دلگرم
امروز: شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی چیست؟آقایان بخوانند!
232
90,985
زمان مطالعه: 5 دقیقه
دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی-بررسی دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی-معرفی دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی-دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی چیست-سرد شدن زن در رابطه جنسی-علت سرد شدن زن در رابطه جنسی-سردی زن در رابطه جنسی-سرد مزاجی زن در رابطه جنسی-سردی…
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:همان طور که میدانید در رابطه سالم جنسی زناشویی عشق ورزی یکی از مهمترین اجزاء سازنده یک رابطه پایدار است، در روابط جنسی کلا دو چیز همیشه مهم است، رابطه جسمی و رابطه عاطفی.در روابط کوتاه مدت و یک شبه که بیشتر به هدف لذت جویی یا بقای نسل صورت میگیرند، تاکید بروی رابطه بدنی است اما اگر خواهان یک رابطه بلند مدت با همسرتان هستید نمیتوانید صرفا به برقراری یک رابطه جسمی بسنده کنید و خیالتان را راحت کنید که فقط به صرف عمل دخول و رفع نیاز جنسی میتوانید زندگی شیرین و خوبی را تجربه کنید.

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی

برای اینکه بتوانید رابطه جنسی تان را همیشه گرم نگه دارید و به فراخور آن زندگی شیرینی را تجربه کنید باید نیازها و خواسته های طرف مقابلتان را نیز در نظر بگیرید و با شناسایی رفتارهایی که موجب سرد شدن رابطه تان میشود از عواقب احتمالی جلوگیری کنید.

حال دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی را در رفتار مردها جستجو کنیم.مردهایی با خصوصیات زیر باعث سردی همسرشان در رابطه ی جنسی میشوند:


۱. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که با بدن زنها آشنا نیستند.


۲. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که بیش از حد با زن خودشان در رابطه جنسی خشن رفتار می کنند. ( بهترین فردی که میتوان در نحوه رفتار صحیح جنسی بدنی به شما مشاوره بدهد همسر خودتان است، سعی کنید از او بپرسید که چه جوری دوست دارد با او رفتار شود )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۳.دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی: مردهایی که به هنگام رابطه جنسی رفتار نظافتی مناسب ندارند . خوردن و آشامیدن در زمان رابطه جنسی و عدم کنترل در خروج منی بویژه در مردانی که قصد جلوگیری از بارداری را دارند .

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۴. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که بیش از حد در هنگام رابطه جنسی حرف می زنند .

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۵.دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی: مردهایی که از بهداشت شخصی پایینی برخوردارند. ( قابل توجه کسانیکه دهانشان همیشه بوی بد میدهد، ناخنهایشان بلند و زیرشان پر از چرک است، بدنشان بوی عرق متعفن میدهد، دستهایشان پینه های زبر و خشن دارد، پاها و جورابهای بد بو و کثیف دارند، و ... )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۶. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که بیش از حد به ظاهر، قیافه و سرو و وضع زن اهمیت میدهند. ( قابل توجه کسانیکه به اندام زنانشان خیلی توجه میکنند و خود وجود زنانشان را فراموش میکنند )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۷. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که در رابطه جنسی با همسر خود بجای توجه به رابطه ای عاطفی به رابطه جسمی می پردازند . ( قابل توجه کسانیکه مدام از همسرشان میپرسند "ارضاء شدی ؟" و بجای اینکه به عشق ورزی در رابطه رو بیاورد، اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه میکنند و ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت میدانند و به آن میبالند ! )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۸. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که زن را مجبور به معاشقه ی ... میکنند. ( قابل توجه کسانیکه خودخواهانه همسرشان را وادار میکنند و اجبار را بر رابطه شان حاکم میکنند ! )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۹. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که زیاده از حد نگران عملکرد و توان جنسی خود هستند. ( قابل توجه کسانیکه مدام در این خیال اند که زود انزالی دارم، آلتم کوچیکه، نمیتونم بیشتر از 10 دقیقه رابطه جنسی داشته باشم و ... )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۰. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که با تلویزیون روشن عشق ورزی میکنند ! در هنگام برقراری رابطه جنسی محیطی ساکت و آرام و ترجیحا کم نور و تاریک را انتخاب کنید

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۱. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که در خصوص نیاز جنسی فقط خود را می بینند و به شرایط زن توجه ندارند . زنها در برخی مواقع مثلا در دوران قاعدگی و پریودی نیاز به آرامش دارند و رابطه جنسی برای انها سخت است .

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۲. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که بلافاصله پس از اتمام رابطه خود و ارضای شهوت به لحاظ احساسی و عاطفی از زن دور میشوند.

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۳. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که وقت کافی صرف تحریک کردن زن شان و پیشنوازش نمیکنند و بلافاصله سراغ عمل دخول میروند.

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۴. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که عادات شخصی زشت و چندش آور دارند. ( دست کردن در بینی، گرفتن ناخنها روی زمین، آروغ کندن، باد در کردن، عطر تند زدن و ....... از جمله عادات چندش آور برای زنان میباشند ! )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۵. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که دوست ندارند به همسر خودشان معاشقه ... بدهند. ( قابل توجه کسانیکه گفتن کلمه دوستت دارم را برای مردان عار میدونن و مردی را به سختی و بی احساسی میدونند )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۶. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که اشتغال ذهنی وسواس گونه و بیش از حدی به بدن خود دارند ( قابل توجه پروش اندام کاران عزیز ).

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۷. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردهایی که با دیگران خوش رفتار نیستند. ( قابل توجه کسانیکه مدام تویه کوچه و خیابون و در حال رانندگی به دیگرا بی احترامی می کنند و در جامعه رفتار اجتماعی مناسبی ندارند )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۸.دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی: مردهایی که زنشان را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساسی ندارند.

