سال پیش
سلام دوستان خواستم بهتون بگم که فقط نمونه ایتالیایی تهیه کنید عالیه من برای خانومم تهیه کردم با پنج تاش سریع خونریزی شروع شد امروزم سونوگرافی دادم رحم کامل تخلیه شده بود. این کامنت هایی که برای قرص ایتالیایی گذاشته میشه بخاطر سوزش دلال های قرصه چون این نمونه خیلی کمیابه و دلال هاهم بهش دسترسی ندارند. با طناب یه مشت دلال نرید تو چاه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سهند |۱ سال پیش
  این قرصارو تو داروخونه میدن؟
  ۰
  ۰
  ir
  آرش جمالی |۱ سال پیش
  از راهنماییتون متشکرم ، منم نمونه ایتالیایی تهیه کردم مشکلم بطور کلمل حل شد خوشبختانه ، یک ساعت پیش خانومم سونوگرافی انجام داد ، رحم کامل تخلیه شده بود و هیچ باقیمانده ای نبود. دوستان به حرف سودجویان و دلالان معتاد نرید اونا حتی نمیتونن جواب سوالای معمولی شما را بدن ، فقط یه مدل قرص دارن که تقلبیه ، خلاصه مراقب سلامتیتون باشید
  ۰
  ۰
 
 
ir
رها | ۱ سال پیش
سلام من ده تاقرص داشتم چهارتاشواستفاده کردم خیلی خوب جواب داد۶تاش مونده هرکی خواست بگه،،اصل آمریکان
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهسا |۱ سال پیش
  من میخوام لطفا بگین چطور میتونم ازتون بگیرم.من امروز فهمیدم باردارم حالم خیلی بده اگه حال منو میدونین و وجدانا قرص اصل دارین بهم خبر بدین
  ۰
  ۰
  ae
  Bahar |۹ ماه پیش
  میشه بگین طرز درست استفادشو من موندم چیکارکنم توروخدا درست راهنمایی کنید طرراستفاده صحیحش رو
  ۰
  ۰
 
 
us
دکتر م.عطامنش | ۱ سال پیش
سلام و وقت بخیر خدمت همگی عزیزان.در اینجا مشاهده کردم ک تعدادی از عزیزان با قرص اصلی آشنایی ندارن و فقط در جهت آگاهی عزیزان باید بگم ک قرص اصلی تولید شرکت فایزر هستش ک در بسته بندی آلومینیومی ده عددی هست و شکل قرص هم شش ضلعی.نوشته لاتین پشت بسته قرص هم ب رنگ آبی کاربنی یا تقریبا بنفش هست.و ضمنا حتما باید تاریخ انقضاء ب صورت لیزری پشت هر بسته قرص باشه.امیدوارم ک توضیحاتم مشکل گشای عزیزی بوده باشه. یاحـق
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهرناز |۱ سال پیش
  شما احتمالا همون دلالی نبودی که قرص ساخت ترکیه را به من گفتی انگلیسیه ؟ واقعا شرافتت کجا رفته اینجوری مردمو سر کیسه میکنی .
  ۰
  ۰
 
 
gb
مریم | ۱ سال پیش
سلام
ایا ممکنه این قرصه جواب نده
۰
۰
 
 
ir
حسینی | ۱ سال پیش
یکی فرق اصلی با تقلبی بگه وبگه چ جور بفهمیم مال کدوم کشوره و طرز استفاده میخام سریعا ممنون چون میخام استفاده کنم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  برفی |۱ سال پیش
  قرص اصلی ده عددی در ورق آلومنیومی وپشتش با آبی کاربنی نوشته شده.من 6 عدد دارم
  ۰
  ۰
 
 
ir
Zahra babaei | ۱ سال پیش
با سلام،قرص سایتوتک در هفته چهارم بارداری چند عدد باید مصرف شود و چگونه؟ممنون میشم اگر زود جواب دهید
۰
۰
 
 
gb
موسوی | ۱ سال پیش
دوستان توروخدا قرص ایتالیایی نخرید
نوشته ای پشتش مشکیه و تقلبیه
یه خدا نشناس قرص ایتالیایی بهم داد به دکترم نشون دادم گفت بندازش سطل زباله
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فرهاد |۱ سال پیش
  اونی که باید بنذازی سطل آشغال قرصای تقلبی خودته جناب دلال که اینجا مردمو گمراه میکنی بی وجدان بی شرف ، یکاری نکن پیدات کنم چون داری جون خیلی ادمارو به خطر میندازی ، من که مشکلم حل شد با ایتالیایی ها ولی تو تقلبی فروش را باید اعدام کرد چون سلامتی مردم برات اصلا اهمیتی نداره
  ۰
  ۰
  ir
  پروانه |۱ سال پیش
  اونی که باید بندازی سطل آشغال قرصای تقلبی خودته که از عطاری گرفته تا معتادای ناصر خسرو همشون موجود دارند.نمونه ایتالیایی گیر کسی نمیاد که بخواد بندازه سطل آشغال داری
  ۰
  ۰
  nl
  فرهاد |۱۱ ماه پیش
  بهتره پزشک ات مدرکشو بندازه سطل زباله چون سایتوتک ایتالیایی در دسترس هر کسی نیست اگه واقعا در ایران چنین قرصی تهیه کردی جز شانس های بزرگ زندگیت بوده.
  ۰
  ۰
 
 
ir
امید | ۱ سال پیش
واقعا سیتوتک باعث سقط میشه؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سمیه |۱ سال پیش
  سلام وقتتون بخیر بله باعث سقط میشه و اگر میخواید مطمعن باشه و تحت نظر متخصص توصیه میکنم با *** *** تماس بگیرید ، من مشکلم حل شد بلکه گره ای هم از شما باز شه
  ۰
  ۰
 
 
ir
Rehe | ۱ سال پیش
سلام من با نامزدم تو دوره پریودیم رابطه مقعدی داشتیم فک مکنم شااید ی ذره اسپرم رفته باش داخل واژنم.. الان دو روز از پریودیم گذشته تست گذاشتم مثبت بود دارم میمیرم از استرس ایا امکانش هس بخاطره این باشه ک تازه پریودیم تموم شده حوابش مثبت بوده؟؟
۰
۰
پاسخ کارشناس:
شما به صفحه اول مجله دلگرم برید و روی لینک (پاسخ به سوالات پزشکی و مامایی شما ، در مجله دلگرم ...) کلیک کرده و از پزشک مشاور ما سوال کنید
 