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


۱۹.دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی: مردانی که در جامعه و میهمانی ها خواسته یا ناخواسته به زنان دیگر توجه می کنند و با انها هم صحبت می شوند . ( قابل توجه زوج های تازه عروس و داماد . زنان نسبت به رفتار همسران خود در اوایل ازدواج در مقابل دیگر زنها حساس هستند و این عادی است و مردان باید مراعات کنند و سختگیرانه برخورد نکنند اگرچه زنان نیز باید از سختگیری بی جا دوری کنند . )

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی


20. دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی:مردانی که در رابطه جنسی خود از سخنان و فیلمهای مبتذل استفاده می کنند .


  • منبع
  • persianblog.ir
۸ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
Parisa rz | ۱۰ ماه پیش
"مقاله خوبی بود ولی یکم کلیشه ای بود و حس میکنم به راحتی عملی نشه.
0
0
ساسان | ۱ سال پیش
زن من هم مقداری سرده و هفته ای 1 بار فقط میگه گاهی کمتر. باور کنید خیلی خیلی از مردها این مشکل را دارند و گاهی با فیلم خود ارضایی می کنند. ان خانمها هم بدانند همیشه ارضای مرد به فیلم و چت ختم نمیشود.
0
0
مسعود | ۱ سال پیش
سلام خسته نباشیدالان مدت یک سال خانمم خیلی. سردمزاج شده ولی خودم هرشب میل به. نزدیکی دارم باید چکارکنم من هیچ مشکلی ندارم ولی همسرم میگه تادخول صورت گرفت ععفونت میگیرم من همه بهداشت را رعایت میکنم بایدچکارکنم.
0
0
بی نام | ۱ سال پیش
سلام و عرض ادب. یک زن و شوهر جوان در طول یکماه به چه تعداد رابطه جنسی احتیاج دارند؟ من شخصا نظرم اینه که هفته ای یکبار لازمه که زن و شوهر رابطه جنسی داشته باشند اما خانمم به ماهی یکبار یا حداکثر ماهی دوبار نظرشه که اونم میگه اگر شد که شد اگر نشد اصلا مهم نیست.با وجود اینکه خودم همه موارد فوق رو که نوشتید انجام میدم هیچ حتی سی تا چهل دقیقه پیش نوازی و عشق بازی باهاش میکنم ولی خانمم حتی بعد از یکماه یا چهل روز که قراره رابطه داشته باشیم از عشق بازی و پیش نوازی زیاد خوشش نمیاد و فقط برای اینکه زودتر کارمون تموم بشه میگه برو سر اصل مطلب و بعد ازمثلا ده تا پانزده دقیقه به ارگاسم میرسه و ازم می خواد زودتر تمومش کنم. الان حدود پنج سالی میشه که اینجوری شده .گاهی اوقات به هم میریزنم و بهش شک میکنم که نکنه داره بهم خیا نت میکنه. البته از نظر عاطفی اقرار میکنه که خیلی دوستم داره و عاشقمه. ولی خیلی سرد مزاجه. چکار میشه کرد راهش چیه؟
0
0
ناشناس | ۲ سال پیش
بیچاره زنت که باید تو رو تحمل کنه.
0
0
فرهاد | ۳ سال پیش
سلام و خسته نباشید
راستش همه مسائلی رو که نوشته بودید من رعایت می کنم از آراستگی گرفته تا کم گویی و رسیدن جسمی و عاطفی در رابطه و سکوتو آرامش و رسوندن طرفم به ارگاسم و غیره اما باز من اگه ازش نخوام هیچوقت نمیخواد ایشون راستش خواستش هم واسم لذت داره یا جند مورد از خواسته هام رو که دوست داشتم انجام بده بخاطره دوست نداشتنش کنار امدم باهاش حتی تو پوشیدن لبلا یا جوراب خواص واسه خواستنم هم ازم دریغ میکنه من دیگه باید چیکار کنم تا بفهمه و علایق من رو هم اجام بده چیکار کنم لطفا به ایملم جواب بدین ممنونم .
0
0
حسن | ۴ سال پیش
دوست عزیز این مطالب از هر منبعی که هست فقط به نظر من نوعی انتظارات بیجا برای زن نسبت به همسرش به وجود میاره که اصلا نباید ذکر شود . به نظر من به جنس زن هر چه رو بدی بازم نمیگه بسه و توقعات بیجا فقط بنیان زندگی مشترک رو ضعیفتر میکنه .
این حرفها برای نسل جدید به وجود اومده و در قدیم خانم ها خیلی احترام شوهر رو نگه می داشتند . دختر های امروز نمی خوان یک بچه بیشتر بیارند و هزار توقع زیادی
باور کن هر چی بگم بازم ازاین دل چر درد کم گفتم
آخه با این عمرهای کوتاه این موجود مونث خودخواه چی با خودش فکر میکنه
بدونین ای خانم های نسل جدید دست بالای دست زیاده و علت فساد های امروزه هم همین کم توجهی و خودخواهی خیلی از شماها در روابط زناشویی با شوهراتونه
خواه عبرت گیر خواه ملال
0
0
پاسخ ها:
ناشناس | ۳ سال پیش
پس با این پست مشخص شد از اون مرد بوگندهوهای، آروغ بزن، بی ادب و کثیف و بی ملاحظه هستی
چون هر کاری که توی این پست مردها ازش منع شده بودند، در رابطه با نظافت و انسانیت بود و توقع خاصلی از مردها ذکر نشده بود. فکر می کنم اگه زنت و طلاق بدی بری دنبال فا...... خیابانی همسرت از اینکه از دست مردی مثل تو راحت شده، به خوشبختی کامل میرسه
0
0
تبلیغات مشاغل
Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

hits
statcounter