 
ir
فریبا | ۱ سال پیش
قرص ایتالیایی بی کیفیت گرفتم هیچ تاثیری نداشت تا اینکه قرص روسی گرفتم مصرف کردم مشکل 100 درصد برطرف شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  نازنین ش |۱ سال پیش
  سلام اگه راست میگی عکس ورق قرصی که استقاده کردی را آپلود کن!! من حاضرم جون بچه ام را قسم بخورم که شما دلالان هستید که این کامنت های بیخود را میگذارید من خودم ایتالیایی استفاده کردم با قرص پنجم مشکلم حل شد شما چطور اینقدر ناروا دروغی را نشر میدهید!!!دوستان ایتالیایی تهیه کنید که هیچی مثل ایتالیایی نمیشه شک نذاشته باشید.
  ۰
  ۰
  us
  علیرضا |۱ سال پیش
  فک کنم شما دلال باشی
  آخه قرص ایتالیایی که تقلبیه و توی ناصر خسرو ریخته دیگه قسم خوردن داره
  قیمتش هم که زیر 100 هزار تومنه
  پس دیگه نیا اطلاعات اشتباه بده مردم رو گمراه کن اطلاعات پزشکیتو نگه دار برای خودت
  قرص ایتالیایی بی کیفیت ترین قرص توی بازاره
  ۰
  ۰
  ir
  نیما |۱ سال پیش
  هه قشنگ مشخص یه مشت تقلبی فروش دارند قرص اصلی را زیر سوال میبرند.
  من خودم تو کار داروخانه کار میکنم و اتفاقی این صفحه را دیدم خواستم به هرکسی که این کامنت ها را میخونه بگم که نمونه ایتالیایی کمیاب ترین و بهترین نمونه قرص هستش و من به شخصه برای دوستم تهیه کردم بسیار عالی بود.
  ۰
  ۰
 
 
nl
یسنا | ۱ سال پیش
پشت ورق قرص باید ابی باشه
اگه مشکی نوشته بود تقلبیه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سارا |۱ سال پیش
  تو غلط کردی که سایتوتک اصل پشت نوشته هاش آبیه ، من تهیه کردم یه قطره خونریزی هم نکردم ، فقط و فقط نمونه ایتالیایی و نوشته های پشت مشکی.
  ۰
  ۰
 
 
us
ترانه | ۱ سال پیش
دوستان مراقب باشید قرص سایتوتک تقلبی به شما ندن , خواهر من استفاده کرد خیلی خدا بهش رحم کرد
مراقب باشید هنگام خرید قرص تقلبی بهتون نندازن
۰
۰
 
 
nl
بی قرار | ۱ سال پیش
سلام دوستان من بدلایل شخصی و ضعف بدنی همسر در 7هفته و 4 روز مجبور ب سقط جنین شدیم که یک هفته دارو گیاهی استفاده کردم ولی تاثیری ندیدم ولی امروز قرص سایتوتک اصلیش رو تهیه کردم و خوشبختانه جواب گرفتم . ورق قرص 10 عدد داره و من با قرص 5 جواب گرفتم .
۱
۰
پاسخ ها:
  gb
  آرتمیس |۱ سال پیش
  از داروخانه تهیه کردید؟ قیمت چند؟ من کرج هستم از کجا باید تهیه کنم؟
  ۰
  ۰
  ir
  مهوش |۱ سال پیش
  لطفا بفرمایید از کجا تهیه کردین هرجاکه میرم همش تقلبه
  ۰
  ۰
  ir
  M |۱ سال پیش
  ببخشید من هفته ۴یا ۵ کلی هم دارو گیاهی خوردم تو دو روز جوابی نگرفتم چجوری میتونم اون ۵ عدد قرصتونو ازتون بخرم؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
مبیناا | ۱ سال پیش
آیا خوورخوردن این قرص روی شیر دهی تاثیر دارد
۰
۰
 
 
es
پژمان | ۱ سال پیش
من چند روز پیش ایتالیایی تهیه کردم امروزم سونوگرافی دادم هیچ بقایایی باقی نمونده و بسیار با کیفیت هستش قرص ایتالیایی پیشنهاد میکنم فقط ایتالیایی تهیه کنید.
۰
۰
پاسخ ها:
  متاسفم که دلالی به عنوان مصرف کننده فقط به علت اینکه قرص های تقلبیشو بفروشه این کامنتها رو میزاره از طریق پلیس فتا پیگیری میشود
  ۰
  ۰
 
 
ir
مهتاب | ۱ سال پیش
من یه سری از این قرص استفاده کردم فقط لکه بینی دارم
اگ دوباره از این قرص استفاده کنم اشکال نداره؟
۰
۰
 
 
us
علی | ۱ سال پیش
من 10تا از شهرستان از یکی از دوستام خریدم خداوکیلم بعد 2ساعت سقط شد 5تاشم استفاده کردیم 5تاش مونده کسی خاست بگه بهش بدمش
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سیامک |۱ سال پیش
  سلام دوست عزیز من اون قرصها رو لازم دارم لطفا با من تماس بگیرید
  ۰
  ۰
  ir
  هستی |۱ سال پیش
  سلام من هفته ی ۴بارداری هستم امروز از قرص استفاده کردم آمریکایی بود ولی الان ۹ساعتی میشه یه کم خونریزی دارم ولی هنوز خبری از سقط نیست دارم از استرس میمیرم لطفا کمکم کنید
  ۰
  ۰
 
 
ir
م.م | ۱ سال پیش
سلام من کاملامشکلم حل شدوخداروشکرقرص هاروازجایی که تهیه کردم مطمئن بود ونه دلشوره ناقص شدن داشتم ونه مشکلات دیگه.....ازاونج
اکه کامنتهاروخوندم ومتوجه شدم درفروش این قرصهاکلاه بردارزیادهست بایدبگم عزیزان قرص روباتماس تلفنی سفارش که میدیدهزینه روکارت به کارت نکنید...اگه جای قابل اعتمادی باشه باپیک خودشون میفرستن وهزینه قرص رونقدی پرداخت می کنیددرب منزل وقتی باپیک مخصوص خودشون میفرستن هم میتونیدشماره وسیله نقلیه پیک روبرداریدو مطمئن باشید اون که حضوری میفرسته قرص روتحویل میده نمیتونه کلاه بردارباشه....خد
اروشکرازجایی که تهیه کردم انسان بودن وبرای پول باسلامتی کسی بازی نمیکنن
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهرناز |۱ سال پیش
  عجب جایی شده اینجا...
  یه عده از روش های جلوگیری از بارداری استفاده نکردند بعد اینجا در به در دنبال قرص سقط جنین میگردند اونوقت شما نوشتی اینجوری !!!
  شما دیگه خیلی پر رو تشریف دارید جنس غیر قانونی میخوایی قرص اصلی هم میخوای تازه میخوای بیارند بگن عزیزم حالا پولشم اگه دوست داری بزن به حساب؟؟
  اتفاقا به نظر من اگه کسی واقعا چنین کاری بکنه جا و مکان ثابتی نداره.
  ۰
  ۰
  ir
  فاطی |۱ سال پیش
  سلام استفاده ازاین قرص خیلی دردداره بچه سقط شه؟
  ۰
  ۰
 
 
ae
نارین | ۱ سال پیش
سلام من جای رومیشناسم قرص میزوپروستول ایتالیایی داره استفاده کردیم خیییلی خوب جواب داده هرکی خواست بگه تا ادرس بدم مشکلش حلشه ایشاالله
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زیبا |۱ سال پیش
  ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد که اصل باشه
  ۰
  ۰
  ir
  سحر |۱ سال پیش
  ميشه بفرماييد إز كجا تهيه كنم؟ أيا نيازي هست به پزشك هم مراجعه كنم؟
  ۰
  ۰
  ir
  حسين |۱ سال پیش
  من چطورى بايد اين قرصا رو تهيه كنم ممنون ميشم راهنمايى كنيد
  ۰
  ۰
  توجه کنید قرص ایتالیایی که پشتش مشکیه تقلبیه
  ۰
  ۰
  ir
  پژمان |۱ سال پیش
  در گوگل جستجو کنید سایتوتک ایتالیایی پیدا میکنید ، فقط یک نفر این نمونه را به تعداد محدود داره.
  ۰
  ۰
 
 
ir
ریحانه | ۱ سال پیش
من با 6 تا دفع شد هیچ دردی هم نداشتم طریقه مصرفمم دوتا زیرزبون گذاشتم بعد 4 ساعت یکی زیرزبون یکی داخل واژن
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زیبا |۱ سال پیش
  میشه بگید از کجا تهیه کردید
  ۰
  ۰
  ir
  ریحانه |۱ سال پیش
  از یکی از اشناها
  البته میگن اونایی ک پشتش مشکیه قلابیه اما مال من مشکی بود واصل
  ۰
  ۰
  ir
  زهرا |۱۱ ماه پیش
  سلام من دو روز پیش با قرص سقط کردم فقط ده روز از وقتم گذشته بود خونریزی زیادی داشتم یکی دو ساعت بعدش کم شد الان تست کردم دوباره مثبت نشون میده اما خیلی کم ایا بچه نیفتاده میشه راهنمایم کنین
  ۰
  ۰
 
 
ro
م.م | ۱ سال پیش
من بعد ا زاتمام قرص ها،خونریزیم شروع شدالبته اولش درشروع قرصها دردی نداشتم اماقرصهای بعدی روکه استفاده کردم دردشکمی که ازدردپریودکمی بیشتربودداشتم واسهال وتب ولرزگرفتم وتب کردم که چندساعتی بیشترطول نکشید....وکاملا
دفع لخته های گوشتی بزرگ رودیدم که شیش هفت تیکه لخته های بزرگ بودوخودم حس میکنم سقط کامل انجام شده وامروزخونریزیم مثل پریودمعمولی شده که این طبیعی هستش وبعدازیک هفته میرم سونوهرچندمیدونم نیازی به سونونیست حتی اگه تیکه بمونه درپریودبعدی دف میشه بادیدن اون لخته های بزرگ که شیش هفت باراومدخودم واضح حس میکنم چیزی نمونده
۰
۰
 
 
ir
سمیه | ۱ سال پیش
سلام من دو روز6عدد قرص سایتوتک استفاده کردم اولش با خون لخته شروع شد بعد یه لخته خون بزرگ خارج شد دردم زیاد عین علائم پریودی بود خونریزی یه روز ادامه داشت تا کم تر شدامروز رفتم سونوگرافی داخلی توتخمدان سمت چپ کیست به قطر4.3mmکه دکتر احتمال ساک بارداری دادفعلا نمیدونم کیست یا ساک بارداری لطفا راهنمایم کنید چیکار کنم بایددوباره قرص مصرف کنم ؟ لطفا راهنمایم کنید
۰
۰
 
 
ir
ریحانه | ۱ سال پیش
من 12 تا قرص گرفتم که با 6 تا جنین 13 هفته دفع شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زیبا |۱ سال پیش
  طریقه استفاده تون رو میشه بنویسید ؟
  ۰
  ۰
  ir
  ریحانه |۱ سال پیش
  اگه میخای من 12 تا گرفتم6 تاش استفادم شد 6 تا دیگه دارم لازمم نمیشه ولی گرون خریدم قرصش اصل
  ۰
  ۰
  ir
  مونا |۱ سال پیش
  از کجا تهیه کردین ؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ro
م.م | ۱ سال پیش
من همین الان دارم قرصهارواستفاده میکنم قرص آلمانی تهیه کردم دردشدیدی ندارم وراحت میشه تحمل کردبطورکل ده عددقرص هست که هردوساعت مصرف میکنم دوساعت اول ۴عدداستفاده کردم وازدوساعت دوم کمترمیشه...امار
وش استفاده ای که برام فرستادن اصلامثل روشهای اینترنتی نیست.امیدوارم به امیدخدامشکلم حل بشه همچنین مشکل دیگران...وعزیزا
ن این هم بدونیدبه طوریقین تأثیرگذاری قرصهادرهرفردمتف
اوت هست شایدیکنفردرمصرف اولین قرص به خونریزی بیفته وشایدبرعکس وهمینطوریکی دردداشته باشه یکی نداشته باشه
۰
۰
 
 
ae
نرگس | ۱ سال پیش
سلام من الان دوماهه پریود نشدم تست هامم منفی نشون میده آیا من باردارم؟
۰
۰
 
 
ir
ناهید | ۱ سال پیش
سلام من نیاز به قرص سایتوتک دارم
کسی میتونه کمکم کنه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  علی قناد |۱ سال پیش
  سلام برای همسرم قرص سایتوتک اصلی تهیه کردم.نوشته های پشت ورق ابی رنگ هستند.
  ۰
  ۰
  ir
  نادر |۱ سال پیش
  همین دلالایی که اینجا میگن قرص پشت مشکی تقلبیه به من یه نمونه دادن نوشته هاش ابی بود هیچ اثری نداشت ، باعث شد دوباره هزینه کنم و ایتالیایی تهیه کنم تا مشکلم حل بشه ، خدا ازشون نگذره فقط همین ، من درد آبروم هیچ شکایتی نکردم ولی امیدوارم هزار برابرشو پس بده.
  ۰
  ۰
  ir
  کامران جمالی |۱ سال پیش
  متاسفانه دلال های ، تقلبی فروشه بدبخت اینقدر بازارشون کساد شده که اینجا نمونه ایتالیایی که بهترین کیفیت را داره به عنوان نمونه تقلبی معرفی میکنن ، با اسم های داروخانه و دکتر کامنت میزارن ، دریغ از اینکه اصلا اسم این دارو را بتونن درست بخونن ، برادر من ، خواهر من با کسی که خودش یک مشکل بزرگ داره و از لحاظ روحی هزار تا مشکل داره اینکارو نکنید ،از همتون میخوام که به حرفای دلالان و معتادان ناصرخسرویی توجه نکنید ، نمونه ایتالیایی و یا هلندی کیفیتش بسیار بالاست.گول این افراد سود جو که یکیشون میگه من دکترم ، یکیشون میگه ***م ، یکیشون میگه داروسازم را نخورید این کوچک ترین سوادی ندارند و سلامتی شما شدیدا به خطر خواهند انداخت.یکی از همین افراد سلامتی خانوم بنده را به خطر انداختند که خدا رحم کرد.حتما سایتوتک ایتالیایی تهیه کنید ، در گوگل جستو بزنید پیدا میکنید ، ***ه خیلی عالی و دلسوزانه ای هم دادن ، خدا بهشون عزت و بزرگی بده.
  ۰
  ۰
 
 
af
امین الله | ۱ سال پیش
سلام خانم من از داروی میزوپروستول چند دانه خورده و طریق درست مصرف را نمی دانسته الان یک هفته شده که هیچ علائمی از انجام سقط در او نیست اگر سقط نکند آیا این دارو به طفلش آسیبی نرسانده یا خدای نکرده معیوب نخواهد شد لطفا به من ایمل کنید ممنون
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Eli |۱ سال پیش
  من قرص ميزو پروستول رو براى سقط مصرف كردم
  راه هاى فرارانى براى استفاده از اين دارى نوشته شده
  و اين را ها براى من استرس ايجاد كرد
  اما راه هايى كه در اينترنت نوشته شده هيچكدوم درست نبود

  1قرص زير زبان و ٢ قرص شياف واژينال هم زمان استفاده ميكنيد
  اين راهكارى بود كه پزشك فوق تخصص بهم داد و ازش سپاسگذارم
  بعد از يك ساعت از مصرف علائم قاعدگى كه كمى دردش بيشتر هستش حس شد
  من سقطم به طور كامل اتفاق افتاد جنين بعد كيسه آب و بعد هم خون لخته هايى كه رگه هاى گوشتى زيادى داشت
  درد زيادم فقط روز اول بود
  خونريزى ١ هفته اما تا الان كه ١٧ روز گذشته لكه بينى قهوه اى دارم
  اما خدارو شكر برام مشكلى پيش نيومد
  اگه كسى مصرف كرد و به خونريزى شديد افتاد
  البته خونريزى شديد به همراه لخته هاى رگه گوشتى اگه بيشتر از ٢ ساعت شد حتما به بيمارستان مراجعه كنيد.
  باقى قرص هاى من مونده اگه كسى لازم داره ميتونه بهم ايميل بزنه.
  ۰
  ۱
 
 
ir
سمیه | ۱ سال پیش
من یه بسته قرص چند روز پیش تهیه کردم ک خوشبختانه لازمم نشد. نوشته های پشتش ابی کاربنی.
۰
۰
 
 
ir
شهره | ۱ سال پیش
من 18 هفته هستم ایا میتونم از این قرص استفاده کنم
خیلی نگرانم که مشکل جدی برام پیش بیاد
۰
۰
 
 
ir
علی | ۱ سال پیش
نمونه اصل ایت قرص رو از کجا میتونم تهیه کنم
من شهرستان دور افتادهای هستم
۰
۰
 
 
ir
سارا | ۱ سال پیش
من میخوام این قرصو مصرف کنم نحوه مصرفش چطوره ایا کسی هست راهنمایی کنه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Eli |۱ سال پیش
  من قرص ميزو پروستول رو براى سقط مصرف كردم
  راه هاى فرارانى براى استفاده از اين دارى نوشته شده
  و اين را ها براى من استرس ايجاد كرد
  اما راه هايى كه در اينترنت نوشته شده هيچكدوم درست نبود

  1قرص زير زبان و ٢ قرص شياف واژينال هم زمان استفاده ميكنيد
  اين راهكارى بود كه پزشك فوق تخصص بهم داد و ازش سپاسگذارم
  بعد از يك ساعت از مصرف علائم قاعدگى كه كمى دردش بيشتر هستش حس شد
  من سقطم به طور كامل اتفاق افتاد جنين بعد كيسه آب و بعد هم خون لخته هايى كه رگه هاى گوشتى زيادى داشت
  درد زيادم فقط روز اول بود
  خونريزى ١ هفته اما تا الان كه ١٧ روز گذشته لكه بينى قهوه اى دارم
  اما خدارو شكر برام مشكلى پيش نيومد
  اگه كسى مصرف كرد و به خونريزى شديد افتاد
  البته خونريزى شديد به همراه لخته هاى رگه گوشتى اگه بيشتر از ٢ ساعت شد حتما به بيمارستان مراجعه كنيد.
  ۰
  ۰
 
 
ir
سعید | ۱ سال پیش
سلام
من تازه متوجه شدم خانمم یک ماه برداره میخوام سقد بشه چه قرصی بخوره اسم قرص چه چه شکلیه از کجا باید بگیرم که اصلی باشه
۰
۰
 
 
ir
آقای سعیدی | ۱ سال پیش
سلام من *** هستم و خواستم اطلاع رسانی کنم فردی تحت نام خانم *** ، همسر فردی به نام مرتضی رضایی که در شهر اصفهان و تهران اقدام فروش قرص سایتوتک تقلبی و بی کیفیت کرده و ایشان بدلیل آشکار شدن هیله اش سعی در خراب کردن چهره بنده دارد، کلیه نظرات درج شده ادعاهای کذب و دروغین بوده و اینجانب از تمامی خوانندگان این نظر میخواهم به شخصی تحت نام *** به هیچ عنوان اعتماد نکنید و در صورت خرید از ایشان چیزی بجز سایتوتک تقلبی دریافت نخواهید کرد.
بزودی هم کلیه اطلاعات اعم از ادرس منزل شماره تماس و کلیه سوابق ایشان را منتشر خواهم کرد تا هر شخصی از ایشان شکایتی دارد انجام دهد.
با تشکر
۰
۰
 
 
ir
مرتضی | ۱ سال پیش
فردی به نام *** اصلا مورد تایید نیست
من به عنوان کابرب وطیفه خود دانستم که اطلاع رسانی کنم
گزارشات زیادی از ایشون مبنی به فروش قرص تقلبی شده و از ما خواهش کردن اطلاع رسانی کنیم
۰
۰
 
 
ir
سید مهدی علوی | ۱ سال پیش
دوستان فردی که به تازگی قرص های بی کیفیت رو از عراق وارد ایران کرده به نان ***
خیلی هوشیار باشید فریب نخورید البته خیلی به زودی توسط پلیس دستگیر میشه یه پرونده خلاف سنگین داره
فردی که کوچیک ترین اطلاعاتی نداره و سواد زیر دیپلم داره داره سلامتی مردم رو به چالش میکشه
به زودی امار دقیقی از کحل سکونت شغل و......... راجع بهش منتشر میکنم که چهره پلیدش رو همه بشناسن
۰
۰
 
 
ir
طاهره | ۱ سال پیش
من از شهر قم به علت دسترسی نداشتن پول به حساب ای ن *** نامرد به نام *** *** ریختم هیچ قرصی دستم نرسیده وقتی هم پیگیری میکنم جوابگو نیست
نمیدونم این پولا چطور از گلوش پایین میره
من راضی نیستم نصف حقوق شوهرم بود
امیدوارم هر جایی هست جوابشو از خدا بگیره به زودی
۰
۰
 
 
ir
علی | ۱ سال پیش
من برای همسرم از خانم *** قرص تهیه کردم و خیلی راحت مشکلمون حل شد
واقعا خوشحالم که بهشون اعتماد کردم و سراغ دلال ها و قرص فروشان تقلب نرفتم
۰
۰
 
 
ir
سمیرا | ۱ سال پیش
فرد قرص فروشی به نام *** از دلالان ناصر خسرو و فروشنده مواد مخدره
به علت اعتیاد شدید داره قرص تقلبی به قیمت گزاف میفروشه
قرص رو به قیمت 15 هزار تومن از عراق وارد میکنه فساد اخلاقی هم داره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  میلاد |۱ سال پیش
  هر کسی این کامنت را گذاشته میخواسته آقای *** را خراب کنه ، من از ایشان قرص ایتالیایی تهیه کردم ، به خواهرم که داروساز بود نشان دادم گفت بهترین کیفیت داره.
  تو عراق قرص سرماخوردگی هم پیدا نمیشه چه برسه سایتوتک ایتالیای
  مشخصه هر کسی این کامنت گذاشته از روی دشمنی و حسادت بوده و بس مردم هوشیار تر از این هستند که با طناب افرادی شبیه به *** به داخل چاه بروند
  ۰
  ۰
 
 
ir
مریم | ۱ سال پیش
وااااااااای منم فریب این *** رو خوردم
بی وجدان گفت ایتالیایی
هیچ جوابی نگرفتم الانم پاسخگو نیست
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۱ سال پیش
این قرص فقط باید نمونه اصلش تهیه بشه من از خانم *** خریدم به طور کامل مشکلم حل شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فائزه |۱ سال پیش
  خدا از *** نگذره من ازش قرص 100 هزار تومانی را خریدم 480 هزار تومان یه دستورم داد که جواب نداد ، اصلا یه قطره خون ام نیومد ، خدا ازش نگذره دلال بیسواد.
  اخرشم از یه فروشنده دیگه خرید کردم قرص ایتالیایی داشت قرص چهارم استفاده کردم مشکلم حل شد.
  ۰
  ۰
  ae
  ارزو |۱ سال پیش
  از کجا خریدید خواهشا بهمون بگید
  ۰
  ۰
 
 
ir
کتایون | ۱ سال پیش
عزیزان مراقب باشید قرص سایتوتک نوشته پشت مشکی نخرید من خریدم تقلبی بود جواب نگرفتم
از یه نفر به نام ***
بعد متوجه شدم کلاهبرداره
۰
۰
 
 
ir
سعادت | ۱ سال پیش
*** یه کلاهبردار شیاده
من از مشهد پول به حسابش واریز کردم دیگه جوابگو نبود
خدا لعنتش کنه
پول زحمت کشی و کارگری بود امیدوارم حرامش بشه
۰
۰
 
 
ir
باران | ۱ سال پیش
مراقب فردی با نام خانم *** باشید ایشان با شوهر معتادش اقدام به فروش قرص تقلبی سایتوتک میکنه.
این زن شوهر در گروهک منافقین بوده اند و از همان جا با هم ازدواج کرده اند .
فردی به نام مرتضی رضایی که تا به حال چندین بار توسط پلیس دستگیر و به زندان افتاده است.
یه دوستی داره داخل تهران پاساژ حکیم، ناصر خسرو قرصارو ازش ورقی 30 هزار تومان میخره هر به مردم بیچاره و بی گناه 200 هزار تومان تا 500 هزار تومان میفروشه.
واقعا وجود افرادی شبیه به این سیستم سلامت کشور را به خطر میاندازه و باید باهاشون برخرود بشه.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زهره |۱ سال پیش
  کاربر بانام باران خود *** هستش
  که این صحبت های دروغ و ناروا رو راجع به ایشون نوشته
  خدارو شکر خانم *** این قدر شناخته شده و مورد اعتمتد هستن که فرد دلال و بی وجدانی مثل *** نمیتونه تخریب کنه
  یه بچه 4 ساله هم که اینا رو بخونه متوجه میشه که از روی حسادت بوده
  واقعا براتون متاسفم اقای *** بهتره به جای فروش قرص تقلبی و به خطر انداختن جان مردم یکم روی فرهنگت کار کنی چون خیلی پایینه
  ۰
  ۰
 
 
nl
کوروش | ۱ سال پیش
سلام خانمم درهفته ۹بارداریه ناخواسته باردارشد میخوایم ازقرص سایوتک استفاده کنیم آیا سقط قطعیس و عوارض آن خطرناک نیست؟
۱
۰
 
 
nl
کوروش | ۱ سال پیش
سلام خانمم ناخواسته باردارشده و الان درهفته ۹هست میخوایم ازقرص سایوتک استفاده کنیم آیا سقط قطعیست ؟وعوارضش خطرناک نیست؟
۰
۰
 
 
us
سارا | ۱ سال پیش
من از *** خریدم تقلبی از اب دراومد
خدا ازش نگذره
بردم داروخونه نشون دادم دکتر داروخونه بهم خندید گفت اصلا ایتالیایی نی این و قرصی که پشتش مشکیه تقلبیه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بهزاد |۱ سال پیش
  چرا دروغ میگی !!! من برای نامزدم خرید کردم ایتالیایی استفاده هم کردم ، تو کمتر از سه ساعت هنوز قرص سوم نخورده بود جنین دفع شد.
  فرد کاملا آگاه و با سوادی هم هستند.این کامنت از روی دشمنی برای ایشان گذاشته شده است.
  ۰
  ۰
 
 
وظیفه انسانی خود دانستم که اطلاع رسانی کنم قرص با نوشته پشت مشکی کاملا تقلبی هستش که از عراق وارد ایران میشه و مورد دستکاری داعش قرار گرفته
هیچ قرصی تحت عنوان ایتالیایی وجود نداره و اگر دقت کرده باشید فروشنده این قرص مجبور شده قیمتو بیاره پایین و حراج کنه تا یه سری نااگاه بالاخره فریب بخورن و این قرص بی کیفیت رو بخرن
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۱ سال پیش
اوه اوه ببین اینجا چه خبره! خوب قبل از اینکه شهوتتون به عقلتون مسلط بشه و یه طفل معصوم رو به این دنیا بیارید به فکر باشید. چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!
۰
۰
 
 
us
دکتر یزدی | ۱ سال پیش
سلام بنده دکتر داروساز هستم
جهت شفاف سازی لازم دیدم نکته ای رو متذکر بشم که قرص میزوپروستول یا همون سایتوتک با نوشته های پشت مشکی کلملا تقلبی بوده و عوارض فراوانی دارد مراقب باشید اگر به دنبال تهیه این قرص هستید به هیچ عنوان نمونه که نوشته های پشتش مشکی هست رو تهیه نکنید چون توسط افراد سود جو و کلاهبردار با تکنیک لیزر کپی شده و به هیچ عنوان قرصی تحت عنوان ایتالیایی وجود ندارد و من کاملا رد میکنم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  محبوبه |۱ سال پیش
  شما چه دکتری هستید ؟ ما چطور میتونیم به حرف شما استناد کنیم؟
  من خودم ایتالیایی استفاده کردم به راحتی جواب داد.
  خدا میدونه شما ها چطور آدمی هستید و به مردم قصد فروش چه قرصی را دارید.
  متاسفم برای شما، اقای *** هم قرصشون کیفیتش خوب بود هم اطلاعاتشون در این زمینه کافی و با تجربه.
  ۰
  ۰
 
 
us
کامبیز | ۱ سال پیش
یه قرص فروش دلال هست به نام ***
لهجش مشخصه از دهاتای اصفهانه از سر بد بختی داره قرص تقلبی میفروشه
من مراحل شکایتم رو انجام دادم همین روزا دستگیر میشه یه پرونده قطور خلاف داشت
مزاحمت نوامیس اعتیاد سرقت کلاهبرداری جعل اسناد
خلاصه مراقب باشید اسم اصلیش *** ***
۰
۰
 
 
us
شهره | ۱ سال پیش
من این قرصو از *** خریدم تقلبی و درجه 3 بود
روشی هم که گفته بود غلط بود
۰
۰
 
 
us
مریم | ۱ سال پیش
سلام دوستای گلم خواستم تجربه شخصیمو بگم
من به علت مجبوری و اطلاعات کمم مجبور شدم به فردی به نام *** که اسم اصلیش *** *** بود اعتماد کنم و ازش قر ص بخرم این فرد کثیف و خدا نشناس گفت قرص ایتالیایی در صورتی که بعدش دکترم گفت اصلا قرص ایتالیایی وجود نداره این فرد با تکنیک لیزر روی قرص حک کرده ایتالیا و تاریخ انقضا رو دستکاری کرده هزینه زیادی از من گرفت و من مشکلم حل نشد و کارم به بیمارستان کشید که گفتن قرص تقلبی بوده و احتمال مرگ بوده که نجات پیدا کردم بعدش که باهاش تماس گرفتم با کمال وقاحت پیشنهاد بی شرمانه به من داد این فرد که مفسد اخلاقیه و چنرین بار برام مزاحمت ایجاد کرد قضیه رو به شوهرم گفتم محلشو پیدا کرده یکی از محله های اصفهانه خیلی مراقب این فرد شیاد باشید
در ضمن همین فرد قصد تخریب هم داره و راجع به دیگران بدگویی میکنه و تخریب میکنه
۰
۰
 
 
us
فاطمه سادات | ۱ سال پیش
من قرص سایتوتک اصل رو از خانم *** تهیه کردم و بی نهایت راضی بودم و واقعا مشکلم حل شد
تموم صحبتایی که برعلیه ایشون میشه از سر حسادت هستش و توسط رقبای ایشون گذاشته شده افراد دلالی که از سر بدبختی و حسادت قصد تخریب دارن مثلا فرد دلال و بی صفتی به نام *** یا *** .........
ایشون رو یه خانم دکتر به من معرفی کردن و گفتن قرص اصل رو فقط از ایشون میتونم تهیه کنم و مهم تر ***ه مصرف که ایشون فرد تحصیل کرده و مورد تایید هستن
من نمیدونم فرد بیسواد و معتادی امثال *** این وسط چی میگیه که هنو تشخیص نمیده قرص رو با کدوم ق مینویسن اون وقت ***ه هم میخواد بده
۰
۰
 
 
us
علی | ۱ سال پیش
*** دلال ناصر خسرو
همه قرصاش تقلبی
لهجه افتضاح اصفهانی داره مشخصه
فساد اخلاقی داره
۰
۰
 
 
us
کاظم | ۱ سال پیش
مراقب باشید قرص سایتوتک رو از افرادی با فامیل *** *** و *** نخرید هر دو کلاهبردار و بی سوادن
من از *** *** خریدم بعدش برای خانمم مزاحمت ناموسی ایجاد کرد این یه کار زنونس سعی کنید *** همسرتون یه خانم باشه من از اون اقا شکایت کردم بی ناموس بی شرف همه پیاماش رو هم نگه داشتم و تا از زندگی ساقطش نکنم اروم نمیگیرم
۰
۰
 
 
us
سمانه | ۱ سال پیش
دوستان عزیز مراقب فرد شیادی به نام *** باشید این فرد کثیف با لهجه داغون اصفهانی اقدام به فروش قرص های تقلبی میکنه و ادعا داره که قرص ایتالییه در صورتی که اصلا قرص ایتالیاییه وجود نداره
این فرد با نام *** *** و نام و فامیل اصلیه *** *** در یکی از محله های مخوف اصفهان محدوده زینبیه اقدام به فروش مواد مخدر میکنه و ساقی شیشه و مشروبات الکلیه تا به حال سلامتی خیلی ها رو له چالش کشیده خیلی مراقب باشید خواهر من ازش قرص خریده الان بیمارستان بستریه
خدا لعنتش کنه
۰
۰
 
 
ir
شکوفه | ۱ سال پیش
واقعا این خانم *** چیکار داره با بقیه فروشنده ها ، همیشه گفتند سلام گرگ بی طمع نیست ، توام الکی برای ما دل نمیسوزونی حتما منفعت خاصی برات داره که اونم چیزی نیست بجز فروش قرصای تقلبیتون.
من خودم یکی از دوستام از *** خرید نتیجه داد.
خودمم از اقای *** خرید کردم اونم خیلی عالی جواب داد.
همه فروشنده ها ادمای تحصیل کرده ای هستند، بجز شما خانم *** که برای سود زیادی که میخوای ببری جون امثال مارو به خطر میندازید. کدوم ماست فروشی میاد میگه ماست من ترشه که شما دومیش باشی.
۰
۰
پاسخ ها:
  us
  رز محمدی |۱ سال پیش
  عزیزان کاربر با نام *** خود *** هستش که قصد تخریب خانم *** رو داشته از شدت حسادتش مونده چکار کنه من بهش توصیه میکنم به جای این که بیاد و قرص تقلبی بفروشه و سلامتی مردم رو به خطر بندازه به همون شغل شریف مواد فروشیش ادامه بده الان پرونده سرقت دزدی و مواد فروشی براش کافی نبوده حالام اومده میخواد قرص بفروشه اونم تقلبی
  واقعا برات متاسفم اقای *** با نام اصلی *** ***
  ۰
  ۰
  ir
  *** |۱ سال پیش
  باسلام
  این کامنت معلومه کار شخصه کلاهبردار که اصفهانی هم هست به نام *** هست که با تبلیغ قرص ایتالیایی که اصل نیست و بدون شرایط نکهداری از عراق وارد شده است !!!!!!!!!!!!متاسفم که حاظری به خاطره حسادت و روشدن دستت از روی خشم همچین کامنتایی میزاری
  از چی میترسی؟؟قرصای تقلبیتو کسی نمیخره؟؟
  ۰
  ۰
  ir
  حسینی |۱ سال پیش
  واقعا من از خانم *** گرفتم و خدا پدرشو بیامرزه اصل بود و به چنتا داروخانه هم نشون دادم
  چرا به خاطره دشمنی مردمو گمراه میکنید آقای *** کلاهبردار
  در ضمن قرصهای ایتالیایی تقلبی و پایینترین کیفیتو داره
  ۰
  ۰
  ir
  *** |۱ سال پیش
  قرص سایتوتک با نوشته مشکی و ایتالیایی کمترین کیفیت را دارد و اصل نمیباشد شخصی به نام *** از اصفهان میفروشه که تقلبیه دقت بفرمایید
  ۰
  ۰
  ir
  *** *** |۱ سال پیش
  قرص سایتوتک با نوشته مشکی که به نام ایتالیایی عرضه میشود کمترین اثر و پایینترین کیفیتو داره
  لطفا دقت فرمایید
  فروشنده قرص تقلبی شخص اصفهانی به نام *** است مراقب این فرد شیاد باشیید
  ۰
  ۰
 
 
ir
سلمان | ۱ سال پیش
این خانم *** چرا اینقدر برای خودش میاد کامنت میزاره ، خجالت نمیکشی ؟؟ به هزار و یک اسم مختلف میای کامنت میزاری و بعد از اینکه به حسابتون پول واریز میکنیم یه قرص درجه سه به عنوان قرص آمریکایی برامون ارسال میکنی، خجالت بکش شیاد ، این پول ارزش خوردن نداره.
۰
۰
پاسخ ها:
  us
  *** |۱ سال پیش
  این کامنت توسط فرد کثیفی به نام *** گذاشته شده
  من *** هستم
  آقای *** دلال محترم بهتره خوب گوشهاتو باز کنی و پاتو از کفش من بیرون بیاری خوشبختانه من این قدر سابقه درخشان دارم که با این بد گویی ها و تخریب نمیتونی به من ضرری برسونی
  برای اولین بار و آخرین بار بهت اخطار میدم که اگه یکبار دیگه پاتو از گلیمت دراز کردی بلایی به سرت میارم که از همون اصفهان هم کوچ کنی بری همون ده کوره ای که بودی
  آخه حمال دوزاری تورو چه به قرص فروختن که بعدم میای قصد تخریب منو داری
  ۰
  ۰
  us
  مدیریت دلگرم |۱ سال پیش
  خوانندگان محترم سایت دلگرم
  ثابت شده فردی به نام *** که اقدام به فروش قرص سایتوتک کرده دلال و کلاهبرداره و شکایات زیادی در این زمینه از این فرد شده و چنرین نفر از ما خواستن که ازلاع رسانی کنیم
  با ارزوی سلامتی برای همه شما
  ۰
  ۰
  us
  دکتر صدری |۱ سال پیش
  قرص سایتوتک رو بهتره نمونه اصلیش رو تهیه کنید و به روش صحیح مصرف کنید تا جوابدهی داشته این روشی که توی سایت ها نوشته صحیح نیست و جوابگو نیست
  از نظر من خانم *** کاملا قابل تاییده
  با آرزوی سلامتی برای شما
  دکتر صدری
  ۰
  ۰
  ir
  مدیر |۱ سال پیش
  به هیچ عنوان شخصی به نام *** مورد تایید ما نیست
  ۰
  ۰
 
 
us
امیر | ۱ سال پیش
سلام من پارسال یه بسته از این قرص برای سقط تهیه کردم و سقط با موفقیت انجام شد.
۰
۰
 
 
ir
رز | ۱ سال پیش
سلام میشه شماره خانم ***و بدین
۰
۰
 
 
us
منیره | ۱ سال پیش
من سایتوتک اصل رو از خانم *** نهیه کردم واقعا اصلی بود مشکل نصف روزه حل شد
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهسا |۱ سال پیش
  ببخشيد نوشته پشت قرص چه رنگي بود؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
مهسا | ۱ سال پیش
خب شمارشونو بدين دگ
اه
۰
۰
 
 
ir
نرگس | ۱ سال پیش
لطفا هرکی شماره خانم ***و داره بزاره
۰
۰
 
 
ir
نرگس | ۱ سال پیش
میشه شماره خانم *** رو به منم بدین
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۱ سال پیش
سلام شماره خانوم *** رو بهم میدین
۰
۰
 
 
ir
ali | ۱ سال پیش
نامزدم اتفاقی حامله شد با شیش تا قرص سایتوتک بیست دقیقه یکی زیر زبان یکی وارژن راحت بدون خطر سقط شد نه اینها دروغ میگن خطر داره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ممم |۱ سال پیش
  Mishe begid az kodOom mark estefade kard?
  ۰
  ۰
 
 
ir
Elham | ۱ سال پیش
سلام لطفامیشه شماره خانم *** روبرامنم بفرستین نیازفوری دارم
۰
۰
 
 
ir
معین | ۱ سال پیش
سلام من نیاز به ***ه دارم لطفا کمک کنین...ممنون میشم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  علی |۱ سال پیش
  منم خانومم به ***ه نیاز داشت تا اینکه یکی از *** \ایدار رو بهمون معرفی کرد و از ایشپن قرص تهیه کردیم و با ***ه دقیقشون مشکل ما به راحتی حل شد شمارشون رو میزارم عزیزانی مثل شما که تو شرایط نامساعد ما بودن بتونن با ***ه های صحیح ایشون مشکلشون رو حل کنند
  ۰
  ۰
 
 
us
مهدی | ۱ سال پیش
مراقب قرص های سایتوتک با نوشته پشت مشکی باشید که تحت عنوان ایتالیایی به فروش میرسه توسط دلالان
من این قرصو از یک نفر خریدم که فعلا اسمشو نمیارم تا باهاش تسویه حساب کنم به دکترم نشون دادم گفت اصلا تین مصرف نکنه خانمم و تایید نکرد
اون اقا الان دیگه جوابگوی تلفنشم نیست
خواستم اطلاع بدم که هوشیار باشید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  نادر |۱ سال پیش
  واقعا چرا اینقدر مردم را گمراه میکنید قصدتون از اینکار چیه، من قرص استفاده کردم ، مشکلمم کامل حل. ایتالیایی تهیه کنید بهتر از قرصای ساخت روسیه و ترکیه است که به عنوان آمریکایی بهتون بندازند.
  ۰
  ۰
 
 
ir
ساجده | ۱ سال پیش
خانم *** کارشون عالی بود منم تایید میکنم صحبت و نظرات دوستان رو
امیدوارم هر کس دچار این مشکل شده با راهنمایی های ایشون مشکلش حل بشه
۰
۰
 
 
ir
سعیده | ۲ سال پیش
واقعا از مخاطبان سایت خیلی خوب دلگرم ممنونم
من توی همین سایت به معرفی دوستان تونستم با خانم *** آشنا بشم و زندگیم نجات پیدا کنه
خوشحالم که سراغ واسطه ها و افراد بی اطلاع نرفتم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سیمین |۱ سال پیش
  اتفاقا کلاهبردار تر این خانوم *** وجود نداره که با شوهرش و خواهرش سایتوتک تقلبی میفروشند این کامنت ها دقت کنید میبینید همشون از طرف خودشون هستند، به اینا اعتماد نکنید ، اینا مجرم و سابقه دارند ،همون خانم *** خودش و شوهرش چند سالی زندن رفتند.
  ۰
  ۰
 
 
ir
مسعود | ۲ سال پیش
نامزد من حامله شد توی دوران عقد
با ***ه های خانم *** این مشکل و بحران رو خیلی راحت پشت سر گذاشتیم
توصیه میکنم عزیزانی که دچار این بحران شده اند حتما حتما قبل از هر از هر اقدامی با ایشون مشورت کنن
۰
۰
 
 
ir
ایناز | ۲ سال پیش
برای تهیه اصلی ترین نمونه قرص سایتوتک به همراه صحیح ترین روش مصرف میتونید با خانم *** مشورت کنید هم خانم هستند و هم اطاتعاتشون کامله
۰
۰
 
 
ir
مريم -ا | ۲ سال پیش
سلام
من از اين قرص به صورت تركيبي استفاده كردم( دو عدد واژنال يك عدد زير زباني . تكرار تا هشت قرص ) و چند ساعتي خون ريزي داشتم ولي قطع شدو الان فقط دل درد دارم چيزي شبيه دل پيچه و بدون خون ريزي . ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد
۰
۰
 
 
ir
معصومه | ۲ سال پیش
ما شهرستان زندگی میکنیم و به دلیل بارداری پوچی که داشتم دکتر این قرص رو برای من نوشت ولی تو شهر خودمو موجود نبود تا اینکه یکی از آشنایان شماره *** *** رو فرستاد و من از ایشون تهیه کردم فقط میتونم بگم خدا خیرشون بده و امیدوارم همچنانا به کسانی که توشرایط من هستن کمک کنند و سالم و تندرست باشن
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۲ سال پیش
منم همین مشکل رو داشتم و رفتم داروخونه گفتن بهترین مدل این قرص روسی هستش که ۱۰ سال تو بازار ایران هستش و تمام ماماها ازین قرص استفاده میکنن چون بازدهی زیاد و عوارض کمی داره و خوب بودنش تو این ۱۰ سال اثبات شده یک ورق روسی خریدم مشکلم حل
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۲ سال پیش
سلام من پارسال یه بسته از این قرص برای سقط تهیه کردم و سقط با موفقیت انجام شد الان 6عدد از قرص ها مونده و تا سال 98 اعتبار داره اگه کسی خواست بهم خبر بده از مطمین بودن قرص ها هم خیالتون راحت باشه چون من ازش جواب گرفتم edrisie@***
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  zohreh |۱ سال پیش
  Torokhoda begin az koja tahye kardin
  ۰
  ۰
 
 
ir
سارا | ۲ سال پیش
اگه *** دلسوز میخواید که تا انجام شدن کارتون راهنماییتون کنه و به عنوان پشتیبان که تو این زمینه اطلاعات مناسبی داره همراهتون باشه *** *** رو معرفی میکنم بهتون چون با وقتی که گذاشتن و اطلاعات دقیقی که در اختیارم گذاشتن مشکلم به راحتی حل شد و تا عمر دارم دعاگوی ایشون هستم, امیدوارم کسایی که مصه من تو این شرایط بد بودن با ***ه صحیح و دلسوزانه ایشون گره گشایی بشه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  رونی |۳ ماه پیش
  داروخانه ها بدون نسخه میدن این قرصو یا نه لطفا راهنمایی کنید
  ۱
  ۰
 
 
ir
شهره | ۲ سال پیش
من قرص میزو یا همون سایتوتک رو از خانم *** خریدم واقعا راضی بودم ازشون ممنونم
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم